szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytał ktoś z was biografię Tony'ego Adamsa "uzależniony"?
Warto poświęcić czas?
1
1.Serie A
2.Premier League
3.La Liga
4
Mam wrażenie że gdyby mecz trwał 10min dłużej to byłby czerwony Ramos.
0
Po tym jak ta informacja lata po internecie jestem pewien że chętni się niestety znaleźli...
16
Taką oto kartkę pozostawił Robert Lewandowski na grobie Pawła Zarzecznego
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/22904827_2172114933016647_3825446277956169690_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=cc0223908af98d1ede79c08c3cade28d&oe=5AA4716D
Gest piękny ale kartkę ktoś już zapewne sobie wziął...
71
"Dajcie spokój. Narzekanie po takim meczu na sędziów to jak narzekanie, że złapało się HIV po seksie z 40-letnią prostytutką z Kenii."
Via.Mateusz "Klatus" Wojtylak TT,redaktor naczelny notatnika
0
Semedo ponoć nosi przezwisko "Nelsinho"...
Tak ku woli ścisłości:
https://iv.pl/images/26372574024852475305.png
0
Dziwi przede wszystkim obecność Gomesa i brak Nelsinho ale dopóki są wyniki wierzę w wizję Ernesto.Narzekać można po meczu.
Vamos!!
10
A popijal alko?
5
Zależy jaką tabletkę...
0
W sumie to nic szczególnego.
0
Jeszcze latem mówiło się o Inigo z RSSS, może temat wróci.
Myślę że prędzej czy później pojawią się też plotki o Skriniarze z Interu bo chłopak jest w świetnej formie.
1
Lece do buka,dzięki.
0
Przymierza się ktoś do oglądania Lyon - Everton?
Jakieś przewidywania?
0
Skriniar wygląda obiecująco ale watpie że Inter go tanio puści
0
Ze steama.Polecam.
0
De Gea,Oblak,Buffon/Neuer
Bonucci,Marcelo,Big Sam
Kroos,Eriksen,Modric
Neymar,Hazard,Sanchez
Messi,Lewandowski,Ronaldo/Suarez
0
Nie czaję za bardzo o co chodzi.
0
To że dziś stoi Szczena nie oznacza że będzie bronił na mundialu.
1
Osłodą będą 2 mega ważne mecze naszej reprezentacji.
5
"Mam charakter i przede wszystkim godność. Mam bardzo mocną osobowość. Dlatego, kiedy podejmuję trudną decyzję, to potem jej nie zmieniam. W Polsce nie odczuwałem rasizmu - tam bardzo mnie szanowano. Nigdy jednak nie zapomnę, jak traktowano mnie na Litwie. W Łodzi miałem inne problemy. Klub nie spełnił swoich obietnic i zdecydowałem się na powrót. Czekałem na koniec kontraktu. Każdy inny zawodnik, któremu by nie płacili, odszedłby w połowie sezonu. A ja nie. Czekałem do ostatniego dnia.
Wróciłem do Brazylii z jasnym nastawieniem: „przestaję grać w piłkę. Nigdy więcej!”. Dlaczego? Bo w Polsce przeżyłem sytuacje, w których rozczarowało mnie absolutnie wszystko. Jestem człowiekiem, który chce wieść normalne, spokojne życie. W Polsce walczyłem o swoje prawa. Ja spełniałem moje obowiązki, klub nie. Dlatego po powrocie do Brazylii nie chciałem nawet słyszeć o futbolu. Mój stary klub Pao de Acucar chciał, żebym do nich wrócił. Nie byłem zainteresowany. Ani Polska, ani Pao de Acucar. Nie potrzebowałem tego.
W wrócił em do futbolu, bo urodziła mi się córka. Powtarzałem mojej byłej żonie to co innym: „nie gram więcej w piłkę”. Odpowiedziała: „no dobrze, ale jeśli nie będziesz grał, to czym się zajmiesz? Co potrafisz robić? Jedyne, co potrafisz, to gra w piłkę”. Nalegali też moi rodzice. Wszyscy walczyli o mój powrót do futbolu. A ja? A ja swoje. Nie gram. W końcu moja była żona powiedziała: „okazujesz brak szacunku wobec rodziców za to, jak o ciebie walczyli i wspierali przez ostatnie lata. Teraz zapomnisz o tym, ile dla ciebie zrobili, od kiedy skończyłeś pięć lat?”. W końcu wróciłem. Do czwartej ligi brazylijskiej."
Mowa rzecz jasna o Paulinho.
Via:El Periodico,Tomasz Ćwiąkała
0
Tak nie za bardzo
0
Jak nie lubię go słuchać jako komentatora to w takich programach bardzo przypada mi do gustu.
30
Yeray Alvarez z Ahleticu po raz drugi wygrał walkę z nowotworem który wykryto w czerwcu,przed młodzieżowy euro w Polsce.
Zródło:El Pais
Świetna informacja.
3
Wejdź sobie na meczosy,tam powinny być linki do aliez które działa na smartfonie(przynajmniej u mnie).
PS.Zdrowia życzę.
4
Mógłbyś przy tych wszystkich cytatach które wstawiasz podawać ich źródło?
24
Kolejny cytat który nigdy nie został wypowiedziany?Źródło?
0
Z tą najlepiej obsadzoną bramką to jak na moje nie mamy startu do United.
De Gea + Romero zjadają swoich odpowiedników u nas.
1
Piłkarsko Arda zjada Gomesa ale się zapuścił i chyba nie jest za bardzo w planach Ernesto.
0
Ktoś wie może co z Yerayem z Athleticu(ten którego nowotwór wykluczył z euro u-21)?