0

Czytał ktoś z was biografię Tony'ego Adamsa "uzależniony"?

Warto poświęcić czas?

1

1.Serie A
2.Premier League
3.La Liga

4

Mam wrażenie że gdyby mecz trwał 10min dłużej to byłby czerwony Ramos.

0

Po tym jak ta informacja lata po internecie jestem pewien że chętni się niestety znaleźli...

16

Taką oto kartkę pozostawił Robert Lewandowski na grobie Pawła Zarzecznego



https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/22904827_2172114933016647_3825446277956169690_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=cc0223908af98d1ede79c08c3cade28d&oe=5AA4716D

Gest piękny ale kartkę ktoś już zapewne sobie wziął...

71

"Dajcie spokój. Narzekanie po takim meczu na sędziów to jak narzekanie, że złapało się HIV po seksie z 40-letnią prostytutką z Kenii."



Via.Mateusz "Klatus" Wojtylak TT,redaktor naczelny notatnika


0

Semedo ponoć nosi przezwisko "Nelsinho"...
Tak ku woli ścisłości:
https://iv.pl/images/26372574024852475305.png

0

Dziwi przede wszystkim obecność Gomesa i brak Nelsinho ale dopóki są wyniki wierzę w wizję Ernesto.Narzekać można po meczu.

Vamos!!

10

A popijal alko?

5

Zależy jaką tabletkę...

0

W sumie to nic szczególnego.

0

Jeszcze latem mówiło się o Inigo z RSSS, może temat wróci.

Myślę że prędzej czy później pojawią się też plotki o Skriniarze z Interu bo chłopak jest w świetnej formie.

1

Lece do buka,dzięki.

0

Przymierza się ktoś do oglądania Lyon - Everton?
Jakieś przewidywania?

0

Skriniar wygląda obiecująco ale watpie że Inter go tanio puści

0

Ze steama.Polecam.

0

De Gea,Oblak,Buffon/Neuer
Bonucci,Marcelo,Big Sam
Kroos,Eriksen,Modric
Neymar,Hazard,Sanchez
Messi,Lewandowski,Ronaldo/Suarez

0

Nie czaję za bardzo o co chodzi.

0

To że dziś stoi Szczena nie oznacza że będzie bronił na mundialu.

1

Osłodą będą 2 mega ważne mecze naszej reprezentacji.

5

"Mam charakter i przede wszystkim godność. Mam bardzo mocną osobowość. Dlatego, kiedy podejmuję trudną decyzję, to potem jej nie zmieniam. W Polsce nie odczuwałem rasizmu - tam bardzo mnie szanowano. Nigdy jednak nie zapomnę, jak traktowano mnie na Litwie. W Łodzi miałem inne problemy. Klub nie spełnił swoich obietnic i zdecydowałem się na powrót. Czekałem na koniec kontraktu. Każdy inny zawodnik, któremu by nie płacili, odszedłby w połowie sezonu. A ja nie. Czekałem do ostatniego dnia.
Wróciłem do Brazylii z jasnym nastawieniem: „przestaję grać w piłkę. Nigdy więcej!”. Dlaczego? Bo w Polsce przeżyłem sytuacje, w których rozczarowało mnie absolutnie wszystko. Jestem człowiekiem, który chce wieść normalne, spokojne życie. W Polsce walczyłem o swoje prawa. Ja spełniałem moje obowiązki, klub nie. Dlatego po powrocie do Brazylii nie chciałem nawet słyszeć o futbolu. Mój stary klub Pao de Acucar chciał, żebym do nich wrócił. Nie byłem zainteresowany. Ani Polska, ani Pao de Acucar. Nie potrzebowałem tego.
W wrócił em do futbolu, bo urodziła mi się córka. Powtarzałem mojej byłej żonie to co innym: „nie gram więcej w piłkę”. Odpowiedziała: „no dobrze, ale jeśli nie będziesz grał, to czym się zajmiesz? Co potrafisz robić? Jedyne, co potrafisz, to gra w piłkę”. Nalegali też moi rodzice. Wszyscy walczyli o mój powrót do futbolu. A ja? A ja swoje. Nie gram. W końcu moja była żona powiedziała: „okazujesz brak szacunku wobec rodziców za to, jak o ciebie walczyli i wspierali przez ostatnie lata. Teraz zapomnisz o tym, ile dla ciebie zrobili, od kiedy skończyłeś pięć lat?”. W końcu wróciłem. Do czwartej ligi brazylijskiej."

Mowa rzecz jasna o Paulinho.



Via:El Periodico,Tomasz Ćwiąkała

0

Tak nie za bardzo

0

Jak nie lubię go słuchać jako komentatora to w takich programach bardzo przypada mi do gustu.

30

Yeray Alvarez z Ahleticu po raz drugi wygrał walkę z nowotworem który wykryto w czerwcu,przed młodzieżowy euro w Polsce.

Zródło:El Pais

Świetna informacja.

3

Wejdź sobie na meczosy,tam powinny być linki do aliez które działa na smartfonie(przynajmniej u mnie).

PS.Zdrowia życzę.

4

Mógłbyś przy tych wszystkich cytatach które wstawiasz podawać ich źródło?

24

Kolejny cytat który nigdy nie został wypowiedziany?Źródło?

0

Z tą najlepiej obsadzoną bramką to jak na moje nie mamy startu do United.

De Gea + Romero zjadają swoich odpowiedników u nas.

1

Piłkarsko Arda zjada Gomesa ale się zapuścił i chyba nie jest za bardzo w planach Ernesto.

0

Ktoś wie może co z Yerayem z Athleticu(ten którego nowotwór wykluczył z euro u-21)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?