1

Co Ty chcesz od Rafy?

1

Gramy słabo?Co?

0

Na PO wystarczy jak dla mnie zmiennik dla Aleixa,nie musi być jakimś crackiem.

0

Ale takie zapowiedzi,nadzieje są przed każdym meczem...

0

Nie ma szału ale jak dla mnie wygląda to zdecydowanie lepiej niż w Paryżu.
Moim zdaniem Denis dałby więcej niż Rafa mam nadzieję że Lucho da mu dziś chociaż 30 min.

3

Po sezonie z jakimś pożegnaniem na które zasłużył,to bym jeszcze zrozumiał.

0

Smutne jest to że został tak pożegnany(a właściwie nie został) przez klub,ale tak jak powiedział Mourinho tego co przeżył i osiągnął,tej wspaniałej historii nikt mu nie zabierze i to jest najważniejsze.

2

Ogólnie słabo to wygląda.Gość zrobił z tą ekipą w zeszłym sezonie coś niesamowitego a teraz został tak po prostu zwolniony.

1

Trudno mi go oceniać bo po zeszłym sezonie mam do niego i Leicester wielką słabość.

0

Brak emocji,ciągłe błędy w wymowie nazwisk:w pamięci utkwił mi szczególnie "Fabiano" podczas gdy miał na myśli Fabinho.
A co do Pełki to klasa sama w sobie.

0

Na tym na dole?Hah

4

Klasa,szacunek za tą wypowiedź.

0

Bardzo fajny materiał o lidze mistrzów,polecam obejrzeć.

9

Dlatego ja gdy tylko dowiedziałem się o meczu w walentynki to przeniosłem je na 13.
Współczuję.

0

Był tutaj jakiś rok(około) temu artykuł o piłkarzu Barcy z bodaj lat '80 czy '90(lewy obrońca z tego co pamiętam) który był poświęcony historii jego walki z uzależnieniem.

Wie ktoś może jak ten gość się nazywał?

0

FIFA 11, bo to w nią grałem zdecydowanie najwięcej.

0

Pozostaje tylko Roberto ew.Mascherano

0

Taka jest piłka,wątpię że chciał zrobić mu krzywdę.

2

Ależ los jest okrutny akurat wtedy kiedy gość był w mega gazie doznaje zapewne bardzo poważnej kontuzji(tak to przynajmniej wyglądało).
Mega mi go szkoda bo widać było że bardzo mu zależało na tym aby regularnie grać.
Pozostaje jedynie mieć nadzieję że jakimś cudem nie będzie to nic poważnego.

0

Mam nadzieję że tak,w pierwszej połowie grali całkiem dobrze.

0

Ale świetnie słucha się tego duetu komentujacego teraz Inter-Juve,bodajże Świecicki i Kapica.
Zdecydowanie najlepsi w eleven.

2

Ależ z tego Dembele będą mieli(a właściwie już mają) pociechę w Dortmundzie.

0

Niesamowicie cieszy mnie kolejny dobry występ Aleixa i to że Lucho nareszcie zdecydował się mu zaufać w ostatnich meczach.

14

Peknieta czaszka i krwawienie do mózgu.
Mam nadzieję że gość z tego wyjdzie.

1

Bardzo liczę na to że dziś Lucho da szansę Vidalowi bo gość nie gra źle(jak już gra),a mimo to coś między nim a Luisem jest nie tak.Może to on jest uznawany za kreta przez Enrique?

0

Ale Barca nie potrafi,niezależnie od trenera.

0

Obawiam się dzisiejszego meczu bo jeśli nie zatopimy Villarrealu to z ligą może być bardzo ciężko patrząc na formę Realu.

1

Tyle że u niego ta umiejętność jest jeszcze do opanowania bo jest strasznie młody.

0

Polecam poczytać komentarze pod postem oglaszajacym to na FP Eleven na FB.
Jest się z czego pośmiać

0

Karta na 100% do wymiany,ale wydaje mi się że wymiana Cpu też będzie konieczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?