0

Żaden cud.
Ney często słusznie i zarazem głupio łapie kartki.

3

Ja korzystam z mobilnej i reklamy wyskakują bardzo rzadko.

1

Acestream,polecam.

6

3 punkty przede wszystkim,ale fajnie by było gdyby Paco trafił do siatki.

1

Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Real w meczu z Villareal bez Casemiro i Modricia.
Po cichu liczę na to że stracą dziś punkty.

0

Pomijając pisownię Jego nazwiska.

W obliczu kontuzji Umtitiego,u boku Pique z Atleti chciałbym zobaczyć Rudego.Masche jest totalnie bez formy a mecz z Atletico to nie czas na jej odbudowanie.

0

W twoim przypadku najlepiej będzie zainwestować w XO lub PS4(najlepiej używka na gwarancji) +jakiś monitor z HDMI(chyba że coś już masz) i zestaw dla niedzielnego gracza gotowy.

0

Jeśli gościowi chodziło o to o czym wszyscy myślimy to jest skończonym debilem.

2

Po co aktualizować?W najbliższym czasie wszystko wróci do normy i Barca znów będzie na czele.

4

Widzę że Wisła dalej trzyma swój świetny poziom i przegrywa do przerwy z Jagą.
Przykro patrzy się na możliwy koniec(przynajmniej sportowy,w ekstraklasie,choć niczego nie chcę przesądzać) tego klubu.

0

Jaki wynik stawiacie w derbach Manchesteru?
Ja pójdę w 1 - 0 dla City,choć wolałbym remis.

73

Messi nie jest najlepszy w swojej epoce,jest najlepszy w historii futbolu.

2

Najgorzej?Rybus i Milik

Najlepiej?Mi najbardziej podobał się Zieliński(2 połowa) i Kuba.

1

Pazdan był kontuzjowany.

0

Rybus jak dla mnie nie nadaje się na lewego obrońce.

Obie bramki Kazachów po jego błędach.

2

Również ubolewam nad tym że nie możemy oglądać El Guaje na europejskich boiskach,brakuje mi go jakoś.

14

Dziś 27 rocznica śmierci jednego z najlepszych Polskich piłkarzy - Kazimierza Deyny

0

Do zakończenia okienka jeszcze 9 godzin.

1

Od niedawna popijam.

90

No i kadra kompletna.
Świetna robota zarządu.

2

Już bez przesady.Aktualnie to jeden z najlepszych LO na świecie obok Felipe Luisa i Alaby

0

Aktywujesz na Steam(?).



Ew możesz kupić stację CD na USB(ok.50zł).

0

Chyba oglądasz mało spotkań.

1

Ale czynnie uczestniczył w akcji,odciągał obrońcę.Spalony.

0

Rozumiem że nie ważne gdzie zlokalizowane?

1

Wszystko praktycznie tam znajdziesz.

1

YouTube,wpisujesz czego szukasz i filtrujesz 'na żywo'.

5

Ban za linkowanie meczy?Co za głupota.
Dzięki za info.

0

Mógłbyś podlinkować?

4

Niesamowicie przykre jest to co dzieje się aktualnie z Wisłą.
Nawet nie myślę o tym że mogą spaść,muszą się utrzymać,przynajmniej...

Ciekawe kiedy i czy w ogóle zobaczymy jeszcze Krakowską białą gwiazdę sprzed paru lat..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?