szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden cud.
Ney często słusznie i zarazem głupio łapie kartki.
3
Ja korzystam z mobilnej i reklamy wyskakują bardzo rzadko.
1
Acestream,polecam.
6
3 punkty przede wszystkim,ale fajnie by było gdyby Paco trafił do siatki.
1
Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Real w meczu z Villareal bez Casemiro i Modricia.
Po cichu liczę na to że stracą dziś punkty.
0
Pomijając pisownię Jego nazwiska.
W obliczu kontuzji Umtitiego,u boku Pique z Atleti chciałbym zobaczyć Rudego.Masche jest totalnie bez formy a mecz z Atletico to nie czas na jej odbudowanie.
0
W twoim przypadku najlepiej będzie zainwestować w XO lub PS4(najlepiej używka na gwarancji) +jakiś monitor z HDMI(chyba że coś już masz) i zestaw dla niedzielnego gracza gotowy.
0
Jeśli gościowi chodziło o to o czym wszyscy myślimy to jest skończonym debilem.
2
Po co aktualizować?W najbliższym czasie wszystko wróci do normy i Barca znów będzie na czele.
4
Widzę że Wisła dalej trzyma swój świetny poziom i przegrywa do przerwy z Jagą.
Przykro patrzy się na możliwy koniec(przynajmniej sportowy,w ekstraklasie,choć niczego nie chcę przesądzać) tego klubu.
0
Jaki wynik stawiacie w derbach Manchesteru?
Ja pójdę w 1 - 0 dla City,choć wolałbym remis.
73
Messi nie jest najlepszy w swojej epoce,jest najlepszy w historii futbolu.
2
Najgorzej?Rybus i Milik
Najlepiej?Mi najbardziej podobał się Zieliński(2 połowa) i Kuba.
1
Pazdan był kontuzjowany.
0
Rybus jak dla mnie nie nadaje się na lewego obrońce.
Obie bramki Kazachów po jego błędach.
2
Również ubolewam nad tym że nie możemy oglądać El Guaje na europejskich boiskach,brakuje mi go jakoś.
14
Dziś 27 rocznica śmierci jednego z najlepszych Polskich piłkarzy - Kazimierza Deyny
0
Do zakończenia okienka jeszcze 9 godzin.
1
Od niedawna popijam.
90
No i kadra kompletna.
Świetna robota zarządu.
2
Już bez przesady.Aktualnie to jeden z najlepszych LO na świecie obok Felipe Luisa i Alaby
0
Aktywujesz na Steam(?).
Ew możesz kupić stację CD na USB(ok.50zł).
0
Chyba oglądasz mało spotkań.
1
Ale czynnie uczestniczył w akcji,odciągał obrońcę.Spalony.
0
Rozumiem że nie ważne gdzie zlokalizowane?
1
Wszystko praktycznie tam znajdziesz.
1
YouTube,wpisujesz czego szukasz i filtrujesz 'na żywo'.
5
Ban za linkowanie meczy?Co za głupota.
Dzięki za info.
0
Mógłbyś podlinkować?
4
Niesamowicie przykre jest to co dzieje się aktualnie z Wisłą.
Nawet nie myślę o tym że mogą spaść,muszą się utrzymać,przynajmniej...
Ciekawe kiedy i czy w ogóle zobaczymy jeszcze Krakowską białą gwiazdę sprzed paru lat..