0

Mógłbyś przetłumaczyć post Bravo w którym pożegnał się z Barcą?

1

A co ma znaczyć post Bravo?Po prostu się pożegnał,a w przypadku Ter Stegena kolega zasugerował że można się dzięki niemu domyślać że nie było między nimi konfliktu.

17

Wpis na instagramie o niczym jeszcze nie świadczy.

6

Claudio Bravo pożegnał się z Barcą wpisem na instagramie:

https://www.instagram.com/p/BJij55PDhIT/?taken-by=claudiobravo1

37

Nie każdy czyta Ramblę kilkanaście godzin wstecz...

0

Rozgryzłeś tajny plan Florka.

0

Zbyt dużo śmiechu jednorazowo podobno może zabić.

Wolę nie ryzykować

11

Obchodzi cię zdanie bandy imbecyli z tego notatnika?

7

W sumie,życzę mu tego.
Raz mu ktoś porządnie przyp***doli to się w pustym łbie może coś przestawi.

27

Szczerze?Nie rozumiem tego...

Każdy ma prawo kibicować komu chce,tym bardziej że to rozgrywki klubowe,

Żałosne...

4

Tu akurat z tym że nic nie osiągną będzie miał rację.

2

Chciałbym się wybrać do stolicy na mecz Legia - BvB,orientuje się ktoś za ile dostanę najtaniej bilet?

0

Dlatego napisałem że jest ich mało a nie że nie ma ich wcale.

1

Mało jest piłkarzy którzy nie chcieliby zagrać w najlepszym klubie świata.

0

Jaja sobie robisz Real w finale?Tylko nie to...nie wytrzymałbym nerwowo.

0

To Dario Sport to wiarygodne zródło?

6

'Chciałbym trafić na: łatwą grupę, trzecią drużynę z Włoch w 1/8 finału, ósmą drużynę z Niemiec w 1/4 i czwartą z Anglii w półfinale. Rewanż zawsze u siebie"

Rozumiesz do czego nawiązał?

0

Uwielbiam Pique za to że prawie zawsze mówi co myśli,nie owija w bawełnę.A ta wypowiedz o wymarzonej drodze w CL na 100% wywoła burzę w białej częsci Madrytu.

0

Grubo poleciał,jeśli to prawda oczywiście.

0

I na Łazienkowskiej!

1

Ile będzie kosztował najtańszy bilet na Legię w fazie grupowej?

0

Najlepiej Espanyol.Może Florek coś pokombinuje i się uda.

0

YouTube

0

A w Sevilli parę lat temu?

0

Przy obecnych cenach na rynku(między innymi 90 koła za Higuaina) myślę że około 150 milionów.

0

Zdecydowanie nie.Nie zagrają w najmocniejszym składzie a do tego Anoeta to bardzo trudny teren.

1

Myślę że tak,bo pewnie nie chcą wyprzedawać wszystkich.

3

Rzezniczak,tyle lat w Legii...ale to co on ostatnio wyprawiał to był poziom okręgówki.

2

Świetny materiał o rywalu Legii w El Ligi mistrzów - Dundalk od Dominika Szarka.
Polecam obejrzeć

0

Rulli jest już w City ale jest wypożyczony do RSSS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?