szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógłbyś przetłumaczyć post Bravo w którym pożegnał się z Barcą?
1
A co ma znaczyć post Bravo?Po prostu się pożegnał,a w przypadku Ter Stegena kolega zasugerował że można się dzięki niemu domyślać że nie było między nimi konfliktu.
17
Wpis na instagramie o niczym jeszcze nie świadczy.
6
Claudio Bravo pożegnał się z Barcą wpisem na instagramie:
https://www.instagram.com/p/BJij55PDhIT/?taken-by=claudiobravo1
37
Nie każdy czyta Ramblę kilkanaście godzin wstecz...
0
Rozgryzłeś tajny plan Florka.
0
Zbyt dużo śmiechu jednorazowo podobno może zabić.
Wolę nie ryzykować
11
Obchodzi cię zdanie bandy imbecyli z tego notatnika?
7
W sumie,życzę mu tego.
Raz mu ktoś porządnie przyp***doli to się w pustym łbie może coś przestawi.
27
Szczerze?Nie rozumiem tego...
Każdy ma prawo kibicować komu chce,tym bardziej że to rozgrywki klubowe,
Żałosne...
4
Tu akurat z tym że nic nie osiągną będzie miał rację.
2
Chciałbym się wybrać do stolicy na mecz Legia - BvB,orientuje się ktoś za ile dostanę najtaniej bilet?
0
Dlatego napisałem że jest ich mało a nie że nie ma ich wcale.
1
Mało jest piłkarzy którzy nie chcieliby zagrać w najlepszym klubie świata.
0
Jaja sobie robisz Real w finale?Tylko nie to...nie wytrzymałbym nerwowo.
0
To Dario Sport to wiarygodne zródło?
6
'Chciałbym trafić na: łatwą grupę, trzecią drużynę z Włoch w 1/8 finału, ósmą drużynę z Niemiec w 1/4 i czwartą z Anglii w półfinale. Rewanż zawsze u siebie"
Rozumiesz do czego nawiązał?
0
Uwielbiam Pique za to że prawie zawsze mówi co myśli,nie owija w bawełnę.A ta wypowiedz o wymarzonej drodze w CL na 100% wywoła burzę w białej częsci Madrytu.
0
Grubo poleciał,jeśli to prawda oczywiście.
0
I na Łazienkowskiej!
1
Ile będzie kosztował najtańszy bilet na Legię w fazie grupowej?
0
Najlepiej Espanyol.Może Florek coś pokombinuje i się uda.
0
YouTube
0
A w Sevilli parę lat temu?
0
Przy obecnych cenach na rynku(między innymi 90 koła za Higuaina) myślę że około 150 milionów.
0
Zdecydowanie nie.Nie zagrają w najmocniejszym składzie a do tego Anoeta to bardzo trudny teren.
1
Myślę że tak,bo pewnie nie chcą wyprzedawać wszystkich.
3
Rzezniczak,tyle lat w Legii...ale to co on ostatnio wyprawiał to był poziom okręgówki.
2
Świetny materiał o rywalu Legii w El Ligi mistrzów - Dundalk od Dominika Szarka.
Polecam obejrzeć
0
Rulli jest już w City ale jest wypożyczony do RSSS