szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może sport.tvp.pl?
4
Krycha raczej zagra.Gorzej może być z Grosickim.
1
Już nie mogę się doczekać...
Polska!
0
Chodzi mi o stronę internetową nie o kanał.Nie mam dostępu do ZDF.
1
Wie ktoś na jakiej stronie będzie można obejrzeć dzisiejsze mecze euro(Anglia-Rosja,Słowacja-Walia)?
Najlepiej oczywiście z polskim komentarzem.
1
Ale się maraton dziś szykuje:3 mecze euro i może jeszcze copa america.
0
Nie,nie będą.
2
Szkoda mi trochę Rumunów bo zagrali naprawdę dobrze.
Ale jednak geniusz Payet'a rozstrzygnął.Ciekawe ile Whu będzie za niego chciał..
1
Kurde tyle wyczekiwania na to Euro.Nareszcie!
Liczę na dobry turniej naszych orłów.
0
Dzięki właśnie o to chodziło.
0
Ma ktoś może taką grafikę z golami Ronaldo w tym sezonie LM(komu ile strzelał)?
1
U mnie na moblinej wszystko działa.
1
Zweistein normalnie.
0
Jaka przepaść między pierwszym a drugim.
0
Argentyna ze względu na Lio,Urugwaj bo Suarez i Chile bo Alexis,Bravo i Medel.
3
Powiem że sam często korzystam z strony moblinej(Huawei P8 Lite) i jeszcze ani razu nie miałem takiego problemu.
6
W takiej cenie lepiej kup jakiś tablet
0
Może dysk padł?
0
Pewne zrodło,powiem tyle.
1
Skąd masz taką informację?
4
Jeśli Barca nie zdecyduje się sprowadzić kogoś na miejsce Daniego to właśnie Aleix z Roberto powalczą o pierwszą jedenastkę.
4
Z Barcy odchodzi nie tylko świetny piłkarz,jeden z najlepszych na swojej pozycji w historii ale niesamowicie pozytywna postać,bardzo fajny człowiek.
Chyba najbardziej poza jego boiskowymi wyczynami zapamiętam jego akcję z bananem podczas meczu.:
#ObrigadoAlves
2
Tylko nie Coutinho,to będzie dla niego krok w tył.
1
Polaką powiadasz?
.
4
Kapustka też zaprezentował się dobrze.
5
Ludzie to tylko mecz towarzyski!
Na Euro zobaczymy Polskę z eliminacji.
5
Ja tam mimo masy błędów bardzo lubię Pana Darka.Jako jeden z nielicznych polskich komentatorów potrafi świetnie oddać emocje.
1
Właśnie nie.
.
1
Chciałem obejrzeć mecz z komentarzem tego Skowyrskiego ale chyba padła transmisja.
0
Bazoer jest bardzo ciekawym graczem.