szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol jego poprostu nie da się opisać Cules z krwi i kości,zostawiał serce na boisku,brakuje mi go na placu gry....
0
Dwóch wojowników...wspaniali ludzie i sportowcy.
Visca Puyi!
Visca Abi!
39
Co tu dużo lówić Ronaldo to typowy strzelec,Messi to Zawodnik kompletny,niesamowicie uniwersalny on jest nie tylko strzelcem,ale i rozgrywającym.
Najlepszy piłkarz w Historii piłki nożnej.
0
Z jednej strony go rozumiem był sfrustrowany porażką z atleti a oni go jeszcze pytaja o Cordobe
0
Bardzo lubie Ikera,szkoda że jeszcze nie odszedł do lepszego klubu ale tacy sa baskowie...
0
Mam nadzieje że duet Leo-Ney nas nie zawiedzie,a gdyby swoją cegiełkę dorzucił do tego Luis byłoby pięknie.
Po 3 punkty panowie!
Visca el barca!
0
Zacznie biegać...
0
W obliczu zakazu powinni starac sie przedłużyć kontrakt,bo kto nam zostanie Montoya? Douglas?
4
Nie no tym Katarczykom sie we lbach przewraca kupili sedziow na MŚ w ręczną,plotki o Guardioli i jeszcze chca zmienic nazwe Camp Nou.
Wypierdalać z tymi Petrodolarami.
0
Bardzo go lubie mam nadzieje ze on i Deulofeu bedą za kilka lat szaleć na skrzydłach w środku polować na gole bedzie Sandro a zaraz za nimi ofensywne trio Halilović,Rafinha i Denis Suarez
Ach marzenia...
1
Pamiętam tą bramkę i tą radość Erica...
0
"Wpływ mają kibice i boisko"a trener co marionetke zarządu...
0
Bardzo fajny wywiad,miejmy nadzueje ze to bedzie rok Blaugrany
1
Z naszych aktualnych młodych napastników największe nadzieje pokładam w Sandro,ma to coś,ciąg na bramke,umie uderzyć słabszą nogą,bardzo przypomina mi Davida Villie,ktorego nikomu nie trzeba przedstawiać,szkoda że Lucho nie stawia na niego bo pokładam w nim wielkie nadzieje.
1
Ogląda ktoś Juve?warto popatrzec na Pogbe,oczywiście dopóki nie zacznie grać barca.
0
Halilović za Roberto i Sandro za Munira i dla mnie ok
0
Munir?Roberto?gdzie Rafinha i Sandro?
0
A może tak Tomek Hajto?
Żenada...
0
Coś czuje że nasz ulubiony trener znowu nas zaskoczy i wystafi w takiej sytuacji Masche na DP a na bardzoej wysunietych postawi na bedacych w beznadziejnej formie Busiego i Inieste
0
580 milionów,to chyba by musiało pojebać totalnie Abramowicza..
0
To co panowie zostawiamy Lucho?
Pewno 3-0 z tak mocnym rywalem jak Elche?
Toć to Enrique to Fenomenalny taktyk.
Z nim lecimy po potrójną koronę:puchar gampera,puchar króla,a no i prestiżowy tytuł wygrany z espanyolem w superpucharze katalonii.
Drugi Guardiola!
...
4
Ten trener jest poprostu śmieszny...
45
Na trudny mecz w lidze na AnoetaLucho wystawił tercet Munir-Pedro-Suarez,a dzis na słabszego rywala w PK wystawi prawdopodobnie Neymara i Messiego którzy właśnie dzis mogliby usiasc ma ławce.
Gdzie tu sens?Gdzie logika?
1
Barcelonie była potrzebna rewolucja,tylko szkoda że odbywa się ona w środku sezonu.
5
Trzeba być wdziecznym Zubiemu za jego kariere zawodniczą i kilka lepszych transferów jak np.Mascherano czy Villa,jednak popelnil on mnostwo fatalnych bledow.
0
Teb Enrique jest żałosny,naprawde
0
Jeżeli zwolnią Lucho to dla mnie sa trzy sensowne wybory:
-Bielsa
-Koeman
-De Boer
0
Ty Zubi odchodzi,tu konflikt messiego z LE,możliwe odejscie Lucho,no goraco sie w barcelonie porobilo.
1
Ogólnie transfery Zubiego nie były najgorsze:
Mascherano-niesamowicie ważny zawodni
Villa-fenomenalny napastnik,dal nam mnostwo.
Adriano-Solidny zmiennik
Alexis-na poczatku słabo,ale ostatni sezon miał fenomenalny
Alba-Stabilny zawodnik,pewniak na Lewej flance
Bravo-pokazuje klase
Mathieu-jak narazie dobrze sobie radzi mimo fali krytyki
Neymar-w tym sezonie odpalil,bedzie legenda
Suarez-miejmy nadzieje ze odpali,klasowy napastnik.
A z tych nieudanych:
Affelay-kontuzje.brak gry,to go zniszczylo
Song-zmarnowalismy go
Vermaelen-Kontuzje,kontuzje
Douglas-24 letni nieznany PO z Brazylii
Myśle ze to takie najlepsze i najgorsze.
0
Ładny gest ze strony klubu.
Mes que un club!