0

Puyol jego poprostu nie da się opisać Cules z krwi i kości,zostawiał serce na boisku,brakuje mi go na placu gry....

0

Dwóch wojowników...wspaniali ludzie i sportowcy.

Visca Puyi!
Visca Abi!

39

Co tu dużo lówić Ronaldo to typowy strzelec,Messi to Zawodnik kompletny,niesamowicie uniwersalny on jest nie tylko strzelcem,ale i rozgrywającym.
Najlepszy piłkarz w Historii piłki nożnej.

0

Z jednej strony go rozumiem był sfrustrowany porażką z atleti a oni go jeszcze pytaja o Cordobe

0

Bardzo lubie Ikera,szkoda że jeszcze nie odszedł do lepszego klubu ale tacy sa baskowie...

0

Mam nadzieje że duet Leo-Ney nas nie zawiedzie,a gdyby swoją cegiełkę dorzucił do tego Luis byłoby pięknie.

Po 3 punkty panowie!
Visca el barca!

0

Zacznie biegać...

0

W obliczu zakazu powinni starac sie przedłużyć kontrakt,bo kto nam zostanie Montoya? Douglas?

4

Nie no tym Katarczykom sie we lbach przewraca kupili sedziow na MŚ w ręczną,plotki o Guardioli i jeszcze chca zmienic nazwe Camp Nou.

Wypierdalać z tymi Petrodolarami.

0

Bardzo go lubie mam nadzieje ze on i Deulofeu bedą za kilka lat szaleć na skrzydłach w środku polować na gole bedzie Sandro a zaraz za nimi ofensywne trio Halilović,Rafinha i Denis Suarez
Ach marzenia...

1

Pamiętam tą bramkę i tą radość Erica...

0

"Wpływ mają kibice i boisko"a trener co marionetke zarządu...

0

Bardzo fajny wywiad,miejmy nadzueje ze to bedzie rok Blaugrany

1

Z naszych aktualnych młodych napastników największe nadzieje pokładam w Sandro,ma to coś,ciąg na bramke,umie uderzyć słabszą nogą,bardzo przypomina mi Davida Villie,ktorego nikomu nie trzeba przedstawiać,szkoda że Lucho nie stawia na niego bo pokładam w nim wielkie nadzieje.

1

Ogląda ktoś Juve?warto popatrzec na Pogbe,oczywiście dopóki nie zacznie grać barca.

0

Halilović za Roberto i Sandro za Munira i dla mnie ok

0

Munir?Roberto?gdzie Rafinha i Sandro?

0

A może tak Tomek Hajto?
Żenada...

0

Coś czuje że nasz ulubiony trener znowu nas zaskoczy i wystafi w takiej sytuacji Masche na DP a na bardzoej wysunietych postawi na bedacych w beznadziejnej formie Busiego i Inieste

0

580 milionów,to chyba by musiało pojebać totalnie Abramowicza..

0

To co panowie zostawiamy Lucho?

Pewno 3-0 z tak mocnym rywalem jak Elche?
Toć to Enrique to Fenomenalny taktyk.

Z nim lecimy po potrójną koronę:puchar gampera,puchar króla,a no i prestiżowy tytuł wygrany z espanyolem w superpucharze katalonii.
Drugi Guardiola!

...

4

Ten trener jest poprostu śmieszny...

45

Na trudny mecz w lidze na AnoetaLucho wystawił tercet Munir-Pedro-Suarez,a dzis na słabszego rywala w PK wystawi prawdopodobnie Neymara i Messiego którzy właśnie dzis mogliby usiasc ma ławce.

Gdzie tu sens?Gdzie logika?

1

Barcelonie była potrzebna rewolucja,tylko szkoda że odbywa się ona w środku sezonu.

5

Trzeba być wdziecznym Zubiemu za jego kariere zawodniczą i kilka lepszych transferów jak np.Mascherano czy Villa,jednak popelnil on mnostwo fatalnych bledow.

0

Teb Enrique jest żałosny,naprawde

0

Jeżeli zwolnią Lucho to dla mnie sa trzy sensowne wybory:

-Bielsa

-Koeman

-De Boer

0

Ty Zubi odchodzi,tu konflikt messiego z LE,możliwe odejscie Lucho,no goraco sie w barcelonie porobilo.

1

Ogólnie transfery Zubiego nie były najgorsze:
Mascherano-niesamowicie ważny zawodni

Villa-fenomenalny napastnik,dal nam mnostwo.

Adriano-Solidny zmiennik

Alexis-na poczatku słabo,ale ostatni sezon miał fenomenalny

Alba-Stabilny zawodnik,pewniak na Lewej flance

Bravo-pokazuje klase

Mathieu-jak narazie dobrze sobie radzi mimo fali krytyki

Neymar-w tym sezonie odpalil,bedzie legenda

Suarez-miejmy nadzieje ze odpali,klasowy napastnik.

A z tych nieudanych:

Affelay-kontuzje.brak gry,to go zniszczylo

Song-zmarnowalismy go

Vermaelen-Kontuzje,kontuzje

Douglas-24 letni nieznany PO z Brazylii

Myśle ze to takie najlepsze i najgorsze.

0

Ładny gest ze strony klubu.

Mes que un club!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?