szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podejrzewam że wszędzie będzie mulić jak cholera.
0
Wykupiliście jakiś pakiet na jakiejś stronie aby obejrzeć meczyk?
Jakie strony polecacie?
Ja wykupiłem na FutbolHD,ale chce się zabezpieczyć i znać inną dobrą stronkę.
0
Ja wykupiłem premium na futbolhd,bez premium wszędzie będzie ścinało jak cholera pewnie.
0
Dołączam do pytania.
0
Najważniejsze aby wygrać,manita byłaby czymś fantastycznym,jutro zobaczymy czy osiągalnym.
0
Miejmy nadzieję że będziemy wykorzystywać sytuacje zarówno w parku książąt jak i jutro w Gran Derbi.
0
Jestem zadowolony z losowania:PSG ma strasznie małe szanse aby nas wyeliminować+do tego brak Verrattiego i Ibry.
Fajnie że Atleti trafiło na Real,ciekawe widowisko się szykuje.
0
Bardzo fajny zawodnik,utalentowany,jestem na tak.
0
Mats od pierwszych liter Marc Andre Ter Stegen .
0
Messi...brak słów...
0
Są plusy i minusy.
4
Może Stoke-Burnley?
0
To że Mathieu nie gra z beniaminkiem również nie oznacza ze zagra świetnie z City...
0
Nie,jestem pewien że nie tylko ty.
0
Po awans!
Miłego oglądania!
0
3 punkty?Chyba awans.
0
Ogląda ktoś Arsenal-Monaco?
Jaki wynik obstawiacie?
0
Nie słyszałem nic o tym,a fakt przydałoby się.
0
400 bramek...kto mógł to osiągnąć?
Tylko Leo Messi.
0
Manita,Wembley...
1
Dał Barcelonie co mógł,piękne,ważne bramki których wielu kibiców nigdy nie zapomni,wielka szkoda że ta kontuzja go przystopowała,bo mógł dać jeszcze więcej.
Dziękujemy David!
4
Mi osobiście się podobają.
0
Nie ma co porównywać Leo do Cristiano,to dwa inne wymiary,fakt Ronaldo jest z jednym najlepszych piłkarzy jakich kiedykolwiek nosiła ta ziema,ale to Lionel Messi jest tym najlepszym,lepszego w tej dziedzinie nie było i nie będzie za prędko,o ile wogóle....
Visca el Leo!
0
Fakt,mój błąd...
Do szkoły już wiele lat nie muszę chodzić,w aktualnym zawodzie nie mam z tym do czynienia więc mi się powaliło.
0
W futbolu wszystko jest możliwe,wszystko może się obrócić o 360 stopni czego przykładem jest to że Leo dogonił Cristiano w klasyfikacji bramek...
1
Bardzo go lubię i podoba mi się jego styl gry,mam nadzieję że nie zmarnuje swojego potencjału,bo nikt nie zaprzeczy że takowy posiada.
0
Za ten mecz na wielkiego plusa zasługują Bartra,Pique i oczywiście leo,reszta albo poprawnie bez błysku(np.Rafinha),albo zle(np.Montoya)
0
Po zwycięstwo!
Miłego oglądania!
43
Bo to jest Leo,najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej,Ronaldo mimo iż również jest jednym z najlepszych nigdy nie osiągnie poziomu Messiego,on jest geniuszem,legendą...
1
Wracamy na swoje miejsce!