1

Podejrzewam że wszędzie będzie mulić jak cholera.

0

Wykupiliście jakiś pakiet na jakiejś stronie aby obejrzeć meczyk?
Jakie strony polecacie?
Ja wykupiłem na FutbolHD,ale chce się zabezpieczyć i znać inną dobrą stronkę.

0

Ja wykupiłem premium na futbolhd,bez premium wszędzie będzie ścinało jak cholera pewnie.

0

Dołączam do pytania.

0

Najważniejsze aby wygrać,manita byłaby czymś fantastycznym,jutro zobaczymy czy osiągalnym.

0

Miejmy nadzieję że będziemy wykorzystywać sytuacje zarówno w parku książąt jak i jutro w Gran Derbi.

0

Jestem zadowolony z losowania:PSG ma strasznie małe szanse aby nas wyeliminować+do tego brak Verrattiego i Ibry.
Fajnie że Atleti trafiło na Real,ciekawe widowisko się szykuje.

0

Bardzo fajny zawodnik,utalentowany,jestem na tak.

0

Mats od pierwszych liter Marc Andre Ter Stegen .

0

Messi...brak słów...

0

Są plusy i minusy.

4

Może Stoke-Burnley?

0

To że Mathieu nie gra z beniaminkiem również nie oznacza ze zagra świetnie z City...

0

Nie,jestem pewien że nie tylko ty.

0

Po awans!

Miłego oglądania!

0

3 punkty?Chyba awans.

0

Ogląda ktoś Arsenal-Monaco?
Jaki wynik obstawiacie?

0

Nie słyszałem nic o tym,a fakt przydałoby się.

0

400 bramek...kto mógł to osiągnąć?
Tylko Leo Messi.

0

Manita,Wembley...

1

Dał Barcelonie co mógł,piękne,ważne bramki których wielu kibiców nigdy nie zapomni,wielka szkoda że ta kontuzja go przystopowała,bo mógł dać jeszcze więcej.

Dziękujemy David!

4

Mi osobiście się podobają.

0

Nie ma co porównywać Leo do Cristiano,to dwa inne wymiary,fakt Ronaldo jest z jednym najlepszych piłkarzy jakich kiedykolwiek nosiła ta ziema,ale to Lionel Messi jest tym najlepszym,lepszego w tej dziedzinie nie było i nie będzie za prędko,o ile wogóle....

Visca el Leo!

0

Fakt,mój błąd...
Do szkoły już wiele lat nie muszę chodzić,w aktualnym zawodzie nie mam z tym do czynienia więc mi się powaliło.

0

W futbolu wszystko jest możliwe,wszystko może się obrócić o 360 stopni czego przykładem jest to że Leo dogonił Cristiano w klasyfikacji bramek...

1

Bardzo go lubię i podoba mi się jego styl gry,mam nadzieję że nie zmarnuje swojego potencjału,bo nikt nie zaprzeczy że takowy posiada.

0

Za ten mecz na wielkiego plusa zasługują Bartra,Pique i oczywiście leo,reszta albo poprawnie bez błysku(np.Rafinha),albo zle(np.Montoya)

0

Po zwycięstwo!
Miłego oglądania!

43

Bo to jest Leo,najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej,Ronaldo mimo iż również jest jednym z najlepszych nigdy nie osiągnie poziomu Messiego,on jest geniuszem,legendą...

1

Wracamy na swoje miejsce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?