szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowieku co ty bierzesz?
0
Głupich nigdy nie zabraknie....
0
Villa grał tam tylko przez sezon...
0
Podobno Leśniodorski już leci do Barcelony!
0
Florek już coś ustalił z panem arbitrem?
0
http://wiz1.net/channel2
7
Kurde szkoda mi tego Porto...
Jeszcze pewnie dostaną 3 lub 4.
0
Komentarz usunięty
0
Dołączam się,i żeby była jako taka jakość.
12
Bardzo lubię tego faceta i za to co robi na boisku i za to co mówi w wywiadach.
Niesamowicie waleczny,ambitny i szczery.
Myślę że nie powinno się go oceniać przez pryzmat tych ugryzień.
1
To co stworzyli Pep i Tito...najlepsza Barca w historii....
:'(
0
Tylko pytanie czy Alex by tego chciał?
0
Gra na czas......
0
No to po zwycięstwo!
0
Mustafi też jest niczego sobie,bardzo solidny.
0
Do usunięcia,mój błąd
0
Niby nadzieja umiera ostatnia,ale żeby Paryżanie awansowali musiałby stać się cud.
0
Hahaha,dowalili.
1
Za Masche Mathieu,za Andresa Xavi
1
Przyłączam się,nic nie mogę znależć.
0
Wejdz sobie na meczyki.pl i poprzeglądaj transmisje,napewno znajdziesz coś dobrego.
0
Puyol zawsze kojarzył mi się z walecznością,niesamowitym duchem walki,zachowaniem fair play i oddaniem Barcelonie.
Bardzo mi go brakuje,pewnie chłopakom w szatni również,jako takiego mentora.
Najlepszy kapitan w Historii!
Gran Capitá!
0
O wiele więcej
0
Iniesta to totalna porażka,nic nie daje drużynie,nie wiem co się z nim dzieje,gdzie ta jego magia?
0
Kurwa mać,ten mecz był do wygrania.
0
Za nazwisko chyba.
0
Iniesta to chyba za nazwisko...
0
Co racja to racja,umiejętności ma wielkie,ale coś go blokuje.
8
Ja wciąż mam nadzieję że Dani zostanie w Katalonii.
A jeśli prawdą jest to że odejdzie należy mu się ogromny szacunek i wdzięczność ze strony kibiców za to jak godnie reprezentował przez te wszystkie lata barwy FC Barcelony.
0
Co oni biorą?Hahaha