0

Człowieku co ty bierzesz?

0

Głupich nigdy nie zabraknie....

0

Villa grał tam tylko przez sezon...

0

Podobno Leśniodorski już leci do Barcelony!

0

Florek już coś ustalił z panem arbitrem?

0

7

Kurde szkoda mi tego Porto...
Jeszcze pewnie dostaną 3 lub 4.

0

Komentarz usunięty

0

Dołączam się,i żeby była jako taka jakość.

12

Bardzo lubię tego faceta i za to co robi na boisku i za to co mówi w wywiadach.
Niesamowicie waleczny,ambitny i szczery.
Myślę że nie powinno się go oceniać przez pryzmat tych ugryzień.

1

To co stworzyli Pep i Tito...najlepsza Barca w historii....
:'(

0

Tylko pytanie czy Alex by tego chciał?

0

Gra na czas......

0

No to po zwycięstwo!

0

Mustafi też jest niczego sobie,bardzo solidny.

0

Do usunięcia,mój błąd

0

Niby nadzieja umiera ostatnia,ale żeby Paryżanie awansowali musiałby stać się cud.

0

Hahaha,dowalili.

1

Za Masche Mathieu,za Andresa Xavi

1

Przyłączam się,nic nie mogę znależć.

0

Wejdz sobie na meczyki.pl i poprzeglądaj transmisje,napewno znajdziesz coś dobrego.

0

Puyol zawsze kojarzył mi się z walecznością,niesamowitym duchem walki,zachowaniem fair play i oddaniem Barcelonie.
Bardzo mi go brakuje,pewnie chłopakom w szatni również,jako takiego mentora.
Najlepszy kapitan w Historii!

Gran Capitá!

0

O wiele więcej

0

Iniesta to totalna porażka,nic nie daje drużynie,nie wiem co się z nim dzieje,gdzie ta jego magia?

0

Kurwa mać,ten mecz był do wygrania.

0

Za nazwisko chyba.

0

Iniesta to chyba za nazwisko...

0

Co racja to racja,umiejętności ma wielkie,ale coś go blokuje.

8

Ja wciąż mam nadzieję że Dani zostanie w Katalonii.
A jeśli prawdą jest to że odejdzie należy mu się ogromny szacunek i wdzięczność ze strony kibiców za to jak godnie reprezentował przez te wszystkie lata barwy FC Barcelony.

0

Co oni biorą?Hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?