0

Jeśli chodzi o wzmocnienie ofensywy to moim zdecydowanym faworytem jest Vietto.

0

1 kwietnia,ale tak zupełnie na poważnie to wątpie w ten transfer ponieważ agentem francuza jest agent Ibry,który w którymś z wywiadów powiedział że nie chce aby jego klienci przeszli do Blaugrany.

0

Gaspar albo Fabinho i będzie git.

3

Nie dość że robią to co kochają to dostają kupe forsy,tłumy pięknych kobiet....

29

Shakirą też bym nie pogardził...

2

Z tej szóstki jak dla mnie:
1)Mario Gaspar
2)Fabinho
3)Darmian

0

Postanowił pogrzać ławkę w Madrycie.

0

Czcionka fajna,przyjemna dla oka.

0

1

A jak gra to go nie widać...idealny.

1

Może by się sprawdził,tylko w takiej sytuacji Deulofeu musiałby wrócić do nas na następny sezon.

23

Wirtualna Polska twierdzi że Bale latem za 80 baniek w Legii,będzie następcą Radovicia!

0

To tylko moje zdanie.

0

Powiem ci że nie pamiętam,ale chodziło mi o to że to dla mnie taka idealna pora na mecz barcy.

2

A Real daje 100 baniek za Kane z Totków.

0

Adriano jeszcze jakoś się trzyma,ale Montoya to kpina,poziom Olkowskiego.

1

Piątek/Sobota 19-20

0

Top 5 jak dla mnie na ten moment:



1-Leo Messi

2-Arjen Robben

3-Cristiano Ronaldo

4-Ibra

5-Suarez

0

Mam nadzieję że jednak zostanie.

1

Latem też już odchodził...

0

I bardzo dobrze.

1

Ten akurat model samolotu który się dziś rozbił często nosi miano bardzo dobrego,małoawaryjnego.

2

To są ludzie nieważne kto żyd,polak,amerykanin,katalończyk....człowiek



Ci którzy tak mówią nie są ludzmi,może jakimiś krewnymi Adolfa.

0

I teraz tak myślę co działo się po katastrofie w Monachium,kiedy to była niezwykła tragedia dla rodzin ale i dla Manchesteru United,ludzie zginęli,klub prawie się rozleciał...

0

Powinny być usuwane niestosowne komentarze.

10

Szkoda tych ludzi,tej załogi,jestem wrażliwym człowiekiem i mnie to bardzo poruszyło,sekunda i 150 osób odeszło z tego świata...

R.I.P

18

Nieważne czyi kibice to byli poprostu ludzie [*]

7

Messi,Villa,Pedro,świetne trio szkoda że tak naprawdę tylko prze jeden sezon pograli ze sobą gdy każdy był na najwyższych obrotach.

2

Komentarz usunięty

1

Podrzuci ktoś jakąś zagraniczną,nielagującą transmisję bo to FutbolHd nie zapowiada się dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?