szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o wzmocnienie ofensywy to moim zdecydowanym faworytem jest Vietto.
0
1 kwietnia,ale tak zupełnie na poważnie to wątpie w ten transfer ponieważ agentem francuza jest agent Ibry,który w którymś z wywiadów powiedział że nie chce aby jego klienci przeszli do Blaugrany.
0
Gaspar albo Fabinho i będzie git.
3
Nie dość że robią to co kochają to dostają kupe forsy,tłumy pięknych kobiet....
29
Shakirą też bym nie pogardził...
2
Z tej szóstki jak dla mnie:
1)Mario Gaspar
2)Fabinho
3)Darmian
0
Postanowił pogrzać ławkę w Madrycie.
0
Czcionka fajna,przyjemna dla oka.
0
http://transfery.info/74452,kane-warty-100-milionow-funtow
Hahaha
Real już kupuje....
1
A jak gra to go nie widać...idealny.
1
Może by się sprawdził,tylko w takiej sytuacji Deulofeu musiałby wrócić do nas na następny sezon.
23
Wirtualna Polska twierdzi że Bale latem za 80 baniek w Legii,będzie następcą Radovicia!
0
To tylko moje zdanie.
0
Powiem ci że nie pamiętam,ale chodziło mi o to że to dla mnie taka idealna pora na mecz barcy.
2
A Real daje 100 baniek za Kane z Totków.
0
Adriano jeszcze jakoś się trzyma,ale Montoya to kpina,poziom Olkowskiego.
1
Piątek/Sobota 19-20
0
Top 5 jak dla mnie na ten moment:
1-Leo Messi
2-Arjen Robben
3-Cristiano Ronaldo
4-Ibra
5-Suarez
0
Mam nadzieję że jednak zostanie.
1
Latem też już odchodził...
0
I bardzo dobrze.
1
Ten akurat model samolotu który się dziś rozbił często nosi miano bardzo dobrego,małoawaryjnego.
2
To są ludzie nieważne kto żyd,polak,amerykanin,katalończyk....człowiek
Ci którzy tak mówią nie są ludzmi,może jakimiś krewnymi Adolfa.
0
I teraz tak myślę co działo się po katastrofie w Monachium,kiedy to była niezwykła tragedia dla rodzin ale i dla Manchesteru United,ludzie zginęli,klub prawie się rozleciał...
0
Powinny być usuwane niestosowne komentarze.
10
Szkoda tych ludzi,tej załogi,jestem wrażliwym człowiekiem i mnie to bardzo poruszyło,sekunda i 150 osób odeszło z tego świata...
R.I.P
18
Nieważne czyi kibice to byli poprostu ludzie [*]
7
Messi,Villa,Pedro,świetne trio szkoda że tak naprawdę tylko prze jeden sezon pograli ze sobą gdy każdy był na najwyższych obrotach.
2
Komentarz usunięty
1
Podrzuci ktoś jakąś zagraniczną,nielagującą transmisję bo to FutbolHd nie zapowiada się dobrze.