szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarz bwrdzo dobry ciekawy,zapewne tańszy od Pogby np.,jednak moim zdaniem idealnymi następcami Xaviego byliby albo Veratti albo Thiago Alcantara.
0
Dla nas to że Real zwolnił Carlo jest świetną informacją,bez urazy ale Benitez który jest chyba w tym momencie najbliżej ławki trenerskiej na Bernabeu nie dorasta Ancelottiemu do pięt.
0
Claudio to na ten moment obok De gei i Neuera najlepszy bramkarz globu.
28
Dziękujemy za wszystko:asysty,bramki,kluczowe podania nawet za dbanie o równo ściętą murawę.
#GRACIESXAVI
6
Wielki piłkarz,wielkie pożeganie.
Żegnaj generale!
3
Youtube.
0
Jeszcze finał PK
0
David Villa świetnie to powiedział.
5
W meczu ligowym tak,ale może jeszcze zagrać w finale PK i LM
0
Wiedziałem że o kimś zapomniałem.
0
Nie dość że jest w formie to na rynku nie ma nikogo szczególnego a do tego mamy bana.
Dani musi zostać.
0
Jeśli jeszcze Alves odejdzie to będziemy w bardzo trudnej sytuacji,przynajmniej do stycznia.
0
Ale odchodzą z europy,o to mi chodziło,tamtejsze ligi nie są ani wymagające,ani popularne,w europie będzie o nich cicho.
O to mi dokładnie chodziło.
0
Mistrza mamy zapewnionego,więc chłopaki mogliby zgotować Xaviemu cudowne pożegnanie.
21
Świat futbolu ostatnio traci mnóstwo legend,wspaniałych ludzi:
-Puyol
-Xavi
-Gerrard
-Zanetti
-Tito
Bez nich piłka nożna to już nie to samo...
4
Obok Raula,Villi czy Casillasa jeden z najlepszych hiszpańskich piłkarzy w historii.
Żegnaj legendo!
0
Nie zrozumiałeś chyba o co chodzi w tym połączeniu kilku zdjęć...
1
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...niepokonanym
Potrójna korona byłaby(będzie) pięknym zwięczeniem jego kariery.
Dziękujemy Xavi!
#LEGEND
0
Gerrard,Zanetti...pewna era w futbolu się kończy.
0
Oczywiście Pep,Ancelotti napewno no i jednak Mourinho
1
Myślisz że Reus zgodzi się na rolę rezerwowego?
1
Xavi,Puyol,Valdes...pewna epoko się kończy,wspaniała epoka.
Wszyscy kibice będą pamiętać.
Powodzenia Xavi!
0
Koniec,majster jest!!!
1
https://www.youtube.com/watch?t=76&v=hAdzCg_TSeM
5
Łapcie:
https://www.youtube.com/watch?t=76&v=hAdzCg_TSeM
1
Mam identyczny problem...
0
Ma ktoś link do transmisji w dobrej jakości?
0
Bardzo dobrze że nie zagra Luis,nie ma co ryzykować.
0
Tvp raczej transmituje
5
Dla Leo wszystko jest osiągalne.
Nigdy nie mów nigdy.