0

Piłkarz bwrdzo dobry ciekawy,zapewne tańszy od Pogby np.,jednak moim zdaniem idealnymi następcami Xaviego byliby albo Veratti albo Thiago Alcantara.

0

Dla nas to że Real zwolnił Carlo jest świetną informacją,bez urazy ale Benitez który jest chyba w tym momencie najbliżej ławki trenerskiej na Bernabeu nie dorasta Ancelottiemu do pięt.

0

Claudio to na ten moment obok De gei i Neuera najlepszy bramkarz globu.

28

Dziękujemy za wszystko:asysty,bramki,kluczowe podania nawet za dbanie o równo ściętą murawę.

#GRACIESXAVI

6

Wielki piłkarz,wielkie pożeganie.

Żegnaj generale!

3

Youtube.

0

Jeszcze finał PK

0

David Villa świetnie to powiedział.

5

W meczu ligowym tak,ale może jeszcze zagrać w finale PK i LM

0

Wiedziałem że o kimś zapomniałem.

0

Nie dość że jest w formie to na rynku nie ma nikogo szczególnego a do tego mamy bana.
Dani musi zostać.

0

Jeśli jeszcze Alves odejdzie to będziemy w bardzo trudnej sytuacji,przynajmniej do stycznia.

0

Ale odchodzą z europy,o to mi chodziło,tamtejsze ligi nie są ani wymagające,ani popularne,w europie będzie o nich cicho.
O to mi dokładnie chodziło.

0

Mistrza mamy zapewnionego,więc chłopaki mogliby zgotować Xaviemu cudowne pożegnanie.

21

Świat futbolu ostatnio traci mnóstwo legend,wspaniałych ludzi:

-Puyol
-Xavi
-Gerrard
-Zanetti
-Tito

Bez nich piłka nożna to już nie to samo...

4

Obok Raula,Villi czy Casillasa jeden z najlepszych hiszpańskich piłkarzy w historii.

Żegnaj legendo!

0

Nie zrozumiałeś chyba o co chodzi w tym połączeniu kilku zdjęć...

1

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...niepokonanym

Potrójna korona byłaby(będzie) pięknym zwięczeniem jego kariery.

Dziękujemy Xavi!

#LEGEND

0

Gerrard,Zanetti...pewna era w futbolu się kończy.

0

Oczywiście Pep,Ancelotti napewno no i jednak Mourinho

1

Myślisz że Reus zgodzi się na rolę rezerwowego?

1

Xavi,Puyol,Valdes...pewna epoko się kończy,wspaniała epoka.

Wszyscy kibice będą pamiętać.

Powodzenia Xavi!

0

Koniec,majster jest!!!

1

https://www.youtube.com/watch?t=76&v=hAdzCg_TSeM

5

Łapcie:
https://www.youtube.com/watch?t=76&v=hAdzCg_TSeM

1

Mam identyczny problem...

0

Ma ktoś link do transmisji w dobrej jakości?

0

Bardzo dobrze że nie zagra Luis,nie ma co ryzykować.

0

Tvp raczej transmituje

5

Dla Leo wszystko jest osiągalne.
Nigdy nie mów nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?