szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Roberto musi zejść,Pedrito niech wchodzi.
0
Podpinam się do pyt...
6
Komentarz usunięty
0
Leo...
0
Czego to nie wymyślą...
1
Obstawiam 3-2 dla nas.
5
Zdecydowanie Liverpool,tak jak piszesz,dokonali niemożliwego,najlepszy finał LM jaki oglądałem.
0
Również stawiam na PSG
36
Dziś 42 urodziny obchodzi legenda Interu Mediolan,Javier Zanetti.
Wszystkiego najlepszego legendo!
0
Całkiem fajny pomysł.
0
Ney z Hazardem będą kiedyś rywalizować tak jak teraz Messi z CR11,obaj mają wielkie umiejętności i potencjał.
0
Dzięki :)
0
Podrzuci ktoś link do przetłumaczonego Face to Face?
Widziałem że ktoś wcześniej dawał link.
4
Jeśli ktoś jeszcze nie czytał ostatniego artykułu na tej stronie "Julio Alberto – najdłuższy mecz życia",to bardzo polecam,świetny tekst :)
7
Genialny artykuł,super się takie coś czyta.
A co do samej treści,ten artykuł tylko utwierdził mnie w przekonaniu że uzależnienie to najgorsza rzecz jaka może spotkać człowieka w życiu,może zniszczyć wszystko...
1
Nie zwracam się bezpośrednio do ciebie,tylko do wszystkich :).
0
Proszę cię kolego,powiedz że trollujesz,bo nie mogę uwierzyć że ty tak serio.
4
Ludzie wyjdzie już z tą Legią...
0
Człowieku skończ trollować,wyjdz i nie wracaj.
2
Wymień proszę lepszą obecnie "9".
Może Benzema?
2
Komentarz usunięty
3
Niezły zlot fanów Legii się tu zrobił...
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Właśnie,chyba że UEFA się zlituje...
0
Co ty porównujesz?
Dopóki piłka w grze,Legie jeszcze może odpaść,Lech awansować,choć mało to prawdopodobne.
1
Jakby nie patrzeć Lech w eliminacjach LM , Legia LE.