0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Roberto musi zejść,Pedrito niech wchodzi.

0

Podpinam się do pyt...

6

Komentarz usunięty

0

Leo...

0

Czego to nie wymyślą...

1

Obstawiam 3-2 dla nas.

5

Zdecydowanie Liverpool,tak jak piszesz,dokonali niemożliwego,najlepszy finał LM jaki oglądałem.

0

Również stawiam na PSG

36

Dziś 42 urodziny obchodzi legenda Interu Mediolan,Javier Zanetti.
Wszystkiego najlepszego legendo!

0

Całkiem fajny pomysł.

0

Ney z Hazardem będą kiedyś rywalizować tak jak teraz Messi z CR11,obaj mają wielkie umiejętności i potencjał.

0

Dzięki :)

0

Podrzuci ktoś link do przetłumaczonego Face to Face?
Widziałem że ktoś wcześniej dawał link.

4

Jeśli ktoś jeszcze nie czytał ostatniego artykułu na tej stronie "Julio Alberto – najdłuższy mecz życia",to bardzo polecam,świetny tekst :)

7

Genialny artykuł,super się takie coś czyta.

A co do samej treści,ten artykuł tylko utwierdził mnie w przekonaniu że uzależnienie to najgorsza rzecz jaka może spotkać człowieka w życiu,może zniszczyć wszystko...

1

Nie zwracam się bezpośrednio do ciebie,tylko do wszystkich :).

0

Proszę cię kolego,powiedz że trollujesz,bo nie mogę uwierzyć że ty tak serio.

4

Ludzie wyjdzie już z tą Legią...

0

Człowieku skończ trollować,wyjdz i nie wracaj.

2

Wymień proszę lepszą obecnie "9".
Może Benzema?

2

Komentarz usunięty

3

Niezły zlot fanów Legii się tu zrobił...

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Właśnie,chyba że UEFA się zlituje...

0

Co ty porównujesz?
Dopóki piłka w grze,Legie jeszcze może odpaść,Lech awansować,choć mało to prawdopodobne.

1

Jakby nie patrzeć Lech w eliminacjach LM , Legia LE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?