0

Czyli sprzedajemy Mathieu,Pedro i Ter Stegena?

6

Iraizoz



2

Wyleciał z mordą do liniowego..

1

Hahaha powiem tyle.

Według ciebie ma zajezdzić zawodnikow i grac ciagle tym samym składem?To nie Fifa ani FM.

1

Ehh,ale smutno...
Gratulacje dla Bilbao.
Pozdrowienia dla arbitra...

0

Barca!Barca!Barcaaaaa!

Jedziemy z nimi!

6

Iniesta jak narazie najlepszy moim zdaniem.

1

On z Madrytu jest.

1

I co w związku z tym?

0

Halilović wcale nie prezentował się dobrze w zeszłym sezonie.

0

Do usunięcia.





1

Dokładnie,niech każdy ogląda jak chce.
Ja osobiście skupiam się na meczu,ale jeśli ktoś lubi pisać na bierząco to nie rozumiem co to komu przeszkadza.

3

Wpisz w google Eleven...

1

Niech każdy ogląda jak chce...

1

Drugie najlepsze chyba.:)

0

Ja wykupilem tam ostatnio El Clasico,nie dało się oglądać...

2

Dobranoc wszystkim,ja spadam.

VEB!

0

Mi mecz PSG ani razu się nie zlagował

1

Wzajemnie,już dziś Barca dokona czegoś wielkiego.

2

"Dopóki piłka w grze,wszystko jest możliwe"

3

Komentarz usunięty

1

W Barcelonie bardzo by się przydał,kto wie może kiedyś zobaczymy go w barwach Barcy?

2

Oglądałem przez 15 min i tylko Veratti przyciągnął moją uwagę,świetny gracz,szkoda że jego transfer jest praktycznie niemożliwy.

0

Straszne nudy właśnie,próbowałem oglądać mecz PSG,ale nie lubię L1,a napił bym się chętnie...:)

0

Dobry piłkarz,ma przed sobą przyszłość,ale jak dla mnie Real to zły kierunek.

0

Mi się najbardziej podobają te pierwsze.

0

Laurent Blanc zapewne wie :).
PSG gra dziś mecz?

5

W PL tylko Arsenal!

Piona!

1


Jeśli chodzi o PL to pasowałby do City i Arsenalu,gdzie grają w miarę fajną piłkę,ale transfer wydaje się niemożliwy.

4

Ci którzy nie lubią Barcy,tylko czekają na jej potknięcie żeby mieć powód z niej poszydzić,nawet trofea temu nie zapobiegną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?