szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli sprzedajemy Mathieu,Pedro i Ter Stegena?
6
Iraizoz
2
Wyleciał z mordą do liniowego..
1
Hahaha powiem tyle.
Według ciebie ma zajezdzić zawodnikow i grac ciagle tym samym składem?To nie Fifa ani FM.
1
Ehh,ale smutno...
Gratulacje dla Bilbao.
Pozdrowienia dla arbitra...
0
Barca!Barca!Barcaaaaa!
Jedziemy z nimi!
6
Iniesta jak narazie najlepszy moim zdaniem.
1
On z Madrytu jest.
1
I co w związku z tym?
0
Halilović wcale nie prezentował się dobrze w zeszłym sezonie.
0
Do usunięcia.
1
Dokładnie,niech każdy ogląda jak chce.
Ja osobiście skupiam się na meczu,ale jeśli ktoś lubi pisać na bierząco to nie rozumiem co to komu przeszkadza.
3
Wpisz w google Eleven...
1
Niech każdy ogląda jak chce...
1
Drugie najlepsze chyba.:)
0
Ja wykupilem tam ostatnio El Clasico,nie dało się oglądać...
2
Dobranoc wszystkim,ja spadam.
VEB!
0
Mi mecz PSG ani razu się nie zlagował
1
Wzajemnie,już dziś Barca dokona czegoś wielkiego.
2
"Dopóki piłka w grze,wszystko jest możliwe"
3
Komentarz usunięty
1
W Barcelonie bardzo by się przydał,kto wie może kiedyś zobaczymy go w barwach Barcy?
2
Oglądałem przez 15 min i tylko Veratti przyciągnął moją uwagę,świetny gracz,szkoda że jego transfer jest praktycznie niemożliwy.
0
Straszne nudy właśnie,próbowałem oglądać mecz PSG,ale nie lubię L1,a napił bym się chętnie...:)
0
Dobry piłkarz,ma przed sobą przyszłość,ale jak dla mnie Real to zły kierunek.
0
Mi się najbardziej podobają te pierwsze.
0
Laurent Blanc zapewne wie :).
PSG gra dziś mecz?
5
W PL tylko Arsenal!
Piona!
1
Jeśli chodzi o PL to pasowałby do City i Arsenalu,gdzie grają w miarę fajną piłkę,ale transfer wydaje się niemożliwy.
4
Ci którzy nie lubią Barcy,tylko czekają na jej potknięcie żeby mieć powód z niej poszydzić,nawet trofea temu nie zapobiegną.