0

U mnie też zaczyna się robić nieciekawie.

1

Tez nie wiem czy ktoś wrzucał,ale co do butów to bardzo fajne,nosiłbym

6

Niech idzie ogrywać się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii,najlepiej jakaś Celta,Rayo ew.Malaga lub Levante

0

Co tu tak mało ludzi dzisjaj?

0

Na jakim kanale jest transmisja?

7

To jest śmieszne,Barca w XXI w deklasuje zarówno Real jak i Bayern,wystarczy spojrzeć na np.liczbę trofeów.

0

Podziękuj piłkarzom i Lucho,Josep.

3

Jedyny pozytyw dzisjejszego dnia.

0

Socio?

Tryplet i przedwyborcze transfery.

0

Jakiś jego człowiek zapewne.

5

Bartomeu powinien podziękować piłkarzom i Enrique,bo gdyby nie ich sukcesy on by się dziś nie cieszył.

10

A złodziej się cieszy...

0

To były sukcesy piłkarzy i sztabu szkoleniowego,nie zarządu.

0

Serio?Na co ci którzy głosowali patrzyli...

2

Laporta albo Freixa,najgorzej będzie jak wygra Barto.

0

Z dwojga złego lepszy Laporta

0

Komentarz usunięty

0

Chciałbym żeby Pedrito został,świetny zawodnik,gdyby był w najwyższej formie móglby powalczyc z MSN o pierwszy skład.

2

Jak dla mnie najlepsze były te z sezonu 10/11,moje ulubione.

1

Grę Isco można oglądać godzinami,jego kontrola piłki,drybling,fenomenalny zawodnik,fakt pasował by do nas bardzo,ale w tym momencie jego transfer jest niemożliwy do zrealizowania,a szkoda.

1

Nie wiadomo co planuje Lucho,myślę że głównie będzie grał on w środku pola ewentualnie w razie potrzeby na skrzydłach,teoretycznie mamy od stycznia 3 świetnych zmienników dla MSN tj.Pedro ew w razie potrzeby Arda lub Aleix.

1

Warto,warto ,uwielbiam tą bramkę w wykonaniu Davida,tak samo jak tą na Wembley,też cudo...

6

W Hiszpanii nie zastrzega się numerów ze względu na to że piłkarze muszą mieć przydzielone numery od 1 do 25 z czego numery 1,13 i 25 to numery wyłącznie dla bramkarzy.

1

Obudz się gościu,poczytaj trochę o jego czy też Aleixa transferze.

0

Super transfer,wolałem jego niż Pogbe.

0

To jest śmieszne gdyby Argentyna wygrała,a Leo zagrał identycznie to był by wychwalany,a takto cała krytyka spada na niego i Higuaina(słusznie).

0

Klasa Leo,szacun.

0

Myślę że liczono na wzrost Gonzalo,patrząc na to że Chilijczycy wysocy nie są.

0

Fakt Messi zagrał słabo,ale pomimo ostrej gry i umiejętnego wyłaczania go z gry przez Chilijczyków miał kilka fajnych akcji,no i wykorzystał karnego w przeciwieństwie do gwiazdy wieczoru.

0

Miejmy nadzieję że go nie powołają,mają innych w jego miejsce...Vietto,Dybala,Tevez,Icardi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?