szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie też zaczyna się robić nieciekawie.
1
Tez nie wiem czy ktoś wrzucał,ale co do butów to bardzo fajne,nosiłbym
6
Niech idzie ogrywać się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii,najlepiej jakaś Celta,Rayo ew.Malaga lub Levante
0
Co tu tak mało ludzi dzisjaj?
0
Na jakim kanale jest transmisja?
7
To jest śmieszne,Barca w XXI w deklasuje zarówno Real jak i Bayern,wystarczy spojrzeć na np.liczbę trofeów.
0
Podziękuj piłkarzom i Lucho,Josep.
3
Jedyny pozytyw dzisjejszego dnia.
0
Socio?
Tryplet i przedwyborcze transfery.
0
Jakiś jego człowiek zapewne.
5
Bartomeu powinien podziękować piłkarzom i Enrique,bo gdyby nie ich sukcesy on by się dziś nie cieszył.
10
A złodziej się cieszy...
0
To były sukcesy piłkarzy i sztabu szkoleniowego,nie zarządu.
0
Serio?Na co ci którzy głosowali patrzyli...
2
Laporta albo Freixa,najgorzej będzie jak wygra Barto.
0
Z dwojga złego lepszy Laporta
0
Komentarz usunięty
0
Chciałbym żeby Pedrito został,świetny zawodnik,gdyby był w najwyższej formie móglby powalczyc z MSN o pierwszy skład.
2
Jak dla mnie najlepsze były te z sezonu 10/11,moje ulubione.
1
Grę Isco można oglądać godzinami,jego kontrola piłki,drybling,fenomenalny zawodnik,fakt pasował by do nas bardzo,ale w tym momencie jego transfer jest niemożliwy do zrealizowania,a szkoda.
1
Nie wiadomo co planuje Lucho,myślę że głównie będzie grał on w środku pola ewentualnie w razie potrzeby na skrzydłach,teoretycznie mamy od stycznia 3 świetnych zmienników dla MSN tj.Pedro ew w razie potrzeby Arda lub Aleix.
1
Warto,warto ,uwielbiam tą bramkę w wykonaniu Davida,tak samo jak tą na Wembley,też cudo...
6
W Hiszpanii nie zastrzega się numerów ze względu na to że piłkarze muszą mieć przydzielone numery od 1 do 25 z czego numery 1,13 i 25 to numery wyłącznie dla bramkarzy.
1
Obudz się gościu,poczytaj trochę o jego czy też Aleixa transferze.
0
Super transfer,wolałem jego niż Pogbe.
0
To jest śmieszne gdyby Argentyna wygrała,a Leo zagrał identycznie to był by wychwalany,a takto cała krytyka spada na niego i Higuaina(słusznie).
0
Klasa Leo,szacun.
0
Myślę że liczono na wzrost Gonzalo,patrząc na to że Chilijczycy wysocy nie są.
0
Fakt Messi zagrał słabo,ale pomimo ostrej gry i umiejętnego wyłaczania go z gry przez Chilijczyków miał kilka fajnych akcji,no i wykorzystał karnego w przeciwieństwie do gwiazdy wieczoru.
0
Miejmy nadzieję że go nie powołają,mają innych w jego miejsce...Vietto,Dybala,Tevez,Icardi