szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Racja,polska piłka jest tak słaba że ostatnio oglądając MLS stwierdziłem że to wstyd że ci którzy nazywają piłkę "soccer" prezentują o wiele wyższy poziom od naszej ligi.
Na ich korzyść przemawiają jednak pieniądze,dzięki którym mogą sprowadzić(opłacić pensję),takiego np Villi,Lamparda czy Gerrarda.
0
Koleżanko,tak się składa że jestem kibicem Interu,to tak jakby zapytać kibica Barcy co mu zrobił Real.:)
0
Moje top 3,jest prawie identyczne jak wasze,tyle że zamiast Bayernu znajuduje się w nim Milan.
0
Posidam i PES'a i Fifę.
4
Pamiętam ten mecz,niestety,nikt się nie spodziewał wtedy że Chelsea wygra Ligę Mistrzów.
1
Ciekawe gdzie w takim razie trafi Valdes.
1
Bardzo mi się podobają,chyba w tym sezonie właśnie ten komplet zakupie.
0
Piszę bez znaków interpunkcyjnych,ponieważ piszę z telefonu.:)
1
Claudio to jeden z lepszych bramkarzy naświecie,a ty chcesz mu przydzielać rolę Pinto?
0
Domyśliłem się bo to za bardzo w oczy raziło.:)
16
O boże twoja ortografia.
1
Szczerze wątpie z tego co oglądałem europejskie puchary i superpuchar polski,Lech prezentował się znacznie lepiej niż Legia.
Mimo to szanse Lecha są bardzo marne
0
I tak w Europie nie istnieją,jak każdy Polski klub.
1
Teoretycznie tak ale w praktyce chłopaki mogą takowemu zadaniu nie podołać czy to pod względem sportowym czy nawet psychicznym.
0
Sandro powinien zostać ze względu na to że jest pewniejszy i wydaje się stabilniejszy niż Munir.
0
Ja również nie oglądam ekstraklasy,ew. jakieś hitowe mecze Wisły tj.z Legią,Lechem czy Crackovią.
10
Uwielbiam go,jeden z moich ulubionych graczy.
Co do samego transferu to jestem na tak,aczkolwiek nie teraz,za rok-dwa jak najbardziej.
0
Liczbą bramek,asyst w stosunku do rozegranych minut.
Zawsze doświadczenie jest lepsze niż jego brak.
0
Jest bardziej efektywny,doświadczony...
Fakt Munir i Sandro mogą być kiedyś lepsi od Pedro ale nie teraz.
0
Braida zostaje jako scout
10
Oglądałeś jakiś mecz w zeszłym sezonie?
Roberto większości wystepów prezentował się bardzo solidnie.
1
Nie przesadzaj,Pedro na chwilę obecną jest od nich dużo lepszy.
1
Faktycznie Alen ma potencjał ale wiele osób widzi go na wyrost,jest on poprostu najpopularniejszym zawodnikiem Barcy B.
Ja osobiście największe nadzieje pokładam w Samperze
0
Sprzedaż z opcją pierwokupu to nie jest zła opcja.
0
Już 1-1 niestety
0
Miejmy nadzieję że w końcu wywalczy sobie miejsce w składzie bo ma wielki talent i może zapisać się na kartach historii Barcy.
0
Wielka szkoda,jeden z moich ulubionych zawodników z obecnej Barcy,wszechstronny rezerwowy ze świetnym strzałem.
0
Witam nie mogłem obejrzeć meczu.
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zaprezentowali się Douglas,Verma,Roberto,Sandro i Munir?
1
O kurde,co mu się stało,wie ktoś?
0
AS Roma na dniach pozyska Maoudo Diallo gracza młodszych drużyn Barcy.-[Gianluca Di Marzio]
Podobno chłopak jest porównywany do Liliana Thurama.