1

Racja,polska piłka jest tak słaba że ostatnio oglądając MLS stwierdziłem że to wstyd że ci którzy nazywają piłkę "soccer" prezentują o wiele wyższy poziom od naszej ligi.
Na ich korzyść przemawiają jednak pieniądze,dzięki którym mogą sprowadzić(opłacić pensję),takiego np Villi,Lamparda czy Gerrarda.

0

Koleżanko,tak się składa że jestem kibicem Interu,to tak jakby zapytać kibica Barcy co mu zrobił Real.:)

0

Moje top 3,jest prawie identyczne jak wasze,tyle że zamiast Bayernu znajuduje się w nim Milan.

0

Posidam i PES'a i Fifę.

4

Pamiętam ten mecz,niestety,nikt się nie spodziewał wtedy że Chelsea wygra Ligę Mistrzów.

1

Ciekawe gdzie w takim razie trafi Valdes.

1

Bardzo mi się podobają,chyba w tym sezonie właśnie ten komplet zakupie.

0

Piszę bez znaków interpunkcyjnych,ponieważ piszę z telefonu.:)

1

Claudio to jeden z lepszych bramkarzy naświecie,a ty chcesz mu przydzielać rolę Pinto?

0

Domyśliłem się bo to za bardzo w oczy raziło.:)

16

O boże twoja ortografia.

1

Szczerze wątpie z tego co oglądałem europejskie puchary i superpuchar polski,Lech prezentował się znacznie lepiej niż Legia.
Mimo to szanse Lecha są bardzo marne

0

I tak w Europie nie istnieją,jak każdy Polski klub.

1

Teoretycznie tak ale w praktyce chłopaki mogą takowemu zadaniu nie podołać czy to pod względem sportowym czy nawet psychicznym.

0

Sandro powinien zostać ze względu na to że jest pewniejszy i wydaje się stabilniejszy niż Munir.

0

Ja również nie oglądam ekstraklasy,ew. jakieś hitowe mecze Wisły tj.z Legią,Lechem czy Crackovią.

10

Uwielbiam go,jeden z moich ulubionych graczy.
Co do samego transferu to jestem na tak,aczkolwiek nie teraz,za rok-dwa jak najbardziej.

0

Liczbą bramek,asyst w stosunku do rozegranych minut.
Zawsze doświadczenie jest lepsze niż jego brak.

0

Jest bardziej efektywny,doświadczony...
Fakt Munir i Sandro mogą być kiedyś lepsi od Pedro ale nie teraz.

0

Braida zostaje jako scout

10

Oglądałeś jakiś mecz w zeszłym sezonie?
Roberto większości wystepów prezentował się bardzo solidnie.

1

Nie przesadzaj,Pedro na chwilę obecną jest od nich dużo lepszy.

1

Faktycznie Alen ma potencjał ale wiele osób widzi go na wyrost,jest on poprostu najpopularniejszym zawodnikiem Barcy B.
Ja osobiście największe nadzieje pokładam w Samperze

0

Sprzedaż z opcją pierwokupu to nie jest zła opcja.

0

Już 1-1 niestety

0

Miejmy nadzieję że w końcu wywalczy sobie miejsce w składzie bo ma wielki talent i może zapisać się na kartach historii Barcy.

0

Wielka szkoda,jeden z moich ulubionych zawodników z obecnej Barcy,wszechstronny rezerwowy ze świetnym strzałem.

0

Witam nie mogłem obejrzeć meczu.
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zaprezentowali się Douglas,Verma,Roberto,Sandro i Munir?

1

O kurde,co mu się stało,wie ktoś?

0

AS Roma na dniach pozyska Maoudo Diallo gracza młodszych drużyn Barcy.-[Gianluca Di Marzio]

Podobno chłopak jest porównywany do Liliana Thurama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?