szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałem żeby wygrał lepszy,jednak minimalnie byłem za Chile,bardzo ich polubiłem po mundialu.
Chile wygrało w pełni zasłużenie,zdominowało Argentynę.
Mam nadzieję że za rok Leo wygra wkońcu trofeum z Albicelestes.
0
Zanim strzelił pomyślałem..walnie Ramosa,bo wziął dość spory rozbieg...
1
Zasłużony triumf Chile,jedynie szkoda Lio...
1
Wczoraj...
0
45.
6
Chyba oglądamy różne mecze.
0
Niech wygra lepszy!
0
Jeśli to prawda to Juve chyba robi wyprzedaż:
Tevez,Pirlo(?),Vidal(?),Storari...
0
Co do Roberto to masz rację,w tym sezonie spisywał się lepiej niż np.Rafinha
0
Nie,ten numer należy się komuś z krwią w barwach blaugrana.
0
U nas był na ten moment był zbędny,mam nadzieję że będzie ważnym elementem składu Nerrazzuri.
1
Aleix zapewne.
2
Świetny transfer,jeszcze ktoś za Bacce i bedą mieli świetną ekipę
19
Skąd mamy to wiedzieć?
Zapytaj Lucho
0
Wejdz na Transfermarkt
0
Komentarz usunięty
0
Zawodnik świetny,walczak,świetny technicznie,bardzo cieszę się z jego transferu.
0
Mam identyczne odczucia...
3
Mi o wiele przyjemniej gra się w produkcję Konami...
4
Fifa jest lepsza graficznie,pod względem grywalności pes jest klasę wyżej.
0
Komentarz usunięty
0
Nie mogą do Oficjalnych rozgrywek,a to jest mecz towarzyski.
2
Gdzie takie coś wyczytałeś?Mało to prawdopodobne i niewiarygodne.
0
Wszystkiego najlepszego Leo!
Wygrania Copa America i MŚ,no i kolejnych trofeów z Blaugraną.
0
Dzięki :)
0
Gdzie mogę obejrzeć Argentyna-Jamajka w telewizji lub internecie?
2
Legenda futbolu.
0
12 milionów?
To ja już osobiście wolę Kovacicia,Coutinho lub Gundogana.
0
Ogląda ktoś Hiszpanie dzisjaj?
Jaki wynik obstawiacie?
2
To Uefa ich nie uznaje za zwycięzców,nam nikt nie zabroni.
Ja uważam ich za zwycięzców.