0

Chciałem żeby wygrał lepszy,jednak minimalnie byłem za Chile,bardzo ich polubiłem po mundialu.
Chile wygrało w pełni zasłużenie,zdominowało Argentynę.
Mam nadzieję że za rok Leo wygra wkońcu trofeum z Albicelestes.

0

Zanim strzelił pomyślałem..walnie Ramosa,bo wziął dość spory rozbieg...

1

Zasłużony triumf Chile,jedynie szkoda Lio...

1

Wczoraj...

0

45.

6

Chyba oglądamy różne mecze.

0

Niech wygra lepszy!

0

Jeśli to prawda to Juve chyba robi wyprzedaż:
Tevez,Pirlo(?),Vidal(?),Storari...

0

Co do Roberto to masz rację,w tym sezonie spisywał się lepiej niż np.Rafinha

0

Nie,ten numer należy się komuś z krwią w barwach blaugrana.

0

U nas był na ten moment był zbędny,mam nadzieję że będzie ważnym elementem składu Nerrazzuri.

1

Aleix zapewne.

2

Świetny transfer,jeszcze ktoś za Bacce i bedą mieli świetną ekipę

19

Skąd mamy to wiedzieć?

Zapytaj Lucho

0

Wejdz na Transfermarkt

0

Komentarz usunięty

0

Zawodnik świetny,walczak,świetny technicznie,bardzo cieszę się z jego transferu.

0

Mam identyczne odczucia...

3

Mi o wiele przyjemniej gra się w produkcję Konami...

4

Fifa jest lepsza graficznie,pod względem grywalności pes jest klasę wyżej.

0

Komentarz usunięty

0

Nie mogą do Oficjalnych rozgrywek,a to jest mecz towarzyski.

2

Gdzie takie coś wyczytałeś?Mało to prawdopodobne i niewiarygodne.

0

Wszystkiego najlepszego Leo!
Wygrania Copa America i MŚ,no i kolejnych trofeów z Blaugraną.

0

Dzięki :)

0

Gdzie mogę obejrzeć Argentyna-Jamajka w telewizji lub internecie?

2

Legenda futbolu.

0

12 milionów?
To ja już osobiście wolę Kovacicia,Coutinho lub Gundogana.

0

Ogląda ktoś Hiszpanie dzisjaj?
Jaki wynik obstawiacie?

2

To Uefa ich nie uznaje za zwycięzców,nam nikt nie zabroni.
Ja uważam ich za zwycięzców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?