szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są wolne 17 i 19 bodaj.
1
Są,nie można jedynie rejestrować graczy.
0
Te koszulki są fatalne..
0
Super transfer,miejmy nadzieję że godnie zastąpi Daniego.
0
Rafinha najlepszy...
0
Jedni z najlepszych pomocników w historii.
2
Wielki piłkarz,wielki człowiek
3
Kurde,Barca wygrała,ale szkoda mi Buffona taki wspaniały piłkarz,a nigdy nie wygrał LM i raczej już nie będzie miał takiej okazji.
Cóż szkoda ale mamy się z czego cieszyć,triplete.
Barca!Barca!Barca!
0
Tito to zwycięstwo jest min dla ciebie,ale też dla nas kibiców.
0
Zapimamy pasy i odlatujemy na 90 minut pięknej podróży z Barcą.
Uwaga!
Możliwe bonusy w postaci dodatkowego czasu.
1
Tak.
0
Stambuł,LFC-Milan
0
Nie można tylko rejestrować zawodników,kupować mogą.
0
Z kumplem,kibicem Realu.
0
Szkoda Zawiszy,wolałbym żeby z eklasą pożegnała się Cracovia lub Łęczna,cóż...
0
Już nie mogę się doczekać i się stresuje,a co dopiero będzie jutro...
3
Legenda żegna legende...
0
Dziękujemy tobie Maestro,za wszystko!
Mam nadzieję że podniesiesz jeszcze jeden puchar ku niebu z opaską kapitana Barcy!
#GRACIESXAVI
0
Doping będzie niezwykle potrzebny,mam nadzieję że będący na stadionie fani dadzą z siebie wszystko.
0
Przyznam szczerze że jeszcze nie tak dawno byłem za zwolnieniem Luisa,myliłem się.
Jest świetnym trenerem co widać po wynikach,a do tego wydaje się fajnym człowiekiem,patrząc na jego wypowiedzi na konferencjach.
1
Podgłoś telewizor
1
Co odjebał!
0
I Francjii.
0
Dzięki :)
0
Na czym leci mecz?
0
Chyba nikt nie spodziewał się przed sezonem,że Claudio będzie jedną z kluczowych jego postaci.
23
Miejmy nadzieję że 7 czerwca Ivan będzie łysy.
29
*Przegrać mecz...
0
Matheus chyba...
0
Ale mi szkoda Dnipro...
Wie ktoś co z tym Matheusem?