0

Są wolne 17 i 19 bodaj.

1

Są,nie można jedynie rejestrować graczy.

0

Te koszulki są fatalne..

0

Super transfer,miejmy nadzieję że godnie zastąpi Daniego.

0

Rafinha najlepszy...

0

Jedni z najlepszych pomocników w historii.

2

Wielki piłkarz,wielki człowiek

3

Kurde,Barca wygrała,ale szkoda mi Buffona taki wspaniały piłkarz,a nigdy nie wygrał LM i raczej już nie będzie miał takiej okazji.

Cóż szkoda ale mamy się z czego cieszyć,triplete.

Barca!Barca!Barca!

0

Tito to zwycięstwo jest min dla ciebie,ale też dla nas kibiców.

0

Zapimamy pasy i odlatujemy na 90 minut pięknej podróży z Barcą.
Uwaga!
Możliwe bonusy w postaci dodatkowego czasu.

1

Tak.

0

Stambuł,LFC-Milan

0

Nie można tylko rejestrować zawodników,kupować mogą.

0

Z kumplem,kibicem Realu.

0

Szkoda Zawiszy,wolałbym żeby z eklasą pożegnała się Cracovia lub Łęczna,cóż...

0

Już nie mogę się doczekać i się stresuje,a co dopiero będzie jutro...

3

Legenda żegna legende...

0

Dziękujemy tobie Maestro,za wszystko!
Mam nadzieję że podniesiesz jeszcze jeden puchar ku niebu z opaską kapitana Barcy!

#GRACIESXAVI

0

Doping będzie niezwykle potrzebny,mam nadzieję że będący na stadionie fani dadzą z siebie wszystko.

0

Przyznam szczerze że jeszcze nie tak dawno byłem za zwolnieniem Luisa,myliłem się.

Jest świetnym trenerem co widać po wynikach,a do tego wydaje się fajnym człowiekiem,patrząc na jego wypowiedzi na konferencjach.

1

Podgłoś telewizor

1

Co odjebał!

0

I Francjii.

0

Dzięki :)

0

Na czym leci mecz?

0

Chyba nikt nie spodziewał się przed sezonem,że Claudio będzie jedną z kluczowych jego postaci.

23

Miejmy nadzieję że 7 czerwca Ivan będzie łysy.

29

*Przegrać mecz...

0

Matheus chyba...

0

Ale mi szkoda Dnipro...
Wie ktoś co z tym Matheusem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?