szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mimo wszystko powinien zagrać Mathieu,wzrost w tym meczu bardzo się przyda,
0
Real zrobił świetny transfer,jednak bardzo szkoda mi Mateo ponieważ raczej kariery tam nie zrobi,a szkoda bo był(jest?) moim ulubionym graczem Interu obok Handanovič 'a.
2
Zamiast Masche postawiłbym na Verme,bo Masche nie ma szans w powietrzu z Adurizem.
0
Leo nie istnieje?Oglądałeś mecz z Sevilla?
0
Byłoby pięknie,a fakt Pedro jest mistrzem finałów,strzelał bramki z Szachtarem,United na Wembley,z Sevillą,i bodajże w ostatnim sezonie Pepa w finale Pucharu Króla
0
Barcy to chyba liczyłeś tylko tytuły z sezonów 9/10 i 10/11...
0
Miejmy nadzieję że zajmie to mniej czasu niż oczekiwania Realu(zakończone) na 10 Decimę.
0
Idz na swoją piękną stronę,podlicz trofea z ostatnich pięciu lat a potem podlicz trofea Barcy.
0
Szczerze? Nie wiem,mam to gdzieś,mogą i zdobyć sekstet tych żałosnych pucharów.
0
Kolego,idz stąd,taka rada.
0
Szczęsliwy ze zdobycia przedsezonowego trypletu,którego najważniejszym elementem jest Trofeo SB?
0
Napisałem mu tak umyślnie,widać że to sfrustrowany kibic Realu:)
0
Zabrakło ci chyba "o" na końcu,chciałeś napisać Atletico,Atletico Madryt?
1
Mam identyczne obawy,obrona pokazała w ostatnich 2 meczach że jest krucho,a kluczem do osiągnięcia czegokolwiek w tym meczu będzie gra na 0 z tyłu.
0
Obaj są świetnymi bramkarzami z tym że Ter Stegen wydaje się być bez formy,a Bravo pokazał na CA że jest w wyśmienitej formie,
7
Dzięki za info,idę kupić szampana.
0
Wystarczyło oglądać mecze Barcy w zeszłym sezonie,i tegoroczne Copa America.
1
Komu ma się udać jak nie Barcelonie ?
Trzeba się skupić mimo wszystko na grze obronnej bo jeśli Baskowie strzelą jedną bramkę,to Barca będzie musiała strzelić aż 6 goli.Do tego oczywiście obowiązkowo w linii pomocy muszą znalezc się Busi i Iniesta,no i oczywiście Leo musi mieć dobry dzień...
Uda się!
Visca el Barca!
2
3 puchary presezonu zapewne.
0
Fakt może Rafa zagrał słabiej.
Ale w spotkaniu z Sevilla Rafinha zagrał świetnie,a Roberto,jak wczoraj...
Rafinha ma umiejętności których wczoraj nie zaprezentował,Roberto umiejętności na miarę Barcy nie posiada.
1
A Roberto zagrał dobrze?
Żadnego zagrania do przodu,zerowy udział w kreacji akcji,jedyne co mu w tym meczu wychodziło to podania do najbliższego kolegi.
0
Gol nie liczy się podwójnie...
Jeśli np.w wczorajszym meczu byłoby 3-1 dla Bilbao,a w rewanżu Barca wygrałaby 2-0 to by zwyciężyła bo miałaby lepszy bilans bramek na wyjezdzie.
Krótko mówiąc jeśli jest remis po dwóch meczach wygra ten który strzelił więcej bramek na wyjezdzie.
3
Przecież można być i najlepszym młodym bramkarzem i najgorszym graczem meczu.:)
0
Statyści,w szczególności Roberto.
0
Busi za Roberto,nie mamy pomocy w tym meczu..,
0
Mnie również denerwuje jego komentarz,ciekawe czy TVP wkońcu go odsunie.
4
Ja nie rozumiem szumu,przecież on tego nie powiedział podczas wywiadu,do szerszej publiczności,tylko do kolegów z zespołu,a że kamery to uchwyciły...
Tak jak piszesz większość piłkarzy mówi jakieś niestosowne słowa o zespole rywali dlatego nie rozumiem czemu z tego co powiedział Pique robi się taki szum
0
De Gea,Lloris.
0
Muller,Lewy i Terry.
2
Żewłakow to totalne nieporozumienie.już lepszy jest Majdan.