0

Mimo wszystko powinien zagrać Mathieu,wzrost w tym meczu bardzo się przyda,

0

Real zrobił świetny transfer,jednak bardzo szkoda mi Mateo ponieważ raczej kariery tam nie zrobi,a szkoda bo był(jest?) moim ulubionym graczem Interu obok Handanovič 'a.

2

Zamiast Masche postawiłbym na Verme,bo Masche nie ma szans w powietrzu z Adurizem.

0

Leo nie istnieje?Oglądałeś mecz z Sevilla?

0

Byłoby pięknie,a fakt Pedro jest mistrzem finałów,strzelał bramki z Szachtarem,United na Wembley,z Sevillą,i bodajże w ostatnim sezonie Pepa w finale Pucharu Króla

0

Barcy to chyba liczyłeś tylko tytuły z sezonów 9/10 i 10/11...

0

Miejmy nadzieję że zajmie to mniej czasu niż oczekiwania Realu(zakończone) na 10 Decimę.

0

Idz na swoją piękną stronę,podlicz trofea z ostatnich pięciu lat a potem podlicz trofea Barcy.

0

Szczerze? Nie wiem,mam to gdzieś,mogą i zdobyć sekstet tych żałosnych pucharów.

0

Kolego,idz stąd,taka rada.

0

Szczęsliwy ze zdobycia przedsezonowego trypletu,którego najważniejszym elementem jest Trofeo SB?

0

Napisałem mu tak umyślnie,widać że to sfrustrowany kibic Realu:)

0

Zabrakło ci chyba "o" na końcu,chciałeś napisać Atletico,Atletico Madryt?

1

Mam identyczne obawy,obrona pokazała w ostatnich 2 meczach że jest krucho,a kluczem do osiągnięcia czegokolwiek w tym meczu będzie gra na 0 z tyłu.

0

Obaj są świetnymi bramkarzami z tym że Ter Stegen wydaje się być bez formy,a Bravo pokazał na CA że jest w wyśmienitej formie,

7

Dzięki za info,idę kupić szampana.

0

Wystarczyło oglądać mecze Barcy w zeszłym sezonie,i tegoroczne Copa America.

1

Komu ma się udać jak nie Barcelonie ?
Trzeba się skupić mimo wszystko na grze obronnej bo jeśli Baskowie strzelą jedną bramkę,to Barca będzie musiała strzelić aż 6 goli.Do tego oczywiście obowiązkowo w linii pomocy muszą znalezc się Busi i Iniesta,no i oczywiście Leo musi mieć dobry dzień...

Uda się!

Visca el Barca!

2

3 puchary presezonu zapewne.

0

Fakt może Rafa zagrał słabiej.

Ale w spotkaniu z Sevilla Rafinha zagrał świetnie,a Roberto,jak wczoraj...
Rafinha ma umiejętności których wczoraj nie zaprezentował,Roberto umiejętności na miarę Barcy nie posiada.

1

A Roberto zagrał dobrze?
Żadnego zagrania do przodu,zerowy udział w kreacji akcji,jedyne co mu w tym meczu wychodziło to podania do najbliższego kolegi.

0

Gol nie liczy się podwójnie...
Jeśli np.w wczorajszym meczu byłoby 3-1 dla Bilbao,a w rewanżu Barca wygrałaby 2-0 to by zwyciężyła bo miałaby lepszy bilans bramek na wyjezdzie.
Krótko mówiąc jeśli jest remis po dwóch meczach wygra ten który strzelił więcej bramek na wyjezdzie.

3

Przecież można być i najlepszym młodym bramkarzem i najgorszym graczem meczu.:)

0

Statyści,w szczególności Roberto.

0

Busi za Roberto,nie mamy pomocy w tym meczu..,

0

Mnie również denerwuje jego komentarz,ciekawe czy TVP wkońcu go odsunie.

4

Ja nie rozumiem szumu,przecież on tego nie powiedział podczas wywiadu,do szerszej publiczności,tylko do kolegów z zespołu,a że kamery to uchwyciły...

Tak jak piszesz większość piłkarzy mówi jakieś niestosowne słowa o zespole rywali dlatego nie rozumiem czemu z tego co powiedział Pique robi się taki szum

0

De Gea,Lloris.

0

Muller,Lewy i Terry.

2

Żewłakow to totalne nieporozumienie.już lepszy jest Majdan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?