szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Marcelo jaką ma konkurencję?Nacho?
0
Odbiegając od tematu klasyku:
Gdzie widzicie w przyszłym sezonie Ibrę?
2
Wzajemnie,trzymaj się!
0
Chyba tak .
10
Cruyffowi i zmarłym piłkarzom jakiegoś 3 ligowego klubu.
0
Co ci tak zależy na tych poleceniach,kto oglądał ten oglądał,ten,kto będzie chciał to poleci...
0
On robi same mega materiały,jeśli chodzi o polskie kanały futbolowe to zdecydowanie najlepszy.
Ogólnie fajny też z niego chłopak,widać że piłka go niesamowicie kręci.
1
Grosika.
Sane to młody i przyszłościowy zawodnik,gdyby Kamil miał parę lat mniej i grał tak jak gra to mógłby zrobić fajną karierę.
1
Nie ten poziom,fakt zaliczył fajny progres,ale bez przesady.Najwyżej to go widzę w jakiejś Sevilli/Valencii jako zmiennika.
5
Fajna sprawa:
http://static.fangol.pl/content/a/1/d/a1da2ed7061e4bd3c9fea61988b3917e-554.jpg
0
Poprzewracało się w głowach od hajsu tym arabom chyba...
0
Może co mecz kibice na CN będą w 14min skandowali jego nazwisko jak ma to miejsce bodaj na Cornella el prat(upamiętnienie Daniego Jarque bodajże)
0
Bez niego nie było by tej wielkiej Barcy,jedna z najważniejszych osób w historii Barcy.Ten pie****ony rak,
0
Smutne to,odeszła osoba bez której nigdy nie byłoby tej wielkiej Barcy,Barcy w której się zakochałem.I to jeszcze przez tego pier****nego raka,tyle ludzi on niszczy.
Spoczywaj w pokoju legendo!
0
Rzuci ktoś jakąś transmisją?
0
Tak,o to,dzięki wielkie.
1
Witam,czy mógłby ktoś podrzucić grafikę "champion5"?
Gdzieś taką widziałem,a teraz nie mogę znalezc.
0
Co my gramy...kosmos
0
Coś czuję 5(minimum)bramek po 90 minutach.
0
Gramy śliczną piłkę,przyjemnie się na to patrzy.
0
Transmisja:
http://www.telewizjada.net/live.php?cid=8
0
Ciekawe jak spisze się MSN,czekam z niecierpliwością na 1 gwizdek.
0
Brakuje go bardzo,szkoda że ta kontuzja go zatrzymała.
1
Kręcidło
https://x.com/j_krecidlo
0
Komentarz usunięty
0
Real to tylko masa pieniędzy,a one nie grają.
0
Polecam obejrzeć,i ogólnie śledzić kanał tego gościa:
0
Tak mam tak,chyba nie ma na to rady.
1
1.Leo
2.Suarez
3.Ney
3
Będzie miazga,nie mogę się już doczekać stycznia.