2

A Marcelo jaką ma konkurencję?Nacho?

0

Odbiegając od tematu klasyku:

Gdzie widzicie w przyszłym sezonie Ibrę?

2

Wzajemnie,trzymaj się!

0

Chyba tak .

10

Cruyffowi i zmarłym piłkarzom jakiegoś 3 ligowego klubu.

0

Co ci tak zależy na tych poleceniach,kto oglądał ten oglądał,ten,kto będzie chciał to poleci...

0

On robi same mega materiały,jeśli chodzi o polskie kanały futbolowe to zdecydowanie najlepszy.
Ogólnie fajny też z niego chłopak,widać że piłka go niesamowicie kręci.

1

Grosika.
Sane to młody i przyszłościowy zawodnik,gdyby Kamil miał parę lat mniej i grał tak jak gra to mógłby zrobić fajną karierę.

1

Nie ten poziom,fakt zaliczył fajny progres,ale bez przesady.Najwyżej to go widzę w jakiejś Sevilli/Valencii jako zmiennika.

0

Poprzewracało się w głowach od hajsu tym arabom chyba...

0

Może co mecz kibice na CN będą w 14min skandowali jego nazwisko jak ma to miejsce bodaj na Cornella el prat(upamiętnienie Daniego Jarque bodajże)

0

Bez niego nie było by tej wielkiej Barcy,jedna z najważniejszych osób w historii Barcy.Ten pie****ony rak,

0

Smutne to,odeszła osoba bez której nigdy nie byłoby tej wielkiej Barcy,Barcy w której się zakochałem.I to jeszcze przez tego pier****nego raka,tyle ludzi on niszczy.
Spoczywaj w pokoju legendo!

0

Rzuci ktoś jakąś transmisją?

0

Tak,o to,dzięki wielkie.

1

Witam,czy mógłby ktoś podrzucić grafikę "champion5"?
Gdzieś taką widziałem,a teraz nie mogę znalezc.

0

Co my gramy...kosmos

0

Coś czuję 5(minimum)bramek po 90 minutach.

0

Gramy śliczną piłkę,przyjemnie się na to patrzy.

0

0

Ciekawe jak spisze się MSN,czekam z niecierpliwością na 1 gwizdek.

0

Brakuje go bardzo,szkoda że ta kontuzja go zatrzymała.

1

Kręcidło

https://x.com/j_krecidlo

0

Komentarz usunięty

0

Real to tylko masa pieniędzy,a one nie grają.

0

Polecam obejrzeć,i ogólnie śledzić kanał tego gościa:

0

Tak mam tak,chyba nie ma na to rady.

1

1.Leo
2.Suarez
3.Ney

3

Będzie miazga,nie mogę się już doczekać stycznia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?