szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tottenham NIGDY nie wygrał na Stamford Bridge,ale też pewien nie jestem.
13
Napisałem właśnie,że statystyka którą podałem niczego nie odzwierciedla.:)
0
Racja,to tylko taka statystyka która niczego nie odzwierciedla.
0
Taka ciekawostka:
Ostatnie 3 mecze ligowe Suareza: - 9 goli
Ostatnie 3 mecze ligowe Realu Madryt - 7 goli
0
Jeszcze Muller.
1
U mnie wszystko ok.przeskanuj sobie kompa jakimś antymalware...
30
Ktoś tu pytał czemu Negredo nie miał dziś swojego nazwiska na koszulce.Otóż dziś w Hiszpanii obchodzony jest dzień matki i piłkarze zagrali w koszulkach z nazwiskami swoich matek.
Przynajmniej tak na swoim TT napisał redaktor Ćwiąkała.
4
Mega pozytywny gość,fajnie się wypowiada na konferencjach.
25
*figo
7
W taki sposób wpisem na instagramie Jordi Alba pożegnał Manela Vicha:
https://www.instagram.com/p/BE0xHL6oDJe/?taken-by=jordialbaoficial
"Twój niepowtarzalny głos dotarł do milionów ludzi .
Dzięki Manel ."
0
Pewnie wygra Legia,aczkolwiek kibicuję Lechowi.
0
Ciekawe czy kiedyś zagra w pierwszej drużynie...
Byłoby pięknie,nareszcie Polak w Barcelonie.
0
Ale dziś Schemichel w końcówce się genialnie zachował,klasowy bramkarz.
1
Brawo Lisy,jeszcze tylko 2 punkciki!
0
Dlatego Claudio trzymał się za łydkę?
0
Wiadomo co z Bravo?
0
Najgorzej jak będą słuszne,wtedy będzie bolało,nie?
0
Tu masz link:
http://fangol.pl/view/158266/wiadomosc-kibicow
0
Były transparenty w coś tam o kapitanie...
0
Czego się spodziewałeś po byłym graczu Białych?
0
Czerwo dla Niemca było w 100% słuszne jak dla mnie.
0
Ivan do zmiany Roberto albo Rafinha mogliby go zmienić.
0
Gramy z przewagą wypadałoby to wykorzystać,bo liczba graczy może się szybko wyrównać przy tym sędziowaniu Lahoza
0
Jakie 30 sekund?
0
Ligę mistrzów wygrywa Atletico,miejmy nadzieję.
0
Jestem na tak,zdecydowanie.
1
Ciekawe czy Zidane wystawi dziś Bale czy Real zagra bez całego BBC.
2
No tak,Suarez i Neymar przyszli za darmo.
0
Reus albo Weigl,tak obstawiam.
1
Jeden z komentarzy na stronie BvB:
http://screenshot.sh/mMycktmlVFchh