0

Godin zagra w rewanżu?

0

Nie napisałem że teraz wygrywa z nami ciągle,tylko że Atleti to już nie chłopiec do bicia.

2

Simeone stworzył z Atleti które dostawało od nas solidne baty drużynę na miarę finału LM.Jak dla mnie najlepszy trener ostatnich 5 lat.

0

Tą akcją Saul umocnił mnie w przekonaniu że jest jednym z najlepszych graczy Atleti:dobra gra głową,panowanie nad piłką,strzał,dośrodkowanie,waleczność...świetny piłkarz.

0

Jak przegrywać to tylko z mistrzami!

Vamos Atleti!

3

Taa,jeszcze Messi w pakiecie.

2

Liczba puszczonych bramek jest trochę niepokojąca.

1

Przecież za takie coś i tak nie miałbyś sprawy w sądzie.

9

Ja tam dalej wierzę w City.

1

No nie wiem,będą zmęczeni po lidze,do tego nie do końca pewne są występy Ronaldo i Benzemy,

1

Najważniejsze że City zagrało na 0 z tyłu u siebie,teraz wystarczy im 1 gol na Bernabeu nawet przy 1 golu Realu.

4

Teraz niech City strzeli na Bernabeu jako pierwsze i niech Pellegrini parkuje autobus.

0

Wierzysz że to losowanie było przypadkowe?

0

Mam nadzieję na czerwonego Ramosa w 2 połówce,może rozrusza to trochę City,

3

Ten mecz to jakaś kompletna kpina,a nie mecz na poziomie półfinału Ligi mistrzów.4 najlepsze drużyny europy i Real i City,zabawne...

0

Poratuje ktoś dobrą transmisją?

4

Mam nadzieję że właśnie te ekipy zmierzą się w Mediolanie.

7

Nie myślałem że kiedyś będę kibicował $ity,cóż,jak trzeba,to trzeba.

1

Mam nadzieję że będziesz musiał się wstydzić.

Forza Atleti!

3

Mam nadzieję że będzie jak rok temu z Juve,im też nikt nie dawał szans,jak się skończyło chyba wiemy...

0

Tak,potrzebują 3 punktów do zapewnienia sobie tytułu.

18

Piękno futbolu,ale się będę niesamowicie cieszył jak Lisy wygrają tego mistrza,wygra pasja nie pieniądz!

1

Leicester teraz już nie może przegrać tego mistrza.

0

Muller,Bale,Pepe,Terry,Ronaldo,Ramos,Arbeloa,Iraizoz

12

Wiedział co mówi,sprawdziło się w 200%.

0

A co do odejść,jak obstawiasz?

0

Jak myślicie nadchodzące okienko transferowe to będzie jakaś rewolucja,czy może przyjście 1-2 zawodników?

0

Gratulacje :D

0

Villa,Alexis,Ramsey,Kante,Pedro,Coutinho.

0

Myślę że mecze będą podobne do tych z nami.
Liczę na to że na San Siro zagra Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?