szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Godin zagra w rewanżu?
0
Nie napisałem że teraz wygrywa z nami ciągle,tylko że Atleti to już nie chłopiec do bicia.
2
Simeone stworzył z Atleti które dostawało od nas solidne baty drużynę na miarę finału LM.Jak dla mnie najlepszy trener ostatnich 5 lat.
0
Tą akcją Saul umocnił mnie w przekonaniu że jest jednym z najlepszych graczy Atleti:dobra gra głową,panowanie nad piłką,strzał,dośrodkowanie,waleczność...świetny piłkarz.
0
Jak przegrywać to tylko z mistrzami!
Vamos Atleti!
3
Taa,jeszcze Messi w pakiecie.
2
Liczba puszczonych bramek jest trochę niepokojąca.
1
Przecież za takie coś i tak nie miałbyś sprawy w sądzie.
9
Ja tam dalej wierzę w City.
1
No nie wiem,będą zmęczeni po lidze,do tego nie do końca pewne są występy Ronaldo i Benzemy,
1
Najważniejsze że City zagrało na 0 z tyłu u siebie,teraz wystarczy im 1 gol na Bernabeu nawet przy 1 golu Realu.
4
Teraz niech City strzeli na Bernabeu jako pierwsze i niech Pellegrini parkuje autobus.
0
Wierzysz że to losowanie było przypadkowe?
0
Mam nadzieję na czerwonego Ramosa w 2 połówce,może rozrusza to trochę City,
3
Ten mecz to jakaś kompletna kpina,a nie mecz na poziomie półfinału Ligi mistrzów.4 najlepsze drużyny europy i Real i City,zabawne...
0
Poratuje ktoś dobrą transmisją?
4
Mam nadzieję że właśnie te ekipy zmierzą się w Mediolanie.
7
Nie myślałem że kiedyś będę kibicował $ity,cóż,jak trzeba,to trzeba.
1
Mam nadzieję że będziesz musiał się wstydzić.
Forza Atleti!
3
Mam nadzieję że będzie jak rok temu z Juve,im też nikt nie dawał szans,jak się skończyło chyba wiemy...
0
Tak,potrzebują 3 punktów do zapewnienia sobie tytułu.
18
Piękno futbolu,ale się będę niesamowicie cieszył jak Lisy wygrają tego mistrza,wygra pasja nie pieniądz!
1
Leicester teraz już nie może przegrać tego mistrza.
0
Muller,Bale,Pepe,Terry,Ronaldo,Ramos,Arbeloa,Iraizoz
12
Wiedział co mówi,sprawdziło się w 200%.
0
A co do odejść,jak obstawiasz?
0
Jak myślicie nadchodzące okienko transferowe to będzie jakaś rewolucja,czy może przyjście 1-2 zawodników?
0
Gratulacje :D
0
Villa,Alexis,Ramsey,Kante,Pedro,Coutinho.
0
Myślę że mecze będą podobne do tych z nami.
Liczę na to że na San Siro zagra Atletico.