0

Nie fangol,zrodło to ta stronka:
http://www.diariogol.com/

23

Hahah para się szykuje:córka Ivana i brat Munira:

http://static.fangol.pl/content/a/a/0/aa01841fac9b0563989687b50583021e-554.jpg

0

Genialnie,mimo kilku słabych meczy nie wypuściliśmy majstra z rąk.
Szkoda trochę że Real kończy sezon aż drugi,jakoś wolałbym ich widzieć na 3 pozycji.

0

To jest mecz o mistrza,oni wiedzą o co grają.

3

Piękny chyba wpadnie w depresję:ani najważniejszego trofeum w sezonie(czyt.Złoty But),ani La Liga...

0

Ale gra i prowadzimy 2 - 0

1

Barto chyba smsa do Pereza pisał bo coś tam w telefonie robił...haha

0

Polecam przez Acestream'a(program).

0

Kurde,pamiętam jak w tamtym roku gdy byliśmy w finale CL i mieliśmy wielką szansę na tryplet pod głównym newsem ciągle była wymiana postów(nie było wtedy chyba La Rambla).Teraz trochę tu pusto w porównaniu do tego co było rok temu.
"Kibice" chyba przestawili się na Real,Atleti i inne zespoły...

3

Taką oto bramkę zdobył dziś Maciek Rybus:

4

Ten pierwszy jak dla mnie najlepszy.

18

To porównanie statystyk zawodników,a nie osiągnięć ich zespołów.

1

Nie ma szans żeby Bayern puścił Alabe.

0

Villa zakończył karierę reprezentacyjną.

2

Około 18 podobno.

1

Onet,WP - dno dna polskiego internetu.

0

Nie,nie jestem kibicem Piasta,ale nie przepadam za Legią więc wolę żeby ekipa z Gliwic zgarnęła mistrza.Bez różnicy mi kto zagra w eliminacjach CL i tak nie zobaczymy polskiego klubu w LM w najbliższych latach,

5

Legia i tak nic by nie ugrała w eliminacjach,żaden klub z ekstraklasy by nic nie zdziałał.

1

Ale ta obrona United gra tragicznie.

1

Fajny materiał o Leicester:

0

Na papierku wygląda to świetnie,ciekawe jak będzie to wyglądało podczas spotkań.

1

Aktualny sezon jest najlepszym w karierze Leo Messiego pod względem goli zdobytych po strzałach z rzutu wolnego(7 trafień).

0

Co proponujecie na dzisiejszy wieczór:Wisła - Śląsk czy WHU - UTD?
Dawno nie oglądałem polskiej ekstraklasy:warto czy zmarnuję 90min swojego życia?

0

Jasna sprawa,ale mimo wszystko nie są to pewne 3 punkty.

0

Nie wiem czemu cieszycie się że Granada będzie grała o nic.To nie znaczy że dadzą się rozjechać.
Levante też już miało dziś grało "o nic" a jak się skończyło wiecie.

0

Tylko 3 punkty!

0

Fabiański?Chyba pomyliło ci się z Butlandem.

0

Nie.

5

W jakim celu?Badawczym?Bo nie czaję za bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?