szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie fangol,zrodło to ta stronka:
http://www.diariogol.com/
23
Hahah para się szykuje:córka Ivana i brat Munira:
http://static.fangol.pl/content/a/a/0/aa01841fac9b0563989687b50583021e-554.jpg
0
Genialnie,mimo kilku słabych meczy nie wypuściliśmy majstra z rąk.
Szkoda trochę że Real kończy sezon aż drugi,jakoś wolałbym ich widzieć na 3 pozycji.
0
To jest mecz o mistrza,oni wiedzą o co grają.
3
Piękny chyba wpadnie w depresję:ani najważniejszego trofeum w sezonie(czyt.Złoty But),ani La Liga...
0
Ale gra i prowadzimy 2 - 0
1
Barto chyba smsa do Pereza pisał bo coś tam w telefonie robił...haha
0
http://livetv.sx/pl/eventinfo/409939_granada_barcelona/#_
0
Polecam przez Acestream'a(program).
0
Kurde,pamiętam jak w tamtym roku gdy byliśmy w finale CL i mieliśmy wielką szansę na tryplet pod głównym newsem ciągle była wymiana postów(nie było wtedy chyba La Rambla).Teraz trochę tu pusto w porównaniu do tego co było rok temu.
"Kibice" chyba przestawili się na Real,Atleti i inne zespoły...
3
Taką oto bramkę zdobył dziś Maciek Rybus:
4
Ten pierwszy jak dla mnie najlepszy.
18
To porównanie statystyk zawodników,a nie osiągnięć ich zespołów.
1
Nie ma szans żeby Bayern puścił Alabe.
0
Villa zakończył karierę reprezentacyjną.
2
Około 18 podobno.
1
Onet,WP - dno dna polskiego internetu.
0
Nie,nie jestem kibicem Piasta,ale nie przepadam za Legią więc wolę żeby ekipa z Gliwic zgarnęła mistrza.Bez różnicy mi kto zagra w eliminacjach CL i tak nie zobaczymy polskiego klubu w LM w najbliższych latach,
5
Legia i tak nic by nie ugrała w eliminacjach,żaden klub z ekstraklasy by nic nie zdziałał.
1
Ale ta obrona United gra tragicznie.
1
Fajny materiał o Leicester:
0
Na papierku wygląda to świetnie,ciekawe jak będzie to wyglądało podczas spotkań.
1
Aktualny sezon jest najlepszym w karierze Leo Messiego pod względem goli zdobytych po strzałach z rzutu wolnego(7 trafień).
0
Co proponujecie na dzisiejszy wieczór:Wisła - Śląsk czy WHU - UTD?
Dawno nie oglądałem polskiej ekstraklasy:warto czy zmarnuję 90min swojego życia?
0
Jasna sprawa,ale mimo wszystko nie są to pewne 3 punkty.
0
Nie wiem czemu cieszycie się że Granada będzie grała o nic.To nie znaczy że dadzą się rozjechać.
Levante też już miało dziś grało "o nic" a jak się skończyło wiecie.
0
Tylko 3 punkty!
0
Fabiański?Chyba pomyliło ci się z Butlandem.
0
Nie.
5
W jakim celu?Badawczym?Bo nie czaję za bardzo.