szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawa opcja w dodatku Polak w Barcelonie - chyba marzenie każdego polskiego kibica Barcy,ale z drugiej strony nie wiadomo jak czułby się w Hiszpanii czy by się wpasował.Nie ma się co oszukiwać między ligą holenderską a La liga jest wielka przepaść jakościowa.
27
Tak teraz spojrzałem na statystyki Suareza od czasu przyjścia do Barcy:74 Bramki i 49 asyst w 91 meczach.Co za Bestia!
0
Co tu dużo pisać:piłkarski fenomen,geniusz,najlepszy w historii po prostu Leo Messi.
45
Mówiąc wulgarnie:Nic nie warta dz*wka
Znajdziesz lepszą i bardziej wartościową kobietę.
Trzymaj się.
0
Nie bardzo,gość który od zawsze gra na wyspach.Tu jest potrzebny ktoś z La Liga:Gameiro,Nolito...
1
Tymczasem Alexis daje prowadzenie Arsenalowi.
2
Idż z nim na gwarancję,najwyżej nie przyjmą.
0
Luis jeszcze jeden!
0
Lecimy!Tylko zwycięstwo!
Vamos!!
30
Dziś nie ma innej opcji niż zwycięstwo.Nie mamy już marginesu błędu.
8
Oddzielny klub,Fifa nie jest tak zaawansowana.
0
Ogląda ktoś Newcastle - City?
0
Dokładnie .
3
Heh ja też,ale z dwojga złego wolę Chelsea.
9
Teraz trzeba liczyć na Chelsea żeby urwała punkty Spurs.
1
Hahahaha co zrobił Alli..
0
Komentarz usunięty
1
Brawo Eriksen!
1
Właśnie miałem o nim pisać,co myślicie o nim w Barcelonie?
0
Też racja,może Ghoulam:wysoki,silny.
0
Nie ten poziom.Jeśli chodzi o konkurenta dla Jordiego to widzę Layuna ew.Gaye
16
Kurde niech to Leicester wygra tego majstra,taka fajna historia,drużyna zbudowana bez wielkich pieniędzy...
Mega polubiłem tę ekipę.
2
Niestety Huricane...
0
Ogląda ktoś Tottenham - Stoke?
Jaki wynik obstawiacie?
0
Minęły dopiero 4 miesiące.
2
Komentarz usunięty
0
Co on kurwa zrobił?
0
Jedyne co nas może uratować to czerwo dla gracza Valencii do 60 min.
2
Włączyłem mecz Leicester w 75 min meczu i nie mam czego żałować.
Brawo Lisy!
0
Szkoda że nie ma losowań finałów,może udało by się dolosować jakiś Bayer czy Romę....