1

Ciekawa opcja w dodatku Polak w Barcelonie - chyba marzenie każdego polskiego kibica Barcy,ale z drugiej strony nie wiadomo jak czułby się w Hiszpanii czy by się wpasował.Nie ma się co oszukiwać między ligą holenderską a La liga jest wielka przepaść jakościowa.

27

Tak teraz spojrzałem na statystyki Suareza od czasu przyjścia do Barcy:74 Bramki i 49 asyst w 91 meczach.Co za Bestia!

0

Co tu dużo pisać:piłkarski fenomen,geniusz,najlepszy w historii po prostu Leo Messi.

45

Mówiąc wulgarnie:Nic nie warta dz*wka
Znajdziesz lepszą i bardziej wartościową kobietę.
Trzymaj się.

0

Nie bardzo,gość który od zawsze gra na wyspach.Tu jest potrzebny ktoś z La Liga:Gameiro,Nolito...

1

Tymczasem Alexis daje prowadzenie Arsenalowi.

2

Idż z nim na gwarancję,najwyżej nie przyjmą.

0

Luis jeszcze jeden!

0

Lecimy!Tylko zwycięstwo!
Vamos!!

30

Dziś nie ma innej opcji niż zwycięstwo.Nie mamy już marginesu błędu.

8

Oddzielny klub,Fifa nie jest tak zaawansowana.

0

Ogląda ktoś Newcastle - City?

0

Dokładnie .

3

Heh ja też,ale z dwojga złego wolę Chelsea.

9

Teraz trzeba liczyć na Chelsea żeby urwała punkty Spurs.

1

Hahahaha co zrobił Alli..

0

Komentarz usunięty

1

Brawo Eriksen!

1

Właśnie miałem o nim pisać,co myślicie o nim w Barcelonie?

0

Też racja,może Ghoulam:wysoki,silny.

0

Nie ten poziom.Jeśli chodzi o konkurenta dla Jordiego to widzę Layuna ew.Gaye

16

Kurde niech to Leicester wygra tego majstra,taka fajna historia,drużyna zbudowana bez wielkich pieniędzy...
Mega polubiłem tę ekipę.

2

Niestety Huricane...

0

Ogląda ktoś Tottenham - Stoke?
Jaki wynik obstawiacie?

0

Minęły dopiero 4 miesiące.

2

Komentarz usunięty

0

Co on kurwa zrobił?

0

Jedyne co nas może uratować to czerwo dla gracza Valencii do 60 min.

2

Włączyłem mecz Leicester w 75 min meczu i nie mam czego żałować.
Brawo Lisy!

0

Szkoda że nie ma losowań finałów,może udało by się dolosować jakiś Bayer czy Romę....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?