szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marzę o finale City-Atleti i wygranej ekipy Simeone
2
Wątpie że to fart...
1
Nikt się tego nie spodziewał,totalne zaskoczenie!
3
Real miał problemy z 8 drużyną Bundesligi także myślę że City nie jest wcale na przegranej pozycji.
2
O to właśnie chodzi,coś jest na rzeczy.To nie(Real)ne żeby co roku losować najłatwiejszych rywali.
16
Czemu oni zawsze mają tak łatwo?
1/8 - Roma
1/4 - Wolfsburg
1/2 - City
Nie wierzę w aż takiego farta...
4
Kurde jak ten weekend szybko minął,jutro znowu do pracy...
14
Ja tam wierzę w naszego kebaba,to dopiero pierwsze 3-4 miesiące,dajmy mu troszkę czasu.
Dla mnie nie powinien już teraz odchodzić.
7
Szkoda ich marnować jako zmienników.
Bardziej widzi mi się Gameiro
0
Kolejny biały imbecyl...
5
Obaj są idiotami...
3
Gwiazda Twittera...
0
Kto by nie chciał?
0
Barcelono,obudz się!
0
Podrzuci ktoś transmisję PSG? bo moja padła.
0
Miałem tak bez premium co jakieś 15 minut kiedyś,
1
Dziś trzymam kciuki za Wolfsburg i PSG,a Wy?
0
Jebany,nie widać go a strzela....
1
Byleby coś strzelić w tej 2 połówce...
Kto wg was najlepszy do tej pory?
Dla mnie najlepiej wygląda Iniesta.
0
Poratuje ktos linkiem?Sop mnie zawiódł...
0
Sopcast po angielsku,polecam.
Ew,płatny po polsku.
1
Alba mimo wszystko w 1 jedenastce jak dla mnie,Turana totalnie nie widzę w składzie na ten mecz.
2
Mam nadzieję że Alba się dziś ogarnie bo może być krucho.
4
Mega pozytywny i fajny człowiek.
0
Co do meczu:pierwsza połowa nudna jak cholera,w drugiej fajne 15 min.Real zagrał bardzo mądrze:wpuszczali Barcę na własną połowę i lecieli z kontrami.
Najlepszy Busi,bezapelacyjnie.
Cieszy jedynie czerwony Ramos.
Graty dla Realu!
0
Nie mogę pogodzić się z tą porażką,taki mój komentarz:
0
Sopcast,polecam.
0
0
Angielska transmisja z Sopacast'a działa super,polecam.
0
Instrukcja.