1

Marzę o finale City-Atleti i wygranej ekipy Simeone

2

Wątpie że to fart...

1

Nikt się tego nie spodziewał,totalne zaskoczenie!

3

Real miał problemy z 8 drużyną Bundesligi także myślę że City nie jest wcale na przegranej pozycji.

2

O to właśnie chodzi,coś jest na rzeczy.To nie(Real)ne żeby co roku losować najłatwiejszych rywali.

16

Czemu oni zawsze mają tak łatwo?

1/8 - Roma
1/4 - Wolfsburg
1/2 - City

Nie wierzę w aż takiego farta...

4

Kurde jak ten weekend szybko minął,jutro znowu do pracy...

14

Ja tam wierzę w naszego kebaba,to dopiero pierwsze 3-4 miesiące,dajmy mu troszkę czasu.
Dla mnie nie powinien już teraz odchodzić.

7

Szkoda ich marnować jako zmienników.
Bardziej widzi mi się Gameiro

0

Kolejny biały imbecyl...

5

Obaj są idiotami...

3

Gwiazda Twittera...

0

Kto by nie chciał?

0

Barcelono,obudz się!

0

Podrzuci ktoś transmisję PSG? bo moja padła.

0

Miałem tak bez premium co jakieś 15 minut kiedyś,

1

Dziś trzymam kciuki za Wolfsburg i PSG,a Wy?

0

Jebany,nie widać go a strzela....

1

Byleby coś strzelić w tej 2 połówce...
Kto wg was najlepszy do tej pory?
Dla mnie najlepiej wygląda Iniesta.

0

Poratuje ktos linkiem?Sop mnie zawiódł...

0

Sopcast po angielsku,polecam.
Ew,płatny po polsku.

1

Alba mimo wszystko w 1 jedenastce jak dla mnie,Turana totalnie nie widzę w składzie na ten mecz.

2

Mam nadzieję że Alba się dziś ogarnie bo może być krucho.

4

Mega pozytywny i fajny człowiek.

0

Co do meczu:pierwsza połowa nudna jak cholera,w drugiej fajne 15 min.Real zagrał bardzo mądrze:wpuszczali Barcę na własną połowę i lecieli z kontrami.

Najlepszy Busi,bezapelacyjnie.

Cieszy jedynie czerwony Ramos.

Graty dla Realu!

0

Nie mogę pogodzić się z tą porażką,taki mój komentarz:


0

Sopcast,polecam.

0

0

Angielska transmisja z Sopacast'a działa super,polecam.

0



Instrukcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?