szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bellerin,ewentualnie Gaspar albo Florenzi.
4
Jeszcze Inter,i byłbym w niebie.
2
0
Współczuję kibicom City że przyjechali oglądać takie coś...
0
Ciekawe czy City zrobi chociaż jedną akcję...
1
Co ten Toure robi jeszcze na boisku?
0
Ale to City jest żałosne...
0
W takim razie przestań oglądać,Atleti to drużyna nie grająca najpiękniejszego futbolu,ale najskuteczniejszy a to się liczy.
0
Osiągnięcia,jakie k*rwa osiągnięcia?Gdyby dostali Juve w ćwierćfinale zamiast tego żałosnego Wolfsburga to by nie grali w półfinałach.
0
Mam wciąż nadzieję na jakiegoś przypadkowego gola City.
0
Aguero ma jakość,może błysnąć,co do Navasa to nie wiem co on jeszcze robi w City...
9
Chyba nie będę potrafił pogodzić się z ewentualną wygraną Realu na San Siro,przecież oni mieli autostradę do Mediolanu:
-3 drużyna Serie A
-10(!) drużyna Bundesligi
-4 drużyna Premier League która nie gra kompletnie nic.
0
Jeszcze mu niby zle:gra w najlepszym klubie na świecie,mieszka w pięknym mieście,ma kupę pieniędzy...
9
Ja jakoś widzę dziś szanse dla City ze względu na brak Casemiro,jak dla mnie kluczowego aktualnie gracza w pomocy Realu.
0
Bayern się otworzy i Atleti dołoży 2.
1
Takiegio uja szwaby!
1
Sopcast - opcje - użyj innego odtwarzacza - tam wybierasz plik .exe tego odtwarzacza ,w moim przypadku jest to VLC.
1
Oglądaj przez zewnętrzny odtwarzacz video.
3
https://www.facebook.com/SopCastHD/?fref=ts
Wchodzisz tu /\,kopiujesz któryś z linków do sopa i wklejasz w pole wyszukiwania.
Tutaj dokładna instrukcja:
2
Liczę na emocje i zwycięstwo bandy Simeone po karnych.Niech się trochę pomęczą przed ligą.
0
Dobrze że napisałeś przy Monaco że byli w stanie,ale już NIE SĄ.Ich właściciel po rozwodzie stracił sporą część majątku.
1
Drewnianą ligą?
23
True story:
http://www.memypilkarskie.pl/img/11250/tymczasem-za-50-lat/
7
Nareszcie jakiś zespół pokazał że w futbolu nie są ważne tylko ogromne pieniądze,ale niesamowita pasja i serducho.
7
Smutne to w sumie,taka legenda jak Stevie bez Premier League.
5
Co za niesamowita historia z tym Leicester.To co osiągnął z tymi piłkarzami Ranieri jest niesamowite,bardzo łapie za serducho.
0
Leicester!!!!
0
Bramkowy remis.
3
I o ile się nie mylę każde z tych spotkań zaczynał na ławce...
4
Bramka Francesco Tottiego z rzutu wolnego,co za gość już prawie czterdziestka na karku a on strzela takiego gola...
http://fangol.pl/view/158559/bomba-tottiego-z-rzutu-wolnego