szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kurde smutne jest to że z tego świata odchodzą ludzie chcący żyć dalej,mający rodziny,spełniający marzenia,tacy jak Tito,odchodzą przez skurwysyńskie choroby,ehhh...
9
3 karne?
Co najwyżej 2.
1 - w 100% prawidłowy
2 - takie 50/50
3 - kompletna parodia
0
Pożycz sobie od kogoś ładowarkę i zobacz czy wszystko ok,jeśli nie mimo wszystko stawiał bym na uszkodzenie baterii.
0
Może bateria już pada?
2
Biali przybysze,rozumiem że dupa boli,przecież wygraliście LL jeden raz w ciągu ostatnich 7 lat,ale idzcie się żalić na swoją stronę.
1
Czekam,i liczę na wygraną lisów mimo braku Vardego.
1
Miejmy nadzieję że nie wygrają jej przez drugie tyle,przynajmniej.
6
Jaki ból,o matko bosko.
9
I tak:
Maszyna - 25
Luis - 31
6
Nieziemskie statystyki!
0
Bezkonkurencyjny na swojej pozycji.
Lewy,Benzema,Aguero-świetni napastnicy,ale Suarez jest poziom wyżej.
0
Naszła mnie ochota na posłuchanie dobrej muzyki,
Co polecacie?
Dodam że preferuję rap.
1
Kręcidło,Boniek
0
Pichichi może wywalczą,w LM pewnie wejdą do finału i dostaną lanie od Atleti,taką mam nadzieję.
5
Szanse ma każdy który jest jeszcze w grze.
9
Podobno Luis Suarez.
7
Mecz meczem,ale sędziowanie w tym meczu to był istny dramat.
0
Po 3 punkty.
Vamos!!!
0
Ten Vranjes z Gijon to jest chyba brat Stojana z Legii?Czy mi się coś poplątało?
0
Kurde znowu Rakitić,przecież on gra chyba w każdym meczu.
22
Tu się z tobą nie zgodzę,jeśli ligi miałaby nie wygrać Barca to niech wygrywa ją każdy byleby nie Biali.
0
Nie chodzi tu o pozycję zespołu a o ogólną jakość zawodników,przecież Valencii nie ma co porównywać do Rayo jeśli chodzi o jakość zawodników.Wystarczy spojrzeć na obsadę bramki: słaby Juan Carlos a jeden z najlepszych bramkarzy LL - Diego Alves.
1
Porównujesz Rayo do Valencii?
2
Komentarz usunięty
7
Cruijff - to on dał początek wielkiej Barcelonie.
4
W historii?Johan Cruijff,Guardiola
2
Ronaldinho
1
Mi się widzi w tej roli Gameiro - młody już wcale jakiś nie jest,doświadczony w La Liga,rozgrywa dobry sezon,myślę że na spokojnie mógłby zagrać na skrzydle.Jedna z lepszych opcji jak dla mnie.
1
Najpierw niech odejdzie do mocniejszej ligi,tam się pokaże z dobrej strony,potem można myśleć.
Dużo mówi się o Miliku w Interze,po sezonie ma odejść Icardi więc myślę że mógłby powalczyć.
0
Może i miałby te 25 spotkań tylko nie wiadomo czy po pierwszych 5 Lucho nie wolałby postawić na np.Munira