2

Kurde smutne jest to że z tego świata odchodzą ludzie chcący żyć dalej,mający rodziny,spełniający marzenia,tacy jak Tito,odchodzą przez skurwysyńskie choroby,ehhh...

9

3 karne?
Co najwyżej 2.
1 - w 100% prawidłowy
2 - takie 50/50
3 - kompletna parodia

0

Pożycz sobie od kogoś ładowarkę i zobacz czy wszystko ok,jeśli nie mimo wszystko stawiał bym na uszkodzenie baterii.

0

Może bateria już pada?

2

Biali przybysze,rozumiem że dupa boli,przecież wygraliście LL jeden raz w ciągu ostatnich 7 lat,ale idzcie się żalić na swoją stronę.

1

Czekam,i liczę na wygraną lisów mimo braku Vardego.

1

Miejmy nadzieję że nie wygrają jej przez drugie tyle,przynajmniej.

6

Jaki ból,o matko bosko.

9

I tak:

Maszyna - 25

Luis - 31

6

Nieziemskie statystyki!

0

Bezkonkurencyjny na swojej pozycji.
Lewy,Benzema,Aguero-świetni napastnicy,ale Suarez jest poziom wyżej.

0

Naszła mnie ochota na posłuchanie dobrej muzyki,
Co polecacie?
Dodam że preferuję rap.

1

Kręcidło,Boniek

0

Pichichi może wywalczą,w LM pewnie wejdą do finału i dostaną lanie od Atleti,taką mam nadzieję.

5

Szanse ma każdy który jest jeszcze w grze.

9

Podobno Luis Suarez.

7

Mecz meczem,ale sędziowanie w tym meczu to był istny dramat.

0

Po 3 punkty.

Vamos!!!

0

Ten Vranjes z Gijon to jest chyba brat Stojana z Legii?Czy mi się coś poplątało?

0

Kurde znowu Rakitić,przecież on gra chyba w każdym meczu.

22

Tu się z tobą nie zgodzę,jeśli ligi miałaby nie wygrać Barca to niech wygrywa ją każdy byleby nie Biali.

0

Nie chodzi tu o pozycję zespołu a o ogólną jakość zawodników,przecież Valencii nie ma co porównywać do Rayo jeśli chodzi o jakość zawodników.Wystarczy spojrzeć na obsadę bramki: słaby Juan Carlos a jeden z najlepszych bramkarzy LL - Diego Alves.

1

Porównujesz Rayo do Valencii?

2

Komentarz usunięty

7

Cruijff - to on dał początek wielkiej Barcelonie.

4

W historii?Johan Cruijff,Guardiola

2

Ronaldinho

1

Mi się widzi w tej roli Gameiro - młody już wcale jakiś nie jest,doświadczony w La Liga,rozgrywa dobry sezon,myślę że na spokojnie mógłby zagrać na skrzydle.Jedna z lepszych opcji jak dla mnie.

1

Najpierw niech odejdzie do mocniejszej ligi,tam się pokaże z dobrej strony,potem można myśleć.

Dużo mówi się o Miliku w Interze,po sezonie ma odejść Icardi więc myślę że mógłby powalczyć.

0

Może i miałby te 25 spotkań tylko nie wiadomo czy po pierwszych 5 Lucho nie wolałby postawić na np.Munira

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?