92

Co on robił w tej bramce to ja nie mam pytań...

102

Wszystko układało się jak w 2010:

Gol Xaviego-Gol Iniesty
2 gole Villi-2 gole Suareza
Gol Pedro-Gol Neya
Gol Jeffrena-......................Munir

Achh szkoda....

38

Benek się aż cały zaczerwienił.

Pięknie.

Ale jestem wkurwiony na Munira,gdyby Pique strzelił na 5:0 z Realem na Bernabeu...aaachhh.

0

2

Marzy mi się Manita...

Gruby nic tu dziś nie zdziała.

0

Gdzie oglądacie klasyk(chodzi mi o internet)?

0

Ale mnie irytuje ten opózniony obraz...

0

A ja obawiam się sędziego

1

Jeśli to się potwierdzi to ciekawe co w tej sytuacji z Kubą Blaszczykowskim,pewnie odejdzie.

0

Powinniśmy mieć 2 karne,szkoda...

8

Czy tylko mi się wydaje że na Player.pl jest przyspieszony dzwięk(nie jest równomierny z obrazem)?

0

Zarejestrujcie się na PLAYER.PL TAM JEST ELEVEN I DZIAŁA.

0

Jak komuś nie działa to zarejestrujcie się na player.pl

20

W Villarrealu ma o wiele większe szanse na grę,więc wyjdzie mu to tylko na dobre.

0

Szkoda że David tak krótko grał w Barcelonie,bo moim zdaniem mieści się w 20-30 najlepszych napastników w historii futbolu.

0

Kupowałem kiedyś i nie polecam

0

Espanyol lub Real,a z punktu widzenia kibica Kanonierów(mnie),najgorszym wyborem jest właśnie Chelsea.

0

Wielka szkoda że poszedł do Chelsea,wolałbym go zobaczyć w barwach Liverpoolu,Arsenalu czy City.

0

Najgorzej wygląda pomoc i atak.

0

W Realu Jese,Czeryszew,Kovacić,Isco(raczej),u nas Munir,Sandro,Roberto...słabo to wygląda

1

Po pierwsze burak i cham,po drugie świetny napastnik.

2

Na pewno nie jest legendą na miarę Puyola czy Xaviego,ale fakt można go traktować jak legendę,zrobił dla Barcy dużo dobrego.:)

3

Kurde,szkoda,bardzo dobry rezerwowy,jeden z członków genialnego trio MVP,strzelec ważnych bramek(Szachtar(SPE),United(Finał LM 2011),Bilbao(Finał PK),PSG(bodajże cwierćfinał LM 2 lata temu(chyba)),Sevilla(Ostatni Superpuchar Europy),szkoda tylko że do Chelsea.ale jak ma mu być tam dobrze...

Powodzenia Pedrito!

5

To była dyskusja?

0

Mecz ligowy mniej ważny?

1

Gdyby w obu spotkaniach Barca zagrała takim składem to w 1 kolejce grałby zapewne Roberto,Rafinha i Bartra,piłkarze to nie roboty też muszą odpocząć,tym bardziej że byli zmęczeni po intensywnych 120min w SPE.

0

Teoretycznie tak,ale w praktyce się tak nie da(byli zmęczeni po 120min SPE),to nie wina Lucho a tego że mamy słabą rezerwę.

1

Komentarz usunięty

0

Teraz żałosny puchar,a jakby wygrała Barca.,,

1

Z tego co wiem w 1 kolejce La Liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?