szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
92
Co on robił w tej bramce to ja nie mam pytań...
102
Wszystko układało się jak w 2010:
Gol Xaviego-Gol Iniesty
2 gole Villi-2 gole Suareza
Gol Pedro-Gol Neya
Gol Jeffrena-......................Munir
Achh szkoda....
38
Benek się aż cały zaczerwienił.
Pięknie.
Ale jestem wkurwiony na Munira,gdyby Pique strzelił na 5:0 z Realem na Bernabeu...aaachhh.
0
2
Marzy mi się Manita...
Gruby nic tu dziś nie zdziała.
0
Gdzie oglądacie klasyk(chodzi mi o internet)?
0
Ale mnie irytuje ten opózniony obraz...
0
A ja obawiam się sędziego
1
Jeśli to się potwierdzi to ciekawe co w tej sytuacji z Kubą Blaszczykowskim,pewnie odejdzie.
0
Powinniśmy mieć 2 karne,szkoda...
8
Czy tylko mi się wydaje że na Player.pl jest przyspieszony dzwięk(nie jest równomierny z obrazem)?
0
Zarejestrujcie się na PLAYER.PL TAM JEST ELEVEN I DZIAŁA.
0
Jak komuś nie działa to zarejestrujcie się na player.pl
20
W Villarrealu ma o wiele większe szanse na grę,więc wyjdzie mu to tylko na dobre.
0
Szkoda że David tak krótko grał w Barcelonie,bo moim zdaniem mieści się w 20-30 najlepszych napastników w historii futbolu.
0
Kupowałem kiedyś i nie polecam
0
Espanyol lub Real,a z punktu widzenia kibica Kanonierów(mnie),najgorszym wyborem jest właśnie Chelsea.
0
Wielka szkoda że poszedł do Chelsea,wolałbym go zobaczyć w barwach Liverpoolu,Arsenalu czy City.
0
Najgorzej wygląda pomoc i atak.
0
W Realu Jese,Czeryszew,Kovacić,Isco(raczej),u nas Munir,Sandro,Roberto...słabo to wygląda
1
Po pierwsze burak i cham,po drugie świetny napastnik.
2
Na pewno nie jest legendą na miarę Puyola czy Xaviego,ale fakt można go traktować jak legendę,zrobił dla Barcy dużo dobrego.:)
3
Kurde,szkoda,bardzo dobry rezerwowy,jeden z członków genialnego trio MVP,strzelec ważnych bramek(Szachtar(SPE),United(Finał LM 2011),Bilbao(Finał PK),PSG(bodajże cwierćfinał LM 2 lata temu(chyba)),Sevilla(Ostatni Superpuchar Europy),szkoda tylko że do Chelsea.ale jak ma mu być tam dobrze...
Powodzenia Pedrito!
5
To była dyskusja?
0
Mecz ligowy mniej ważny?
1
Gdyby w obu spotkaniach Barca zagrała takim składem to w 1 kolejce grałby zapewne Roberto,Rafinha i Bartra,piłkarze to nie roboty też muszą odpocząć,tym bardziej że byli zmęczeni po intensywnych 120min w SPE.
0
Teoretycznie tak,ale w praktyce się tak nie da(byli zmęczeni po 120min SPE),to nie wina Lucho a tego że mamy słabą rezerwę.
1
Komentarz usunięty
0
Teraz żałosny puchar,a jakby wygrała Barca.,,
1
Z tego co wiem w 1 kolejce La Liga