0

Po odejściu generała będzie nam potrzebny pomocnik,Kovacic to dobry kandydat

0

Juventus.

2

Mamy wszystko żeby zdobyć w tym sezonie potrójną koronę:

-Fenomenalny atak
-Stabilną obronę
-Dwóch świetnych bramkarzy
-Świetną atmosferę w zespole
-Luisa Enrique
-Finał PK
-Finał LM
-1 miejsce w lidze

VEB!!!

0

Świetny mecz Ter Stegena i oczywiście Tridente.

0

8

0

Berlin czeka!!!!!

0

Barca!!!!!Brawo chłopaki!

1

Komentarz usunięty

0

poda ktoś strem'a?

0

Po awans!
Berlin czeka na Barcę!

VEB!

0

Odegralismy sie szwabom!!!!

1

Jest kurwa!
VEB!

0

Wreszcie po ciężkim dniu,jeszcze tylko 40 min.

Po zwycięstwo!
VEB!

2

Idealne składniki aby zdobyć potrójną koronę!

0

Cel spełniony ze sporą nawiązką,teraz pora na Bayern.

0

Ma ktoś jakiś dobry stream?

1

Gdzie ja napisałem że nie zasłużył?

4

Zasługuje,ale nie w półfinale LM,w jakimś meczu towarzyskim jak najbardziej.

0

Enrique fajnie gada w tych wywiadach.

1

Kurde już nie mogę się doczekać meczu z Bayernem.

0

Barcelono po potrójną koronę!

VEB!

0

Kadrę moją niesamowicie mocną,ale bardzo małe pole manewru.

0

Strasznie wąsko,brak Riberego Robbena i Lewego trzeba wykorzystać.

0

Panowie ma ktoś link do całego wczorajszego meczu?Niestety siedziałem w robocie i nie mogłem obejrzeć.

0

Mathieu poradził by sobie lepiej z jednym aspektem,Jordi z drugim.

1

Myślę że Alba lepiej sprawdzi się pojedynkach szybkościowych z Arjenem

0

Zawodnik meczu po 7 minutach gry?

2

Nie rozumiem dlaczego napisałeś "nawet S Roberto" akurat Roberto na tę chwilę prezentuje się lepiej od Rafy, a co do reszty to dobrze gadasz :)

3

Orientuje się ktoś jak prezentuje się Adria Vilanova(Syn Tito)?
Ma jakieś szanse zagrać kiedyś w 1 drużynie?

2

Dziś wszyscy kibicujemy Celcie,miejmy nadzieję że Nolito i spółka wiedzą co robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?