szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po odejściu generała będzie nam potrzebny pomocnik,Kovacic to dobry kandydat
0
Juventus.
2
Mamy wszystko żeby zdobyć w tym sezonie potrójną koronę:
-Fenomenalny atak
-Stabilną obronę
-Dwóch świetnych bramkarzy
-Świetną atmosferę w zespole
-Luisa Enrique
-Finał PK
-Finał LM
-1 miejsce w lidze
VEB!!!
0
Świetny mecz Ter Stegena i oczywiście Tridente.
0
8
0
Berlin czeka!!!!!
0
Barca!!!!!Brawo chłopaki!
1
Komentarz usunięty
0
poda ktoś strem'a?
0
Po awans!
Berlin czeka na Barcę!
VEB!
0
Odegralismy sie szwabom!!!!
1
Jest kurwa!
VEB!
0
Wreszcie po ciężkim dniu,jeszcze tylko 40 min.
Po zwycięstwo!
VEB!
2
Idealne składniki aby zdobyć potrójną koronę!
0
Cel spełniony ze sporą nawiązką,teraz pora na Bayern.
0
Ma ktoś jakiś dobry stream?
1
Gdzie ja napisałem że nie zasłużył?
4
Zasługuje,ale nie w półfinale LM,w jakimś meczu towarzyskim jak najbardziej.
0
Enrique fajnie gada w tych wywiadach.
1
Kurde już nie mogę się doczekać meczu z Bayernem.
0
Barcelono po potrójną koronę!
VEB!
0
Kadrę moją niesamowicie mocną,ale bardzo małe pole manewru.
0
Strasznie wąsko,brak Riberego Robbena i Lewego trzeba wykorzystać.
0
Panowie ma ktoś link do całego wczorajszego meczu?Niestety siedziałem w robocie i nie mogłem obejrzeć.
0
Mathieu poradził by sobie lepiej z jednym aspektem,Jordi z drugim.
1
Myślę że Alba lepiej sprawdzi się pojedynkach szybkościowych z Arjenem
0
Zawodnik meczu po 7 minutach gry?
2
Nie rozumiem dlaczego napisałeś "nawet S Roberto" akurat Roberto na tę chwilę prezentuje się lepiej od Rafy, a co do reszty to dobrze gadasz :)
3
Orientuje się ktoś jak prezentuje się Adria Vilanova(Syn Tito)?
Ma jakieś szanse zagrać kiedyś w 1 drużynie?
2
Dziś wszyscy kibicujemy Celcie,miejmy nadzieję że Nolito i spółka wiedzą co robić.