szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Naszym najlepszym pomocnikiem na ten moment jest Xavi,nie boi się zagrać do przodu,do uzupełnienia Rakitić który bierze na siebie dużo zadań w defensywie i oczywiście Busi,innej pomocy na najbliższe mecze(te trudne(Valencia,Sevilla,PSG)) sobie nie wyobrażam.
1
Fakt Enrique z naszych wad zrobił wielkie atuty(3 mecze z rzędu w których strzelamy gole bezpośrednio po SFG.
0
To 9 ich bramek dało im to samo co nam 4,więc o co ten krzyk?
0
Alves 5.5,Bartra 7.0......
0
Mijemy nadzieję że wkońcu zobaczymy go na boisku,
0
Pomoc to najlepsza formacja Realu:Modrić,Isco,James,Kross.......ach
0
Ja dziś oglądam Atleti-Sociedad.
0
On ujeżdża swojego rumaka.
0
Nie tylko wnoszą wiele pozytywnej energii do szatni,ale i są bardzo potrzebni na boisku.
1
Daniego spokojnie można zaliczyć do jednego z najlepszych na swojej pozycji w XXI w.
0
W interesie klubu(względy sportowe) najlepiej byłoby gdyby obaj zostali.
0
Ogląda ktoś dziś Atletico-Sociedad?
Jaki wynik obstawiacie?
Ja 3-1 dla Atleti.
0
Z tego co się orientuję jest coś takiego o naszej ekstraklapie,ale pewien nie jestem.
0
Claudio jest na tę chwilę naszym najlepszym letnim transferem.
0
Pomoc się nie zaprezentowała,jej poprostu nie było.
0
W wczorajszym meczu był zupełnie pod grą.
0
Pique jest w niesakowitej formie,lider naszej obrony.
0
Porto?Serio??????
0
Co za ludzie....Szkoda chłopa
0
Różni dziennikarze,różne informacje,też tak gdzież wyczytałem.
0
Pogba może by się dostosował,ma wielkie umiejętności,a Ramsey jest wyspiarzem a takowych bardzo mało gra poza Anglią,Walią,Szkocją czy Irlandią.
0
*Ramsey
Fakt bardzo fajny gracz,ale nie pasuje mi do naszego systemu.
0
Byleby wyzdrowiał,Puerta też trafił do szpitala,a jak się skończyło każdy wie...
Trzymaj się Ludo!
1
Tu rekord,tam rekord
Przecież to jest nieprawdopodobne co ten człowiek osiągnął i nadal osiąga
Najlepszy w historii.
Visca el Leo!
1
To świadczy o jego wielkości....bramki,asysty,dryblingi
0
Są to jakieś lużniejsze buty żeby mu nie uciskały tej stopy.
0
Kolejny debil,dobrze że go przymknęli.
2
Tak sobie teraz rzuciłem okiem na dół strony i zaskoczyło mnie to że Jan Paweł II był Socio....
Czy tylko mnie?
1
Messi zaskakuje każdego,to co ten magik potrafi wyczarować...
0
Enrique powinien dać mu w przyszłym sezonie szansę.