1

Naszym najlepszym pomocnikiem na ten moment jest Xavi,nie boi się zagrać do przodu,do uzupełnienia Rakitić który bierze na siebie dużo zadań w defensywie i oczywiście Busi,innej pomocy na najbliższe mecze(te trudne(Valencia,Sevilla,PSG)) sobie nie wyobrażam.

1

Fakt Enrique z naszych wad zrobił wielkie atuty(3 mecze z rzędu w których strzelamy gole bezpośrednio po SFG.

0

To 9 ich bramek dało im to samo co nam 4,więc o co ten krzyk?

0

Alves 5.5,Bartra 7.0......

0

Mijemy nadzieję że wkońcu zobaczymy go na boisku,

0

Pomoc to najlepsza formacja Realu:Modrić,Isco,James,Kross.......ach

0

Ja dziś oglądam Atleti-Sociedad.

0

On ujeżdża swojego rumaka.

0

Nie tylko wnoszą wiele pozytywnej energii do szatni,ale i są bardzo potrzebni na boisku.

1

Daniego spokojnie można zaliczyć do jednego z najlepszych na swojej pozycji w XXI w.

0

W interesie klubu(względy sportowe) najlepiej byłoby gdyby obaj zostali.

0

Ogląda ktoś dziś Atletico-Sociedad?
Jaki wynik obstawiacie?
Ja 3-1 dla Atleti.

0

Z tego co się orientuję jest coś takiego o naszej ekstraklapie,ale pewien nie jestem.

0

Claudio jest na tę chwilę naszym najlepszym letnim transferem.

0

Pomoc się nie zaprezentowała,jej poprostu nie było.

0

W wczorajszym meczu był zupełnie pod grą.

0

Pique jest w niesakowitej formie,lider naszej obrony.

0

Porto?Serio??????

0

Co za ludzie....Szkoda chłopa

0

Różni dziennikarze,różne informacje,też tak gdzież wyczytałem.

0

Pogba może by się dostosował,ma wielkie umiejętności,a Ramsey jest wyspiarzem a takowych bardzo mało gra poza Anglią,Walią,Szkocją czy Irlandią.

0

*Ramsey

Fakt bardzo fajny gracz,ale nie pasuje mi do naszego systemu.

0

Byleby wyzdrowiał,Puerta też trafił do szpitala,a jak się skończyło każdy wie...

Trzymaj się Ludo!

1

Tu rekord,tam rekord
Przecież to jest nieprawdopodobne co ten człowiek osiągnął i nadal osiąga
Najlepszy w historii.

Visca el Leo!

1

To świadczy o jego wielkości....bramki,asysty,dryblingi

0

Są to jakieś lużniejsze buty żeby mu nie uciskały tej stopy.

0

Kolejny debil,dobrze że go przymknęli.

2

Tak sobie teraz rzuciłem okiem na dół strony i zaskoczyło mnie to że Jan Paweł II był Socio....
Czy tylko mnie?

1

Messi zaskakuje każdego,to co ten magik potrafi wyczarować...

0

Enrique powinien dać mu w przyszłym sezonie szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?