szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę szacunku,mimo wszystko
0
Wielka szkoda że sobie niezbyt dobrze radzą,to napewno nie działa dobrze na ich morale.
0
Po zwycięstwo!
Visca el barca!
2
Wielkie brawa dla basków,zagrali świetny mecz.
0
Nie ważne gdzie zagramy,ważne żeby wygrać i zdobyć trofeum!
Visca el Barca!
0
Munir ma talent,ale na tę chwilę nie widzę go w pierwszej drużynie,niech ogrywa się jeszczew rezerwach,na takie pojedyńcze mecze bardziej widzę Adamę lub Sandro.
0
Jak dla mnie decyzja w pełni słuszna,faul bardzo ostry,dodając do tego również ostre wejście na Busim czerwo zasłużone.
0
Sam przyznałem niemal identyczne oceny.
Ten mecz,jest kolejnym w tym sezonie w którym Montoya udowodnił że nie jest w stanie godnie zastąpić Daniego.
0
Jak już wiele osób wspomniało miejsce rozegrania finału powinno być ustalone przed rozpoczęciem rozgrywek,żeby potem obyło się bez zbędnego zamieszania,kontrowersji.
0
Pamiętam zwycięski finał PK w bodaj ostatnim sezonie Pepa z właśnie baskami,miejmy nadzieję że historia się powtórzy i zdobędziemy trofeum.
1
Mając w takim wieku takie statystyki,to tak jak wspomniałeś jeśli będzie się dalej tak rozwijał może w przyszłości zagrozić rekordom ustanowionym przez Leo.
1
Miejmy nadzieję że będzie 6-2.
1
Tak poza tematem,tak przeglądałem youtube i trafiłem na ten(
0
Miejmy nadzieję że obędzie się bez kontuzji.
A co do samej listy powołanych to bardzo dziwi mnie obecność Robinho.
0
Alves przydałby się nam w następnym sezonie ze względu na bana i to że nie mamy dla niego alternatywy.
0
To nie za fajnie,ale może Samper dostanie szanse -jedyny
+ w tej kontuzji.
0
Strzelili bramkę i zniknęli,odpuścili,w drugiej połowie muszą dać więcej z siebie bo Villareal naciska od początku i może się skończyć nieciekawie.
Pyknąć teraz jedną bramkę i dawać Rakietę za Masche bo na ewentualny finał możemy zostać bez DP,bo kontuzja Busiego wyglądała poważnie.
2
Nie gadajcie że Busi leżał bo faul był i to ostry.
0
Skład mi odpowiada.
Posłać żółtą łódz podwodną na dno!
Visca el Barca!
3
Po jednej plotce wnionskujesz że Braida jest kepszy od Zubiego?
0
Moim zdaniem Suarez powinien uderzać z wapna,jest w tym elemencie pewniejszy niż Leo
1
Świetna pierwsza połowa,moim zdaniem za pierwsze '45 trzeba wyróżnić oczywiście Leo,Luisa,Pique i Albe
0
Mam nadzieję że zakupiłeś całą zgrzewkę żeby nie wychodzić podczas spotkania?hah
2
Jedyną rzeczą jaką można się przyczepić w składzie to obecność Mascherano na ŚO,wkońcu to drurzyna z BPL,mają wysokich graczy.
Po wygraną!
Miłego oglądania i zwycięstwa Blaugrany!
Visca el Barca!
0
Szkoda on z Haliloviciem przy dobrych wiatrach mogliby stworzyć fenomenalna linię pomocy.
0
Mam nadzieję że w meczu z Malagą Lucho da odpocząć kluczowym graczom przed pojedynkiem z City...ale najważniejsze by nie przesadził jak z RSSS na Anoeta...
1
Nie są jego winą,ale jak już bierze kase za nic to by się do czegoś przydał...
0
Mam nadzieję że zagra Sandro,bo gdy grał,prezentował się lepiej od Munira.
5
Leo nigdy nie był moim ulubionym piłkarzem,od zawsze był nim David Villa,ale jak go nie lubić,nie szanować,nie uznawać za najlepszego.Messi to nie piłkarz to magik,on jest niesamowity,te wszystkie rekordy...Już wielokrotnie to pisałem ale nie zaszkodzi napisać tego po raz kolejny...Moim zdaniem Leo Messi to najlepszy piłkarz(czyt.magik) w Historii Futbolu,jedyne czego mu brakuje to zwycięstwa w Mistrzostwach świata,mam nadzieję że jeszcze uda mu się to osiągnąć i wszyscy zobaczymy Lionela unoszącego puchar ze swoją Argentyną...oby.
0
Bardzo lubię Kuna i jego styl gry,zawsze chciałem zobaczyć go w koszulce Blaugrany,nie myślałem wtedy o Suarezie bo jego transfer wydawał się biemożliwy,a jednak...