szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś wtyki u Lucho masz że wiesz że przyszedł i miał być pierwszym GK?
0
A czy ja napisałem że ma bronić TS?
Napisałem że jeśli miałby istnieć podział w którym dla Bravo pozostał by jedynie CdR to powinien on odejść.
0
100% racji.Albo taki podział albo niech Claudio odchodzi.
0
Lepiej żeby odszedł szkoda by było gdyby tak świetny GK bronił tylko w CdR.
0
Jak myślę że będzie:
1.Tottenham
2.City
3.Arsenal
4.United
5.Leicester
6.WHU
Jakbym chciał:
1.Arsenal
2.Leicester
3.LFC
4.WHU
5.Swensea
6United
1
Najwidoczniej Lucho potrzebował takiego a nie innego gracza.
0
Oczywiste że jeśli przejdzie do nas to zagra więcej minut niż w Sevilli.
0
Zgadzam się z tobą że może być to ktoś niespodziewany,ale w Martiala wątpie.
18
Dowalił,haha.
http://footroll.pl/stan-psychiczny-messiego-sie-pogarsza-mysli-ze-wiedzminem/
0
Czyli według ciebie za porażki w 100% odpowiada trener?
Ciekawe...
3
Aż musiałem spojrzeć na twój profil i upewnić się że jesteś kobietą.
8
Nie wiem czemu wszyscy jadą po Francuzie...od kilkunastu lat trzyma ten klub w tym top 4(hehe) i nie ma jakiś tragicznych sezonów jak United czy Chelsea.
Bardziej miałbym pretensje do zarządu o nie sprowadzanie odpowiednich zawodników.
Ja osobiście uważam Wengera za bardzo dobrego trenera,mało jaki klub przez kilkanaście lat nie ma jakiś bardzo rozczarowujących sezonów jak w przypadku Arsenalu.
0
Wydaje mi się że nie będzie Vietto fichado a jakiś niespodziewany,cichy transfer na początku tygodnia,jakiś Ben Yedder czy coś.
1
Krakowska Wisełka.
7
Tak się składa że w zeszłym sezonie "wystrzelili" na 2 miejsce...:)
0
Halilovic do HSV poszedł definitywnie czy na wypożyczenie?
1
Czasem pogrywam.
Prime to identyfikacja przy pomocy numeru telefonu i zmniejszenie tym samym ilości ludzi z cheatami.
0
Jak myślicie kto wzmocni atak:Vietto,Gameiro,zostanie Tello,czy może jakiś cichy i niespodziewany transfer?
0
O której zaczyna się to losowanie?
2
Zoo(Gdańsk- Oliwa),Westerplatte,Oceanarium.
8
Nie wpadłeś na to że mogą tak pisać dlatego że Antonella bardziej im się podoba i że wg nich Suarez jest lepszy od Lewego?
5
Dlaczego wiadomo?Bo to kobieta Leo?
Najzwyczajniej mi się bardziej podoba.
13
Chyba oczywiste że Antonella.
1
Jon Bakero, syn José Marí, grającego przez 9 lat w Barcelonie, prowadzącego m.in Lecha czy Polonię, trafił na testy do Barcy B.
0
Busi, ewentualnie Masche.
0
Najbardziej prawdopodobne wydaje mi się pozostanie Tello na ten moment.
0
Dobrze prezentował się jeszcze w Villareal.
0
Jeśli Arsenal da za niego więcej niż 50 melonów euro to będzie to totalna porażka.
4
BBC: Napoli wyceniło Gonzalo Higuaina, Arsenal jeśli chce go pozyskać musi zapłacić 80 mln funtów (około 94 mln euro).
Niezle polecieli....
0
Jęśli transfer tego Digne się potwierdzi to pozostanie jeszcze tylko zmiennik MSN i bramkarz(przy ewentualnym odejściu Bravo lub Ter Stegena) i kadra kompletna.