0

Jakieś wtyki u Lucho masz że wiesz że przyszedł i miał być pierwszym GK?

0

A czy ja napisałem że ma bronić TS?
Napisałem że jeśli miałby istnieć podział w którym dla Bravo pozostał by jedynie CdR to powinien on odejść.

0

100% racji.Albo taki podział albo niech Claudio odchodzi.

0

Lepiej żeby odszedł szkoda by było gdyby tak świetny GK bronił tylko w CdR.

0

Jak myślę że będzie:

1.Tottenham
2.City
3.Arsenal
4.United
5.Leicester
6.WHU

Jakbym chciał:
1.Arsenal
2.Leicester
3.LFC
4.WHU
5.Swensea
6United

1

Najwidoczniej Lucho potrzebował takiego a nie innego gracza.

0

Oczywiste że jeśli przejdzie do nas to zagra więcej minut niż w Sevilli.

0

Zgadzam się z tobą że może być to ktoś niespodziewany,ale w Martiala wątpie.

0

Czyli według ciebie za porażki w 100% odpowiada trener?
Ciekawe...

3

Aż musiałem spojrzeć na twój profil i upewnić się że jesteś kobietą.

8

Nie wiem czemu wszyscy jadą po Francuzie...od kilkunastu lat trzyma ten klub w tym top 4(hehe) i nie ma jakiś tragicznych sezonów jak United czy Chelsea.

Bardziej miałbym pretensje do zarządu o nie sprowadzanie odpowiednich zawodników.

Ja osobiście uważam Wengera za bardzo dobrego trenera,mało jaki klub przez kilkanaście lat nie ma jakiś bardzo rozczarowujących sezonów jak w przypadku Arsenalu.

0

Wydaje mi się że nie będzie Vietto fichado a jakiś niespodziewany,cichy transfer na początku tygodnia,jakiś Ben Yedder czy coś.

1

Krakowska Wisełka.

7

Tak się składa że w zeszłym sezonie "wystrzelili" na 2 miejsce...:)

0

Halilovic do HSV poszedł definitywnie czy na wypożyczenie?

1

Czasem pogrywam.

Prime to identyfikacja przy pomocy numeru telefonu i zmniejszenie tym samym ilości ludzi z cheatami.

0

Jak myślicie kto wzmocni atak:Vietto,Gameiro,zostanie Tello,czy może jakiś cichy i niespodziewany transfer?

0

O której zaczyna się to losowanie?

2

Zoo(Gdańsk- Oliwa),Westerplatte,Oceanarium.

8

Nie wpadłeś na to że mogą tak pisać dlatego że Antonella bardziej im się podoba i że wg nich Suarez jest lepszy od Lewego?

5

Dlaczego wiadomo?Bo to kobieta Leo?
Najzwyczajniej mi się bardziej podoba.

13

Chyba oczywiste że Antonella.

1

Jon Bakero, syn José Marí, grającego przez 9 lat w Barcelonie, prowadzącego m.in Lecha czy Polonię, trafił na testy do Barcy B.

0

Busi, ewentualnie Masche.

0

Najbardziej prawdopodobne wydaje mi się pozostanie Tello na ten moment.

0

Dobrze prezentował się jeszcze w Villareal.

0

Jeśli Arsenal da za niego więcej niż 50 melonów euro to będzie to totalna porażka.

4

BBC: Napoli wyceniło Gonzalo Higuaina, Arsenal jeśli chce go pozyskać musi zapłacić 80 mln funtów (około 94 mln euro).

Niezle polecieli....

0

Jęśli transfer tego Digne się potwierdzi to pozostanie jeszcze tylko zmiennik MSN i bramkarz(przy ewentualnym odejściu Bravo lub Ter Stegena) i kadra kompletna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?