0

Także w tym roku przesiadlem się na XO ale moje doświadczenia z zeszłego roku i gry online na PC sa fatalne.Ale jeśli faktycznie nie jest tak zle to mozna i na PC pograć

0

Wersje na stara generację sa strasznie okrojone.Nie ma nowych trybów gry,stary silnik graficzny tak naprawdę to fifa 14 z kosmetycznymi zmianami.

4

Ogólnie nie polecam gry online w fife na PC.Masa trainerowcow,ogólnie mało graczy.Jesli chodzi o fife to tylko PS4 lub Xbox one.

0

Ty naprawdę kibicujesz Realowi?
Niesamowite.Ja nie potrafię być tak obiektywny będąc kibicem Barcy.

11

Szkoda tych sytuacji Neya i Leo.
Na wielki plus Busi i Alba.
A co do gola Ramosa to ja nie wiem jak on to robi,tyle ważnych bramek...

0

Pierwsza polowa powinna się pojawić jakoś pod koniec 2.

2

Fenomenalna gre glowa,doskonaly strzal i szybkosc.

1

Co ty porównujesz...

0

http://www.transfermarkt.pl/

Wybierz klub sezon i mecz.
Jakieś tam statystyki są.

1

Ależ wczorajszy dzień był słaby pod względem wyników klubów którym wczoraj kibicowałem:
-Arsenal zagrał słabo i tylko zremisował
-Barca też się nie popisała
-Wisła dostała wpie**ol w Szczecinie
-Real wygrał po Hat tricku Pięknego

Gorzej z mojej perspektywy chyba być nie mogło.

1

Nie mam nic przeciwko temu.

19

Wczoraj Simeone też miał zmiażdżyć taktycznie Łysego ale coś nie wyszło.

1

Ale to nadal nie wina tego klubu tylko żałosnego poziomu sędziowania w La liga.

6

Verratti pasowałby idealnie.

1

O Cou mówi się w kontekście przyszłości bo Iniesta najmłodszy już nie jest.

2

Bez przesady.

Watford jest na pewno mocniejsze od chociażby Leganes czy Alaves.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Masz może takie statystyki Leo?Tak dla porównania.

0

Dla nas to nawet dobrze.
Wiek robi swoje,Krystyna się kończy powoli a na ławce to on przecież nie usiądzie.

5

Ależ dzisjaj piłkarska niedziela:o 13 derby Londynu a wieczorkiem Barca.

0

To jest mimo wszystko CL nie puchar króla.

20

Gdzie on napisał ze wygrają na farcie?

0

Apka Acestream,najlepsza jeśli chodzi o oglądanie na telefonie.

1

YNWA kolego!

1

Do 90 minuty,niezależnie od wyniku.

19

Fajny gest Costy i Hazarda obaj po strzelonych bramkach ułożyli dłonie na kształt litery 'W' okazując w ten sposób wsparcie klubowemu koledze - Willianowi któremu parę dni temu zmarła mama.

0

Ja coś czuję że jak Balo utrzyma formę to może wrócić po sezonie do Interu.

10

Mega pozytywny gość.Mądry i pozytywnie świrnięty.

24

Też chciałbym iść na 2 godziny do szkoły a muszę na 8 do pracy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?