szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Także w tym roku przesiadlem się na XO ale moje doświadczenia z zeszłego roku i gry online na PC sa fatalne.Ale jeśli faktycznie nie jest tak zle to mozna i na PC pograć
0
Wersje na stara generację sa strasznie okrojone.Nie ma nowych trybów gry,stary silnik graficzny tak naprawdę to fifa 14 z kosmetycznymi zmianami.
4
Ogólnie nie polecam gry online w fife na PC.Masa trainerowcow,ogólnie mało graczy.Jesli chodzi o fife to tylko PS4 lub Xbox one.
0
Ty naprawdę kibicujesz Realowi?
Niesamowite.Ja nie potrafię być tak obiektywny będąc kibicem Barcy.
11
Szkoda tych sytuacji Neya i Leo.
Na wielki plus Busi i Alba.
A co do gola Ramosa to ja nie wiem jak on to robi,tyle ważnych bramek...
0
Pierwsza polowa powinna się pojawić jakoś pod koniec 2.
2
Fenomenalna gre glowa,doskonaly strzal i szybkosc.
1
Co ty porównujesz...
0
http://www.transfermarkt.pl/
Wybierz klub sezon i mecz.
Jakieś tam statystyki są.
1
Ależ wczorajszy dzień był słaby pod względem wyników klubów którym wczoraj kibicowałem:
-Arsenal zagrał słabo i tylko zremisował
-Barca też się nie popisała
-Wisła dostała wpie**ol w Szczecinie
-Real wygrał po Hat tricku Pięknego
Gorzej z mojej perspektywy chyba być nie mogło.
1
Nie mam nic przeciwko temu.
19
Wczoraj Simeone też miał zmiażdżyć taktycznie Łysego ale coś nie wyszło.
1
Ale to nadal nie wina tego klubu tylko żałosnego poziomu sędziowania w La liga.
6
Verratti pasowałby idealnie.
1
O Cou mówi się w kontekście przyszłości bo Iniesta najmłodszy już nie jest.
2
Bez przesady.
Watford jest na pewno mocniejsze od chociażby Leganes czy Alaves.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Masz może takie statystyki Leo?Tak dla porównania.
0
Dla nas to nawet dobrze.
Wiek robi swoje,Krystyna się kończy powoli a na ławce to on przecież nie usiądzie.
5
Ależ dzisjaj piłkarska niedziela:o 13 derby Londynu a wieczorkiem Barca.
0
To jest mimo wszystko CL nie puchar króla.
20
Gdzie on napisał ze wygrają na farcie?
0
Apka Acestream,najlepsza jeśli chodzi o oglądanie na telefonie.
1
YNWA kolego!
1
Do 90 minuty,niezależnie od wyniku.
19
Fajny gest Costy i Hazarda obaj po strzelonych bramkach ułożyli dłonie na kształt litery 'W' okazując w ten sposób wsparcie klubowemu koledze - Willianowi któremu parę dni temu zmarła mama.
0
Ja coś czuję że jak Balo utrzyma formę to może wrócić po sezonie do Interu.
10
Mega pozytywny gość.Mądry i pozytywnie świrnięty.
24
Też chciałbym iść na 2 godziny do szkoły a muszę na 8 do pracy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika