szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trafny argument,poczekamy,zobaczymy.
0
Bez przesady.
Po prostu mój ból dupy sięgnie zenitu.
1
Grając rezerwowym składem,oszczędzając się na ligę...
0
Nie wiem co w tym zabawnego,jeśli przejdą Juve będą w stanie i Real.
3
Nie przeboleję jeśli Real obroni CL.
Pozostaje liczyć na Monaco lub Juve w finale...
0
A pomyśleć że już sam podobno swego czasu myślał że jest skończony w Barcelonie...
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu?
0
Nie tylko Ty...
3
Zostają z Nacho.
1
Szanuję.
0
Humor na cały tydzień mam już zapewniony,dziękuję Barcelono!
2
A tak swoją drogą ciekawe czy czerwony Ramos też dostanie zawieszenie jak Ney za te oklaski...
1
Mam zawał!
0
Polecam Acestream,jeszcze zdążysz pobrać.
4
Po PSG nie mogę zwątpić.
Nie wypada.
2
Dajcie mi już ten mecz bo od samego rana bujam w obłokach...
0
Takowych tam nie brakuje.
1
Taktyka WWW - wrzutka,wrzutka,wrzutka
10
Dzięki za info,nie oglądam dalej.
1
Jeśli odpadniemy to w CL również będę trzymać kciuki za team Glika ewentualnie za Juve ze względu na Buffona.
0
Śmiało,chętnie się zapoznam.
2
Widać niestety że Lucho nie ma już pomysłu na Barcę,potrzeba świeżości.
Mam nadzieję że nowym trenerem nie zostanie Unzue,tu potrzeba rewolucji.
Ale mimo wszystko nie mogę,po prostu nie wypada zwątpić w tą drużynę po tym co zobaczyliśmy w rewanżu z PSG.
Ja wierzę,a Wy?
0
O świetnym sezonie Bartry w Bvb?
Czy ja o czymś nie wiem?
79
Nie wiem czy było ale podrzucę:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17757571_1581417968558894_4677601259385501174_n.jpg?oh=11a47f5894b7676bad2bb80b0c5ce452&oe=59981DE4
26
Po zimie podczas której czuję się jak trup taka pogoda jak dziś jest niesamowitym doładowaniem sił.
0
Byłby tu ktoś tak miły i podrzuciłby mi link do pobrania całego meczu z PSG(remontady) po polsku?
Sam szukałem ale niestety znalazłem tylko skróty.
1
O gustach się nie dyskutuje.
Ja już wolę słuchać Szpakowskiego z Żewłakowem.
0
A że takowego od dawna nie było to się odzwyczaiłem,bo Bundesligi nie oglądam.
0
Teraz zobaczyłem że dziś komentują Hajto z Borkiem i o ile tego drugiego lubię słuchać,to Komentarza Hajto nie cierpię.
Ale cóż,jakoś trzeba będzie wytrzymać 90 min.
0
O czym Ty piszesz?proszę Cię...
Rakitić zagrał najlepszy mecz od dawna.