4

Mimo mojej sympatii do Wisły w walce o mistrza mocno kibicuję Górnikowi.
Wreszcie w polskiej piłce powstał projekt stawiający i promujący naszą zdolną młodzież na najwyższym szczeblu.

1

Bramki z Bayernem tyle że z komentarzem Pana Szpakowskiego bardzo zapadły mi w pamięć.

2

Wszystkie świetne ale jak dla mnie zdecydowanie wygrywa pierwsza propozycja, czegoś w tym stylu chyba jeszcze nie było.
Ja niestety mimo chęci nie znalazłem czasu żeby przygotować coś od siebie.

15

Co Wy się tak wszyscy na niego uwzieliście ?

0

Rakitić nie gra tak źle

0

Każdy ma prawo kibicować komu chce. Sam osobiście wolę City od PSG ze względu na Pepa.

4

Mam nadzieję że City przegra, niech chociaż to the invincibles Arsenal ma tylko dla siebie(w erze PL)

19

Oświadczenie Ardy o przygodzie z Barceloną:

"Marzenia nie stają się rzeczywistością dzięki magii. Od początku doskonale wiedziałem, że potrzebna jest do tego determinacja, odwaga i ciężka praca. Śniłem o byciu zawodnikiem Barcelony i jestem dumny z tego, że udało mi się to zrealizować. Teraz przyszedł jednak czas na to, by się pożegnać. Przynajmniej na chwilę.
Chciałem podziękować wielu osobom. W szczególności kolegom z drużyny, dzięki którym cieszyłem się każdą chwilą spędzoną na boisku, jak i poza nim. Gra z wami była prawdziwym przywilejem. Kieruję również podziękowania w stronę wszystkich kibiców. Uwielbiałem dla was walczyć. Dziękuję też całemu klubowi, który pozwolił mi spełnić marzenia.
Teraz jestem wdzięczny, że pozwolił mi on wrócić do ojczyzny. W najbliższym czasie postaram się być zawodnikiem, którego już raz pokochaliście. Odległość nie będzie miała tutaj żadnego znaczenia. Już zawsze będę miał w sercu te wszystkie wyjątkowe wspomnienia"

Via: Transfery piłkarskie

Mimo wszystko, klasa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Łysy poleci dzisjaj coś mi się wydaje

0

Głupota

0

1200/900 to 4:3

2

Parę dni temu wrzucałem tutaj moją wersję kalendarza na styczeń i z racji że chyba przypadła ona w miarę do gustu paru osobom postanowiłem troszkę go dopracować i udostępnić finalną wersję.
Może komuś się przyda:

1920/1080:
http://www.tinypic.pl/54uqbo02z9x7

1440/900:
http://www.tinypic.pl/v4gh95okd4tp

1200/900:
http://www.tinypic.pl/ea34fuqzhrjx

39

Korzystając z wolnego świątecznego wieczoru postanowiłem przysiąść po kilkuletniej przerwie do photoshopa i coś wyklikać. Długo się nie zastanawiając potanowiłem zrobić kalendarz na styczeń ze spotkaniami Barcy.
Byłoby mi miło gdybyście wyrazili swoją opinię(zdaję sobie sprawę że nie wygląda to zniewalająco) .

https://iv.pl/images/16078356113162199515.jpg

0

Z tego co pamiętam z poprzednich odsłon to nie opłaca się otwierać żadnych...

0

Ale wiesz pijąc kawę raczej nie szkodzisz ludziom w twoim otoczeniu.

0

Generalnie ich sprawa, ich zdrowie. Najbardziej irytujacym typem palacza jest ten zachwalajacy i zachęcający do tego świństwa.

0

Nie uwzględniono tutaj chyba piłkarzy którzy nie zagrają w klasyku.

1

Po fcbarca.com wpisz "/mobile"

0

Canal plus nie transmituje meczu Lipska?

0

Kroenke tak nisko?

3

Hernandez Hernandez sędziował spotkanie z Betisem.
Nie ma co mówić o faworyzowaniu czy okradaniu konkretnej ekipy bo sędziowanie w Hiszpanii jest ogólnie na tragicznym poziomie...

0

Watpie że sam Alexis chciałby tu wracać

0

Bo to wszystko co wymieniles to raczej nie sprawa władz ligi a Var już tak.

0

Komentarz Wolskiego to majstersztyk.
Najlepszy komentator w Polsce, moim zdaniem bynajmniej.

11

Z racji tego że wczoraj kilka osób prosiło mnie o udostępnienie meczu rewanżowego z PSG(z polskim komentarzem rzecz jasna) podrzucam tutaj link do pobrania, może komuś jeszcze się przyda.


https://mega.nz/#!hmonVBqI!Rox_veSNj4pbXlYFxK8tAlBbDfOw5_7Q2WLI8sUTlAk

0

https://mega.nz/#!hmonVBqI!Rox_veSNj4pbXlYFxK8tAlBbDfOw5_7Q2WLI8sUTlAk

0

Taktyczny komentarz żeby mi to nie umknęło.

0

Postaram się to dzisiaj ogarnąć

0

Mam gdzieś na dysku mecz rewanżowy.Mogę gdzieś udostępnić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?