szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mimo mojej sympatii do Wisły w walce o mistrza mocno kibicuję Górnikowi.
Wreszcie w polskiej piłce powstał projekt stawiający i promujący naszą zdolną młodzież na najwyższym szczeblu.
1
Bramki z Bayernem tyle że z komentarzem Pana Szpakowskiego bardzo zapadły mi w pamięć.
2
Wszystkie świetne ale jak dla mnie zdecydowanie wygrywa pierwsza propozycja, czegoś w tym stylu chyba jeszcze nie było.
Ja niestety mimo chęci nie znalazłem czasu żeby przygotować coś od siebie.
15
Co Wy się tak wszyscy na niego uwzieliście ?
0
Rakitić nie gra tak źle
0
Każdy ma prawo kibicować komu chce. Sam osobiście wolę City od PSG ze względu na Pepa.
4
Mam nadzieję że City przegra, niech chociaż to the invincibles Arsenal ma tylko dla siebie(w erze PL)
19
Oświadczenie Ardy o przygodzie z Barceloną:
"Marzenia nie stają się rzeczywistością dzięki magii. Od początku doskonale wiedziałem, że potrzebna jest do tego determinacja, odwaga i ciężka praca. Śniłem o byciu zawodnikiem Barcelony i jestem dumny z tego, że udało mi się to zrealizować. Teraz przyszedł jednak czas na to, by się pożegnać. Przynajmniej na chwilę.
Chciałem podziękować wielu osobom. W szczególności kolegom z drużyny, dzięki którym cieszyłem się każdą chwilą spędzoną na boisku, jak i poza nim. Gra z wami była prawdziwym przywilejem. Kieruję również podziękowania w stronę wszystkich kibiców. Uwielbiałem dla was walczyć. Dziękuję też całemu klubowi, który pozwolił mi spełnić marzenia.
Teraz jestem wdzięczny, że pozwolił mi on wrócić do ojczyzny. W najbliższym czasie postaram się być zawodnikiem, którego już raz pokochaliście. Odległość nie będzie miała tutaj żadnego znaczenia. Już zawsze będę miał w sercu te wszystkie wyjątkowe wspomnienia"
Via: Transfery piłkarskie
Mimo wszystko, klasa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Łysy poleci dzisjaj coś mi się wydaje
0
Głupota
0
1200/900 to 4:3
2
Parę dni temu wrzucałem tutaj moją wersję kalendarza na styczeń i z racji że chyba przypadła ona w miarę do gustu paru osobom postanowiłem troszkę go dopracować i udostępnić finalną wersję.
Może komuś się przyda:
1920/1080:
http://www.tinypic.pl/54uqbo02z9x7
1440/900:
http://www.tinypic.pl/v4gh95okd4tp
1200/900:
http://www.tinypic.pl/ea34fuqzhrjx
39
Korzystając z wolnego świątecznego wieczoru postanowiłem przysiąść po kilkuletniej przerwie do photoshopa i coś wyklikać. Długo się nie zastanawiając potanowiłem zrobić kalendarz na styczeń ze spotkaniami Barcy.
Byłoby mi miło gdybyście wyrazili swoją opinię(zdaję sobie sprawę że nie wygląda to zniewalająco) .
https://iv.pl/images/16078356113162199515.jpg
0
Z tego co pamiętam z poprzednich odsłon to nie opłaca się otwierać żadnych...
0
Ale wiesz pijąc kawę raczej nie szkodzisz ludziom w twoim otoczeniu.
0
Generalnie ich sprawa, ich zdrowie. Najbardziej irytujacym typem palacza jest ten zachwalajacy i zachęcający do tego świństwa.
0
Nie uwzględniono tutaj chyba piłkarzy którzy nie zagrają w klasyku.
1
Po fcbarca.com wpisz "/mobile"
0
Canal plus nie transmituje meczu Lipska?
0
Kroenke tak nisko?
3
Hernandez Hernandez sędziował spotkanie z Betisem.
Nie ma co mówić o faworyzowaniu czy okradaniu konkretnej ekipy bo sędziowanie w Hiszpanii jest ogólnie na tragicznym poziomie...
0
Watpie że sam Alexis chciałby tu wracać
0
Bo to wszystko co wymieniles to raczej nie sprawa władz ligi a Var już tak.
0
Komentarz Wolskiego to majstersztyk.
Najlepszy komentator w Polsce, moim zdaniem bynajmniej.
11
Z racji tego że wczoraj kilka osób prosiło mnie o udostępnienie meczu rewanżowego z PSG(z polskim komentarzem rzecz jasna) podrzucam tutaj link do pobrania, może komuś jeszcze się przyda.
https://mega.nz/#!hmonVBqI!Rox_veSNj4pbXlYFxK8tAlBbDfOw5_7Q2WLI8sUTlAk
0
https://mega.nz/#!hmonVBqI!Rox_veSNj4pbXlYFxK8tAlBbDfOw5_7Q2WLI8sUTlAk
0
Taktyczny komentarz żeby mi to nie umknęło.
0
Postaram się to dzisiaj ogarnąć
0
Mam gdzieś na dysku mecz rewanżowy.Mogę gdzieś udostępnić.