0

Barca może się nie zgodzić, taki jest zapis w umowie

0

Inter to jedna wielka niewiadoma a kurs jakiś duży nie jest.

37

Po pierwszym zdaniu przestałem czytać

0

Bez przesady, serio.

0

Ale wyzywanie rodziny to jednak przesada.

0

Świetnie się dziś ogląda Seville. Byle byli skuteczni

5

Tak na poprawę humoru:

Krzysztof Piątek z 6 golem w 5 meczu Serie A. Gol w 42 minucie meczu z Chievo.

0

Przecież tam praktycznie nie ma o czym mówić. Jedyna groźna sytuacja to strzał Coutinho i dobitka Ivana

7

Pomijając wszystko inne. Forma Pique to kryminał, zawalić 3 gole w 2 meczach z rzędu to jest tragedia.

0

A no fakt. Juz poprawiam

0

Jeśli już Dembele miałby usiąść na ławce to zamiast Arthura w jego miejsce wolę zdecydowanie Arturo.

0

Moim zdaniem bardziej mu to zaszkodzi niż pomoże. Wczoraj odpoczął 45 minut. 45 słabszych minut po kilku świetnych meczach nie powinno go wykluczać z podstawowego składu.

6

Dembele na ławkę w nagrodę za 4 mecze z rzędu z bramką ?

0

Komu poświęcona ta minuta ciszy ?

0

Na jakim kanale Juve Valencia ?

0

Ależ ja lubię tę atmosferę Anfield. You'll never walk alone !

0

Jaki la rambla poleca film na koniec udanego dnia ?
Gustuje w thrillerach, Contratiempo, La cara oculta, Trup - już obejrzane.

0

Potwierdzam, również polecam.

1

Tabula rasa. Nie wiem czy mniej znany ale polecam

1

To już kwestia gustu. Mi podoba się więcej seriali z bazy netflixa

0

A mnie Pan też poratujesz ?

10

Cholernie gościa polubiłem. Strasznie szkoda tej kontuzji bo był wtedy w świetnej formie.
Pozostaje życzyć powrotu do formy w Andaluzji. Vamos Aleix !

2

Przecież napisał "jeśli to prawda"

2

Iran pokazuje jak odpadać, pokazali serducho na boisku.
Szkoda tej piłki meczowej Amiriego(?).

0

Lepsze 2% niż 0. Zawsze jakaś nadzieja

2

Byle nie remis. Nie ma znaczenia kto za bardzo, byle ktoś wygrał

15

Ja bym powiedział że na tę chwilę boki obrony.
Lloris to bardzo dobry goalkeeper

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Niezły agent z tego Gimeneza, śmiechłem:

https://pbs.twimg.com/media/DfvKGSbXUAAcot4.jpg:large

Via.T.Ćwiąkała twitter

11

Ale się jaram tym mundialem, dajcie mi już ten mecz a najlepiej to już wtorek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?