szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca może się nie zgodzić, taki jest zapis w umowie
0
Inter to jedna wielka niewiadoma a kurs jakiś duży nie jest.
37
Po pierwszym zdaniu przestałem czytać
0
Bez przesady, serio.
0
Ale wyzywanie rodziny to jednak przesada.
0
Świetnie się dziś ogląda Seville. Byle byli skuteczni
5
Tak na poprawę humoru:
Krzysztof Piątek z 6 golem w 5 meczu Serie A. Gol w 42 minucie meczu z Chievo.
0
Przecież tam praktycznie nie ma o czym mówić. Jedyna groźna sytuacja to strzał Coutinho i dobitka Ivana
7
Pomijając wszystko inne. Forma Pique to kryminał, zawalić 3 gole w 2 meczach z rzędu to jest tragedia.
0
A no fakt. Juz poprawiam
0
Jeśli już Dembele miałby usiąść na ławce to zamiast Arthura w jego miejsce wolę zdecydowanie Arturo.
0
Moim zdaniem bardziej mu to zaszkodzi niż pomoże. Wczoraj odpoczął 45 minut. 45 słabszych minut po kilku świetnych meczach nie powinno go wykluczać z podstawowego składu.
6
Dembele na ławkę w nagrodę za 4 mecze z rzędu z bramką ?
0
Komu poświęcona ta minuta ciszy ?
0
Na jakim kanale Juve Valencia ?
0
Ależ ja lubię tę atmosferę Anfield. You'll never walk alone !
0
Jaki la rambla poleca film na koniec udanego dnia ?
Gustuje w thrillerach, Contratiempo, La cara oculta, Trup - już obejrzane.
0
Potwierdzam, również polecam.
1
Tabula rasa. Nie wiem czy mniej znany ale polecam
1
To już kwestia gustu. Mi podoba się więcej seriali z bazy netflixa
0
A mnie Pan też poratujesz ?
10
Cholernie gościa polubiłem. Strasznie szkoda tej kontuzji bo był wtedy w świetnej formie.
Pozostaje życzyć powrotu do formy w Andaluzji. Vamos Aleix !
2
Przecież napisał "jeśli to prawda"
2
Iran pokazuje jak odpadać, pokazali serducho na boisku.
Szkoda tej piłki meczowej Amiriego(?).
0
Lepsze 2% niż 0. Zawsze jakaś nadzieja
2
Byle nie remis. Nie ma znaczenia kto za bardzo, byle ktoś wygrał
15
Ja bym powiedział że na tę chwilę boki obrony.
Lloris to bardzo dobry goalkeeper
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Niezły agent z tego Gimeneza, śmiechłem:
https://pbs.twimg.com/media/DfvKGSbXUAAcot4.jpg:large
Via.T.Ćwiąkała twitter
11
Ale się jaram tym mundialem, dajcie mi już ten mecz a najlepiej to już wtorek