3

Młody człowiek.
Ludzie ostatnio coraz młodziej odchodzą z tego świata...
Niech spoczywa w pokoju.

0

Cieszę się bardzo bo darzę tego gościa ogromną sympatią.
Mam nadzieję że wystąpi w finale.

0

Sam zastanawiałem się po przeczytaniu tego artykułu jak to możliwe...
Może moja pamięć już mnie zawodzi.

18

Świetny artykuł,polecam przeczytać.
Sam osobiście o tym człowieku nigdy wcześniej nie słyszałem a tu taka historia...

http://weszlo.com/2017/05/21/numer-10-naszych-serc-wolfsburg-zapamietal-krzysztofa-nowaka/

13

Federacja Angielska wprowadza nowy projekt pod nazwą "Successful Deception of a Match Official". Będzie on obowiązywać od początku sezonu 2017/18. Co w nim rewolucyjnego?
Jeśli jest jasne, że zawodnik dopuścił się symulacji w trakcie spotkania, której konsekwencją jest rzut karny lub wyrzucenie zawodnika drużyny przeciwnej, FA może ukarać zawodnika po meczu w ramach systemu Fast Track.
Sprawę w tryb pilnym osądzać ma komisja składająca się z jednego byłego sędziego, jednego byłego menedżera i jednego byłego zawodnika. Będą oni mieli do dyspozycji wszelkie możliwe powtórki danego zdarzenia i każdy z nich wyda osobną opinię, czy należy ukarać zawodnika. Jeśli komisja będzie jednomyślna, zawodnik zostanie ukarany. Ma to działać na podobnej zasadzie jak w przypadku faulów czy niesportowych zachowań, których sędzia nie wyłapie w trakcie meczu.
Karą dla symulanta ma być zawieszenie na dwa mecze.

Via:Angielskie Espresso

W La liga by się przydało coś takiego.

0

Casemiro dalej nietykalny?

1

Kwintesencja hiszpańskich sędziów.
Powinien być karny a jest czerwień dla faulowanego.
Kpina...

53

Jeśli miałoby się to skończyć jak z Lucho to może być kolejnym wuefistą,nie mam nic przeciwko.

0

W tym rzecz,bo gdyby przegrali te finały jakoś znacznie....ale im zawsze brakowało niesamowicie mało.

0

Szkoda mi ich,szczególnie ze względu na te 2 przegrane finały...

2

Mimo wszystko brawa dla Atleti za walkę do końca.
Teraz pozostaje liczyć na Juve.

0

Dokładnie


1

Też żyję meczem,ale trzeba mieć granicę...

3

Po niektórych komentarzach tracę wiarę w ludzi...
To tylko piłka,ochłońcie!

3

Atleti jeszcze powalczy,tego jestem pewien.
Pytanie z jakim skutkiem...

2

Żeby Ramos poleciał....

2

Ja coś czuję że Danilo wyleci.

2

A łysy bije brawo...

1

1

Liczę na to że Atleti chociaż pożegna się z honorem z LM.
O remontadzie nawet nie myślę,nie w ich wykonaniu.

0

Porównujesz Barcę i Atleti?
Proszę Cię.

0

Trzeba zacząć od tego że Atleti nie awansuje.

0

Niech mi ktoś tylko napisze(bo spotykałem się z takimi opiniami) że Carvajal jest lepszy od Alvesa.
Owszem jest świetny ale Dani w takiej formie zjada go na śniadanie.

1

Myślę że nie był on przymierzany jako lewy obrońca a lewy stoper,następca Mathieu.

0

Myślę że pieniądze były ostatnią rzeczą jakiej mu brakowało,nawet przed wyjazdem do Stanów.
Ale jak wiadomo,apetyt rośnie w miarę jedzenia.

3

Brakuje mi go na europejskich boiskach.
Wciąż mógłby dać wiele większości drużyn z najmocniejszych lig.

0

Pucharu wójta jak najbardziej.

0

To kto jest wg ciebie top 3 na bramce?
Jak dla mnie:
Oblak,Neuer,De Gea/Buffon
Kolejność przypadkowa.

5

Po przeczytaniu pytania myślałem że będzie chodzić ci o to że zostały strzelone ze spalonych.

0

Skąd ten cytat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?