szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Młody człowiek.
Ludzie ostatnio coraz młodziej odchodzą z tego świata...
Niech spoczywa w pokoju.
0
Cieszę się bardzo bo darzę tego gościa ogromną sympatią.
Mam nadzieję że wystąpi w finale.
0
Sam zastanawiałem się po przeczytaniu tego artykułu jak to możliwe...
Może moja pamięć już mnie zawodzi.
18
Świetny artykuł,polecam przeczytać.
Sam osobiście o tym człowieku nigdy wcześniej nie słyszałem a tu taka historia...
http://weszlo.com/2017/05/21/numer-10-naszych-serc-wolfsburg-zapamietal-krzysztofa-nowaka/
13
Federacja Angielska wprowadza nowy projekt pod nazwą "Successful Deception of a Match Official". Będzie on obowiązywać od początku sezonu 2017/18. Co w nim rewolucyjnego?
Jeśli jest jasne, że zawodnik dopuścił się symulacji w trakcie spotkania, której konsekwencją jest rzut karny lub wyrzucenie zawodnika drużyny przeciwnej, FA może ukarać zawodnika po meczu w ramach systemu Fast Track.
Sprawę w tryb pilnym osądzać ma komisja składająca się z jednego byłego sędziego, jednego byłego menedżera i jednego byłego zawodnika. Będą oni mieli do dyspozycji wszelkie możliwe powtórki danego zdarzenia i każdy z nich wyda osobną opinię, czy należy ukarać zawodnika. Jeśli komisja będzie jednomyślna, zawodnik zostanie ukarany. Ma to działać na podobnej zasadzie jak w przypadku faulów czy niesportowych zachowań, których sędzia nie wyłapie w trakcie meczu.
Karą dla symulanta ma być zawieszenie na dwa mecze.
Via:Angielskie Espresso
W La liga by się przydało coś takiego.
0
Casemiro dalej nietykalny?
1
Kwintesencja hiszpańskich sędziów.
Powinien być karny a jest czerwień dla faulowanego.
Kpina...
53
Jeśli miałoby się to skończyć jak z Lucho to może być kolejnym wuefistą,nie mam nic przeciwko.
0
W tym rzecz,bo gdyby przegrali te finały jakoś znacznie....ale im zawsze brakowało niesamowicie mało.
0
Szkoda mi ich,szczególnie ze względu na te 2 przegrane finały...
2
Mimo wszystko brawa dla Atleti za walkę do końca.
Teraz pozostaje liczyć na Juve.
0
Dokładnie
1
Też żyję meczem,ale trzeba mieć granicę...
3
Po niektórych komentarzach tracę wiarę w ludzi...
To tylko piłka,ochłońcie!
3
Atleti jeszcze powalczy,tego jestem pewien.
Pytanie z jakim skutkiem...
2
Żeby Ramos poleciał....
2
Ja coś czuję że Danilo wyleci.
2
A łysy bije brawo...
1
Nie ma za co:
http://www.livefootballol.me/
1
Liczę na to że Atleti chociaż pożegna się z honorem z LM.
O remontadzie nawet nie myślę,nie w ich wykonaniu.
0
Porównujesz Barcę i Atleti?
Proszę Cię.
0
Trzeba zacząć od tego że Atleti nie awansuje.
0
Niech mi ktoś tylko napisze(bo spotykałem się z takimi opiniami) że Carvajal jest lepszy od Alvesa.
Owszem jest świetny ale Dani w takiej formie zjada go na śniadanie.
1
Myślę że nie był on przymierzany jako lewy obrońca a lewy stoper,następca Mathieu.
0
Myślę że pieniądze były ostatnią rzeczą jakiej mu brakowało,nawet przed wyjazdem do Stanów.
Ale jak wiadomo,apetyt rośnie w miarę jedzenia.
3
Brakuje mi go na europejskich boiskach.
Wciąż mógłby dać wiele większości drużyn z najmocniejszych lig.
0
Pucharu wójta jak najbardziej.
0
To kto jest wg ciebie top 3 na bramce?
Jak dla mnie:
Oblak,Neuer,De Gea/Buffon
Kolejność przypadkowa.
5
Po przeczytaniu pytania myślałem że będzie chodzić ci o to że zostały strzelone ze spalonych.
0
Skąd ten cytat?