1

Nikt nie da 120 skoro klauzula będzie wynosiła 100

1

Z Andre nie ciężko wygrać...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Roberto na szpicy?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Espanyol też wzięty przez dzianych chinoli.
W najlbliższych latach może być ciekawie w katalońskim futbolu.

20

City Football Group wykupiło 44%(7-10M€) udziałów Girony FC. Drugie 44% pozyskal brat Pepa Guardioli - Pere.

1

Gomes się niestety nigdzie nie nadaje aktualnie.

0

Przy takiej prędkości raczej nie ma szans na płynne oglądanie.

0

Co to znaczy "słaby internet"?Jakieś liczby?

0

Nie mam do niego nic jako do człowieka ale niestety chyba nie jest piłkarzem na miarę Barcy.

0

Zarząd zrobi wszystko aby tylko mieć szansę uniknięcia pozytywnego wotum nieufności.

0

Ja chyba jeszcze do końca nie przyjąłem do wiadomości że Ney odszedł.
Wybitny piłkarz.

104

Ja najbardziej lubię oglądać jak Cristiano trafia w mur.

4

Ta jego nowa płyta też niczego sobie. Polecam przesłuchać.

1

Brzmi ciekawie,może byłbym chętny gdybym znalazł czas.

1

Wreszcie jest co oglądać.Brakowało mi tych cotygodniowych emocji.

COYG!

0

W zemście?O czym Ty człowieku piszesz?

2

Ciekawa opcja,też ostatnio o nim myślałem.Przy zdrowej cenie może być.

2

To nie takie proste...

2

W tej całej tragedii tego chłopca piękne jest zachowanie Defoe - starał się umilić tą walkę Bradley'owi - wielki szacunek za to.

0

Smutne jest to że wciąż brakuje mu tej upragnionej Ligi Mistrzów.
Z całego serca życzę mu żeby zdążył ją wygrać mimo mojej sympatii do Interu jeśli chodzi o włoski futbol.

2

My mogliśmy sobie wybierać.Asensio i tak pewnie wybrałby Real bo ponoć był on jego największym marzeniem.

1

Nie wiem co w tym zabawnego...

1

Ja tam bardzo lubię słuchać pana Darka.

1

Mam nadzieję że Buffon wzniesie dziś ten puchar...
#FORZAJUVE

1

Koniec sierpnia zapewne.

25

Jak zobaczyłem numerek '22 gotowy do wejścia wczoraj to od razu banan na twarzy.
Nie da się nie lubić tego gościa.
Tak swoją drogą ten numer po raz kolejny należy do wojownika:Abidal'22,Vidal'22.

5

Kurde,ale ja uwielbiam oglądać mecze z komentarzem Wolskiego.

18

A gdyby nie pan Hernandez Hernandez bylibyśmy mistrzami.
Można tak sobie gdybać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?