4

Puchar wójta czy co?

0

Z niewolnika nie ma pracownika.

20

Mam nadzieję że Chelsea nie zacznie dobrze tego sezonu.

Do boju młoty!

1

Suarez trenował przed tym meczem kilka miesięcy z drużyną,a Digne zaledwie kilka tygodni.

0

Z czego żaden nie był pełny i łącznie uzbierało się około 90(?) minut.

0

Ludzie nie przeżywajcie tak tego Mathieu bo to na chwilę obecną najlepszy wybór,Digne to nowy zawodnik i nie będzie w pierwszym oficjalnym meczu sezonu grał od początku po rozegraniu dopiero około 90(?) minut w 2 meczach towarzyskich.

0

Przez apkę Acestream'a,tyle że nie po Polsku...

0

Fajnie,fajnie.Ale co to za ustawienie?

0

Wydaje mi się że ten sezon może być początkiem końca Wisły.

0

Alexis albo Ramsey,takie mam przeczucie.

1

Brama Coutinho stadiony świata.Mam nadzieję że Kanonierzy odpowiedzą po przerwie.

0

Oceniał będę po sezonie,zobaczymy co ugra z tą kadrą.

1

No,zobaczymy.Moim zdaniem jeśli ma odejść to dziś nie zagra.

0

Jeśli Bravo faktycznie ma odejść to myślę że dziś w bramce możemy zobaczyć Masipa.

3

Przypominam że Vietto też był blisko Barcy.

0

Jak dziś nie wyjdzie w 1 "11" to można zacząć się martwić.

0

Rulli już jest zawodnikiem City tylko jest wypożyczony na sezon do Sociedad.

0

Można znaleźć to gdzieś w internecie?

0

Bardziej niż ten gol Hernandeza zaimponowala mi interwencja Schmeichela przy pierwszym strzale,kozak.

7

Sam edytowales?

3

Możesz pobrać inną na innym kompie i przenieść na pendrive na ten.

1

Też wydaje mi się że przyjdzie Gomez i Tello będzie kluczowy w tej transakcji.

9

To nie mecz towarzyski gdzie roszady można planować przed rozpoczęciem meczu,Zmiany będą podyktowane rozwojem sytuacji na placu gry i raczej na 100% nie odbędą się już w przerwie.

4

0

Na http://www.livefootballol.me tej stronce są linki do acestreama.

1

O Neyu było wiadomo że to zawodnik wyjątkowy,bo wyróżniał się w lidze Brazylijskiej.

0

Może i forma nierówna ale pokazał że potrafi pozostała jedynie kwestia formy.

3

Ale to było żałosne...

0

Ale Vietto juz pokazał w Villareal że grać potrafi i to w La Liga.

0

Nie chodzi tylko o to a przede wszystkim o jego średnie statystyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?