szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Puchar wójta czy co?
0
Z niewolnika nie ma pracownika.
20
Mam nadzieję że Chelsea nie zacznie dobrze tego sezonu.
Do boju młoty!
1
Suarez trenował przed tym meczem kilka miesięcy z drużyną,a Digne zaledwie kilka tygodni.
0
Z czego żaden nie był pełny i łącznie uzbierało się około 90(?) minut.
0
Ludzie nie przeżywajcie tak tego Mathieu bo to na chwilę obecną najlepszy wybór,Digne to nowy zawodnik i nie będzie w pierwszym oficjalnym meczu sezonu grał od początku po rozegraniu dopiero około 90(?) minut w 2 meczach towarzyskich.
0
Przez apkę Acestream'a,tyle że nie po Polsku...
0
Fajnie,fajnie.Ale co to za ustawienie?
0
Wydaje mi się że ten sezon może być początkiem końca Wisły.
0
Alexis albo Ramsey,takie mam przeczucie.
1
Brama Coutinho stadiony świata.Mam nadzieję że Kanonierzy odpowiedzą po przerwie.
0
Oceniał będę po sezonie,zobaczymy co ugra z tą kadrą.
1
No,zobaczymy.Moim zdaniem jeśli ma odejść to dziś nie zagra.
0
Jeśli Bravo faktycznie ma odejść to myślę że dziś w bramce możemy zobaczyć Masipa.
3
Przypominam że Vietto też był blisko Barcy.
0
Jak dziś nie wyjdzie w 1 "11" to można zacząć się martwić.
0
Rulli już jest zawodnikiem City tylko jest wypożyczony na sezon do Sociedad.
0
Można znaleźć to gdzieś w internecie?
0
Bardziej niż ten gol Hernandeza zaimponowala mi interwencja Schmeichela przy pierwszym strzale,kozak.
7
Sam edytowales?
3
Możesz pobrać inną na innym kompie i przenieść na pendrive na ten.
1
Też wydaje mi się że przyjdzie Gomez i Tello będzie kluczowy w tej transakcji.
9
To nie mecz towarzyski gdzie roszady można planować przed rozpoczęciem meczu,Zmiany będą podyktowane rozwojem sytuacji na placu gry i raczej na 100% nie odbędą się już w przerwie.
4
Nie ma za co:
http://oklivetv.com/antena-3-spain-live/
0
Na http://www.livefootballol.me tej stronce są linki do acestreama.
1
O Neyu było wiadomo że to zawodnik wyjątkowy,bo wyróżniał się w lidze Brazylijskiej.
0
Może i forma nierówna ale pokazał że potrafi pozostała jedynie kwestia formy.
3
Ale to było żałosne...
0
Ale Vietto juz pokazał w Villareal że grać potrafi i to w La Liga.
0
Nie chodzi tylko o to a przede wszystkim o jego średnie statystyki.