szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam fajny link meczu Real - Milan http://weeb.tv/channel/tvp_sporthd
0
Ogląda ktoś Real - Milan?
0
Też cię zgłosiłem.
0
To samo miałem napisać :)
1
Raczej nikt...
0
A, i jeszcze Bartra na PO.
0
Ale on też może grać na PO. o to mi chodzi...
0
Chyba zapomniałeś o Adriano ...
0
No, ale on nie jest POMOCMIKIEM.
0
O, właśnie ja wogóle zapomniałem o Adriano.
0
No ale Adama to skrzydłowy.
2
Suarez bardzo dobrze a Deulo ostatnio też nie najgorzej.
0
Co dziwne???!!!
0
Wiesz, są tacy ludzie.
1
Nie pokazuj więcej tego spamu.
0
Nie wiem czy Xavi odejdzie ale obawiam się że masz rację.
0
Może Alves będzie jakjeś 200 tys. zarabiał :)
0
No to z nami koniec!!! Wielki koniec...
0
Źródło???!!!
0
0
No to trochę dziwne że nie ma Benzemy :)
0
Nie możesz
1
Ta bramka w charetatywnym cały czas chodi mi po głowie :)
1
No właśnie zmiana zarządu jest bardzo ważna :)
12
Życzę wam i całej redakcji WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
3
No Ramos powinien być trochę wyżej...
0
Ten komentator wygląda jak Mr Beans
0
Czemu oni nie grają
0
No jest ale nie mogę tego zamknąć... to z tą wtyczką udało sie ....
0
Dlaczego ???!!!