0

Mam fajny link meczu Real - Milan http://weeb.tv/channel/tvp_sporthd

0

Ogląda ktoś Real - Milan?

0

Też cię zgłosiłem.

0

To samo miałem napisać :)

1

Raczej nikt...

0

A, i jeszcze Bartra na PO.

0

Ale on też może grać na PO. o to mi chodzi...

0

Chyba zapomniałeś o Adriano ...

0

No, ale on nie jest POMOCMIKIEM.

0

O, właśnie ja wogóle zapomniałem o Adriano.

0

No ale Adama to skrzydłowy.

2

Suarez bardzo dobrze a Deulo ostatnio też nie najgorzej.

0

Co dziwne???!!!

0

Wiesz, są tacy ludzie.

1

Nie pokazuj więcej tego spamu.

0

Nie wiem czy Xavi odejdzie ale obawiam się że masz rację.

0

Może Alves będzie jakjeś 200 tys. zarabiał :)

0

No to z nami koniec!!! Wielki koniec...

0

Źródło???!!!

0

0

No to trochę dziwne że nie ma Benzemy :)

0

Nie możesz

1

Ta bramka w charetatywnym cały czas chodi mi po głowie :)

1

No właśnie zmiana zarządu jest bardzo ważna :)

12

Życzę wam i całej redakcji WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

3

No Ramos powinien być trochę wyżej...

0

Ten komentator wygląda jak Mr Beans

0

Czemu oni nie grają

0

No jest ale nie mogę tego zamknąć... to z tą wtyczką udało sie ....

0

Dlaczego ???!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?