szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak tak gra dziwne...
0
Ładnie Sandro Gooool!!!
0
Dobrze prawisz :)
0
W 15 ma 76 ale myślę z 80 mógłby mieć :)
0
Bo chyba w onilne po ręce karnych nie ma.
1
To nam załatwił Lucho :)
2
No Zubi nam to po prostu super załatwił :)
0
Ma ktoś linka meczu Brazylia Turcja?
0
Głosuje na Ciebie :)
0
Haha dobry jesteś :)
0
No przecież pisze Bartomeu/Rosell.
0
No przecież Zubi wie że mamy genialnego Pedriito :)
0
VV chyba lepiej było iść do L'poolu bo chyba De Gea jest lepszy od Mignoleta.
0
To chyba ci z Copa Del Rey :)
0
Lucho do roboty zrobiłeś tyle głupich błedów więc je popraw
1
Haha przecież on się do tego nie nadaje :)
0
No po prostu tak sądzi to że przegraliśmy z Realem to nic nie znaczy.
0
To niemożliwe Lucho aż taki nie jest :)
0
Jordi Alba 15 znaków
0
Alba ufffffffffffffffffff...
0
Dobry jesteś...
0
Znowu klątwa Zarry
0
Orłowski Barca nie ma sytuacji z rzutów rożnych a Suarez w poprzeczka to co ?
0
O Busi zszedł brawo!!!!!!!!
0
Neymar bezproduktywny Orłowski błagam..........
0
Ale też trochę za dużo gleb :)
0
Alba co jest ???????
0
Ney cos nam daje ale reszta beznadzieja
0
Z Neyem trochę lepiej.
0
Fajny avatar Gandalf a co do meczu to gramy wielkie DNO!