0

Tak tak gra dziwne...

0

Ładnie Sandro Gooool!!!

0

Dobrze prawisz :)

0

W 15 ma 76 ale myślę z 80 mógłby mieć :)

0

Bo chyba w onilne po ręce karnych nie ma.

1

To nam załatwił Lucho :)

2

No Zubi nam to po prostu super załatwił :)

0

Ma ktoś linka meczu Brazylia Turcja?

0

Głosuje na Ciebie :)

0

Haha dobry jesteś :)

0

No przecież pisze Bartomeu/Rosell.

0

No przecież Zubi wie że mamy genialnego Pedriito :)

0

VV chyba lepiej było iść do L'poolu bo chyba De Gea jest lepszy od Mignoleta.

0

To chyba ci z Copa Del Rey :)

0

Lucho do roboty zrobiłeś tyle głupich błedów więc je popraw

1

Haha przecież on się do tego nie nadaje :)

0

No po prostu tak sądzi to że przegraliśmy z Realem to nic nie znaczy.

0

To niemożliwe Lucho aż taki nie jest :)

0

Jordi Alba 15 znaków

0

Alba ufffffffffffffffffff...

0

Dobry jesteś...

0

Znowu klątwa Zarry

0

Orłowski Barca nie ma sytuacji z rzutów rożnych a Suarez w poprzeczka to co ?

0

O Busi zszedł brawo!!!!!!!!

0

Neymar bezproduktywny Orłowski błagam..........

0

Ale też trochę za dużo gleb :)

0

Alba co jest ???????

0

Ney cos nam daje ale reszta beznadzieja

0

Z Neyem trochę lepiej.

0

Fajny avatar Gandalf a co do meczu to gramy wielkie DNO!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?