0

na futbol hd trochę scina

0

i znowu ten Pedro...

0

Czeeeeeerwoooo!

1

Czego Pedro w pierwszej 11 a nie Ney

0

Mam juz Fife 15 fajny FUT

0

Za 26... a od nas chcieli 60 mln

0

Jak Bartra i Munir zagrają to będe zadowolony :)

0

Wróci do europy :)

0

Idealnie strzelił :)

0

Czego Douglas nie może grać na liście do LM był .

0

Falcao w MU a Welbeck w Arsenalu.

0

Negredo w Valencii nieźle ...


6

Taaa, Sandro ma zielone bo strzelił na pustą.

0

Super niech tam pójdzie :)

0

Cerci oficjalnie w Atletico.

0

Falcao w MU. Co on tak od ligi mistrzów ucieka?

0

Taaa,na pewno niech sobie Real kupi Falcao Chicarito i będą wygrywali z Sociedad.

0

futbolhd.pl/stream1.php fajnie śmiga.

0

futbolhd.pl/stream1.php

0

Jasina rasowy snajper tvp :)

1

Fajnie że Rafa w pomocy szkoda że nie ma Bartry i mam nadzieję na wejście Neya.

1

Nawet podobny ale trochę za gruby :)

0

Powinniśmy zagrać ustawieniem 41212 i kupić arturo widala

0

Przecież Douglas nie zagra,i raczej zagra Pique.

0

Dobrze ze mamy Suareza a nie tego Aguero...

1

Serio? byłoby super i sprzedac Pedro.

0

Ale brama stoke ... :)

0

Dokładnie... :)

0

Coś się z tym MU dzieje...

1

Mam nadzieję na kilka bramek Neya :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?