szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na futbol hd trochę scina
0
i znowu ten Pedro...
0
Czeeeeeerwoooo!
1
Czego Pedro w pierwszej 11 a nie Ney
0
Mam juz Fife 15 fajny FUT
0
Za 26... a od nas chcieli 60 mln
0
Jak Bartra i Munir zagrają to będe zadowolony :)
0
Wróci do europy :)
0
Idealnie strzelił :)
0
Czego Douglas nie może grać na liście do LM był .
0
Falcao w MU a Welbeck w Arsenalu.
0
Negredo w Valencii nieźle ...
6
Taaa, Sandro ma zielone bo strzelił na pustą.
0
Super niech tam pójdzie :)
0
Cerci oficjalnie w Atletico.
0
Falcao w MU. Co on tak od ligi mistrzów ucieka?
0
Taaa,na pewno niech sobie Real kupi Falcao Chicarito i będą wygrywali z Sociedad.
0
futbolhd.pl/stream1.php fajnie śmiga.
0
futbolhd.pl/stream1.php
0
Jasina rasowy snajper tvp :)
1
Fajnie że Rafa w pomocy szkoda że nie ma Bartry i mam nadzieję na wejście Neya.
1
Nawet podobny ale trochę za gruby :)
0
Powinniśmy zagrać ustawieniem 41212 i kupić arturo widala
0
Przecież Douglas nie zagra,i raczej zagra Pique.
0
Dobrze ze mamy Suareza a nie tego Aguero...
1
Serio? byłoby super i sprzedac Pedro.
0
Ale brama stoke ... :)
0
Dokładnie... :)
0
Coś się z tym MU dzieje...
1
Mam nadzieję na kilka bramek Neya :)