szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakim rewanżu przecież to liga.
1
Słabiutko przegrywają 2:0.
0
No grają słabo.
0
Dzięki (: Bayer Borussia 1:0 dla Bayeru 46 min.
0
BvB - Bayer 1:0 dla Borussi
0
Kto ogląda Athletic - Malaga jaki wynik bo oglądam Borussie?
1
Borussia przegrywa 1:0,i grają słabo.
0
Link do meczu Bayer - Borussia futbolhd.pl/stream4.php
1
No raczej wątpię żeby Munir wszedł do pierwszego składu kosztem Neymara.
0
Fajne koszulki podobają mi się (:
0
Di Maria jest nam nie potrzebny lepiej kupić Reusa.
0
Dobrze że Adriano powrócił (:
0
Wogóle o nim nie słyszałem,a od razu jest kapitanem.
0
Wczoraj było widać brak Di Marii.
0
Bravo jest trochę za pewny siebie.
0
Ja jestem zadoowolony (:
0
Po co w Bayernie Reus skoro mają Robbena Gotze Ribery'ego Mullera Shaqiri'ego.
0
No to Reusa nie trzeba kupować (:
1
Czego nie ma Adamy?
0
Będzie idealnym rezerwowym ale w pierwszym składzie się nie zmieści.
1
Cieszę się że Vermalen wrócił.
0
Niech już odejdzie teraz a nie zimą i kupmy Koke.
0
Miałem nadzieję na Juanfrana a przyjdzie jakiś Douglas.
0
Wiem że Di Maria zarabia 3mln. ale James napewno zarabia więcej. A np. Song zarabia 4mln.:D
1
Nie ma szans żeby do nas trafił lepiej zająć się reusem i kupić tego douglasa.
0
Nie ma nikogo z realu (: Dongou najlepszym strzelcem i tylko 9 goli w 30 meczach
2
Szkoda Neya ostanio kręg teraz kostka niech wraca do zdrowia
1
No to przegramy:D
0
A Cuadrado na pomocy też mógłby zagrać.
0
No nawet nieźle ale przydałby się rezerwowy napastnik.