0

W jakim rewanżu przecież to liga.

1

Słabiutko przegrywają 2:0.

0

No grają słabo.

0

Dzięki (: Bayer Borussia 1:0 dla Bayeru 46 min.

0

BvB - Bayer 1:0 dla Borussi

0

Kto ogląda Athletic - Malaga jaki wynik bo oglądam Borussie?

1

Borussia przegrywa 1:0,i grają słabo.

0

Link do meczu Bayer - Borussia futbolhd.pl/stream4.php

1

No raczej wątpię żeby Munir wszedł do pierwszego składu kosztem Neymara.

0

Fajne koszulki podobają mi się (:

0

Di Maria jest nam nie potrzebny lepiej kupić Reusa.

0

Dobrze że Adriano powrócił (:

0

Wogóle o nim nie słyszałem,a od razu jest kapitanem.

0

Wczoraj było widać brak Di Marii.

0

Bravo jest trochę za pewny siebie.

0

Ja jestem zadoowolony (:

0

Po co w Bayernie Reus skoro mają Robbena Gotze Ribery'ego Mullera Shaqiri'ego.

0

No to Reusa nie trzeba kupować (:

1

Czego nie ma Adamy?

0

Będzie idealnym rezerwowym ale w pierwszym składzie się nie zmieści.

1

Cieszę się że Vermalen wrócił.

0

Niech już odejdzie teraz a nie zimą i kupmy Koke.

0

Miałem nadzieję na Juanfrana a przyjdzie jakiś Douglas.

0

Wiem że Di Maria zarabia 3mln. ale James napewno zarabia więcej. A np. Song zarabia 4mln.:D

1

Nie ma szans żeby do nas trafił lepiej zająć się reusem i kupić tego douglasa.

0

Nie ma nikogo z realu (: Dongou najlepszym strzelcem i tylko 9 goli w 30 meczach

2

Szkoda Neya ostanio kręg teraz kostka niech wraca do zdrowia

1

No to przegramy:D

0

A Cuadrado na pomocy też mógłby zagrać.

0

No nawet nieźle ale przydałby się rezerwowy napastnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?