szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jestem mocno zdziwiony tym transferem,ale mam nadzieję że będzie z niego pożytek. Pozdro
2
Za tegor Alcacera mógłby być Muniain.
0
Ooo,nie ma Pique :)
1
3 mln to trochę za dużo ...
0
Czego jest tak mało newsów?
3
Będzie niezły mecz z P$G :)
1
Czego oni siedzą przy stole w czapkach katastrofa...
0
* Ruch. Ładnie wygląda San Siro po przebudowaniu :)
0
Rech odpadł z LE.
0
Barca Psg Sporting Roma
0
Czemu nie pisze o Alonso w Bayernie.
0
Można by było wystawić w Douglasa w Barcie B, a gdy Dani odejdz
1
Będzie zniego gwiazda.
1
No, i jest super :)
1
Nie ma nic Ballotellim w Liverpool'oulu
0
Życzę mu powodzenia.
0
3:0 2 razy Messi i raz Munir.
0
No też chciałbym wiedzieć.
0
Roberto... a gdzie jest Sandro?
0
Stary Messi powrócił :)
0
Ale Tytoń obronił spalony...
0
Wow Mathieu... :)
0
Tylko nie Sergi Roberto Iniesta poprzeczka.
0
Messi zaczął biegać :)
0
Munir w poprzeczkę.
0
Czego nie ma Sampera tylko Sergi Roberto?
0
Ciekawe jak się Tytoń spisze.
0
Dla mnie najważniejsze jest aby wygrali VeB :)
0
Niech Ney wraca do zdrowia (:
0
Iniesta wygląda bardzo młodo na tym zdjęciu (: