0

Ja jestem mocno zdziwiony tym transferem,ale mam nadzieję że będzie z niego pożytek. Pozdro

2

Za tegor Alcacera mógłby być Muniain.

0

Ooo,nie ma Pique :)

1

3 mln to trochę za dużo ...

0

Czego jest tak mało newsów?

3

Będzie niezły mecz z P$G :)

1

Czego oni siedzą przy stole w czapkach katastrofa...

0

* Ruch. Ładnie wygląda San Siro po przebudowaniu :)

0

Rech odpadł z LE.

0

Barca Psg Sporting Roma

0

Czemu nie pisze o Alonso w Bayernie.

0

Można by było wystawić w Douglasa w Barcie B, a gdy Dani odejdz

1

Będzie zniego gwiazda.

1

No, i jest super :)

1

Nie ma nic Ballotellim w Liverpool'oulu

0

Życzę mu powodzenia.

0

3:0 2 razy Messi i raz Munir.

0

No też chciałbym wiedzieć.

0

Roberto... a gdzie jest Sandro?

0

Stary Messi powrócił :)

0

Ale Tytoń obronił spalony...

0

Wow Mathieu... :)

0

Tylko nie Sergi Roberto Iniesta poprzeczka.

0

Messi zaczął biegać :)

0

Munir w poprzeczkę.

0

Czego nie ma Sampera tylko Sergi Roberto?

0

Ciekawe jak się Tytoń spisze.

0

Dla mnie najważniejsze jest aby wygrali VeB :)

0

Niech Ney wraca do zdrowia (:

0

Iniesta wygląda bardzo młodo na tym zdjęciu (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?