szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi ale strzał :)
2
Ja nie mogę Lucho Suarez na PS
0
No brawo Lucho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jak nie wejdzie Suarez albo Ney to Enrique OUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Chodzi o to że nic nie zrobił
0
Sui Ney zróbcie coś a ten tępy Enrique niech idzie do Lecha kurde!
0
żałosna jest barcelona Orłowski ja nie mogę
0
Chyba Neymar a Hazard jest starszy ?
0
Sory z Metalistem nie zauważyłem :)
0
Jaki wynik Legii z Mariborem obstawiacie ?
0
No ładny mecz :)
0
Haha no to mają spinę :)
0
Nie najgorzej: MATs bez błędów , Alves beznadzieja,Batra nie najgorzej asysta dobrze w obronie, Masche dobrze drobne błędy, Alba dobrze się podłączał do ataku, Busi tak nawet nawet, Xavi nieźle, Rakitic średnio kilka błędnych podań, Neymar dobrze dużo wgranych pojedynków 1 na 1 i powinien mieć co najmniej bramkę, Suarez miał setkę a poza tym spoko, Messi jak zawsze dwie bramki, wymuszona czerwona kartka, Pedro całkiem nieźle kilka fajnych podań, asysta, Rafinha kilka dobrych dryblingów a poza tym nic ciekawego.
0
No, tylkp Neymar 22 no dramat.
0
Busi raczej wyjdzie, ale ja się zastanawiam na Suarezem :) pozdro.
0
Raul w Cosmosie to chyba tam gdzie grał Péle :)
0
No a o krytyce Messiego ucieli.
0
Bardzo dobrze Rafa :)
0
Super :) ale dla kibiców gorzej .
1
No właśnie co do tego ma Leo :)
0
Pedro miał być hat-trick :)
0
Sunderland, albo Liverpool :)
0
Masche na DP brawo Lucho :)
0
Valdes :) fajnie.
0
Sandro jest lepszy :)
0
Myślę że Ssndro byłby lepszy od Pedro na Eibar :)
0
No ja podobnie hat-trick z Realem :)
0
Coutuois wygra bez problemu :)
0
Jaki był wynik Brazylia - Argentyna bo nie miałem interneteu?
0
Tardelli niezły hahahaha Demichelis :)