0

Busi ale strzał :)

2

Ja nie mogę Lucho Suarez na PS

0

No brawo Lucho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jak nie wejdzie Suarez albo Ney to Enrique OUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Chodzi o to że nic nie zrobił

0

Sui Ney zróbcie coś a ten tępy Enrique niech idzie do Lecha kurde!

0

żałosna jest barcelona Orłowski ja nie mogę

0

Chyba Neymar a Hazard jest starszy ?

0

Sory z Metalistem nie zauważyłem :)

0

Jaki wynik Legii z Mariborem obstawiacie ?

0

No ładny mecz :)

0

Haha no to mają spinę :)

0

Nie najgorzej: MATs bez błędów , Alves beznadzieja,Batra nie najgorzej asysta dobrze w obronie, Masche dobrze drobne błędy, Alba dobrze się podłączał do ataku, Busi tak nawet nawet, Xavi nieźle, Rakitic średnio kilka błędnych podań, Neymar dobrze dużo wgranych pojedynków 1 na 1 i powinien mieć co najmniej bramkę, Suarez miał setkę a poza tym spoko, Messi jak zawsze dwie bramki, wymuszona czerwona kartka, Pedro całkiem nieźle kilka fajnych podań, asysta, Rafinha kilka dobrych dryblingów a poza tym nic ciekawego.

0

No, tylkp Neymar 22 no dramat.

0

Busi raczej wyjdzie, ale ja się zastanawiam na Suarezem :) pozdro.

0

Raul w Cosmosie to chyba tam gdzie grał Péle :)

0

No a o krytyce Messiego ucieli.

0

Bardzo dobrze Rafa :)

0

Super :) ale dla kibiców gorzej .

1

No właśnie co do tego ma Leo :)

0

Pedro miał być hat-trick :)

0

Sunderland, albo Liverpool :)

0

Masche na DP brawo Lucho :)

0

Valdes :) fajnie.

0

Sandro jest lepszy :)

0

Myślę że Ssndro byłby lepszy od Pedro na Eibar :)

0

No ja podobnie hat-trick z Realem :)

0

Coutuois wygra bez problemu :)

0

Jaki był wynik Brazylia - Argentyna bo nie miałem interneteu?

0

Tardelli niezły hahahaha Demichelis :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?