0

Bez Ibry to wygramy :)

1

Ale jaja :) dobre

0

Bez Ibry P$G rozwalimy 4:0

0

Przecież mamy zakaz!

1

To chyba Bartra na zdjęciu fajnie wygląda :)

0

Casillas zagra z Viilarealem.

0

Wlaśnie... A on nie jest czasami kontuzjowany ?

1

Bardzo dobrze :)

0

Southampton ma bardzo solidną obronę.

0

Hahah..hahahaha

0

Srutu tutu majtki z drutu...

0

Jak Pedro walczy.

0

I oczywiście Messi na zdjęciu.

2

I to mi się nie podoba.

0

Southampton ? Lepszy od Realu :)

0

Real 6 hahahah, na 15 powinni być.

0

Ale kosa Bartry :)

0

Co z tym Masipem ?

1

Taa Premier League najlepsza liga świata hahah

0

A moim Rakitic :)

0

Nie sprzedawać go !

0

No też tak myślę.

0

Romero w Sampdori ?

0

Na treningach ma te czarniaki :)

1

Z tym Iniestą to BARDZO DOBRA statystyka :)

0

Ja akurat mam Fife World bardzo fajna gierka i za darmo.

0

Braaaaaawo ! Lucho !

0

Ale materace :)

0

Rakitic pierwszy uraz ;)

16

Chicarito = fenomen hahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?