szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez Ibry to wygramy :)
1
Ale jaja :) dobre
0
Bez Ibry P$G rozwalimy 4:0
0
Przecież mamy zakaz!
1
To chyba Bartra na zdjęciu fajnie wygląda :)
0
Casillas zagra z Viilarealem.
0
Wlaśnie... A on nie jest czasami kontuzjowany ?
1
Bardzo dobrze :)
0
Southampton ma bardzo solidną obronę.
0
Hahah..hahahaha
0
Srutu tutu majtki z drutu...
0
Jak Pedro walczy.
0
I oczywiście Messi na zdjęciu.
2
I to mi się nie podoba.
0
Southampton ? Lepszy od Realu :)
0
Real 6 hahahah, na 15 powinni być.
0
Ale kosa Bartry :)
0
Co z tym Masipem ?
1
Taa Premier League najlepsza liga świata hahah
0
A moim Rakitic :)
0
Nie sprzedawać go !
0
No też tak myślę.
0
Romero w Sampdori ?
0
Na treningach ma te czarniaki :)
1
Z tym Iniestą to BARDZO DOBRA statystyka :)
0
Ja akurat mam Fife World bardzo fajna gierka i za darmo.
0
Braaaaaawo ! Lucho !
0
Ale materace :)
0
Rakitic pierwszy uraz ;)
16
Chicarito = fenomen hahahah