0

Dajcie haj$ na transfery douglasa cuadrado i reusa.

0

Alves,Xavi grali całkiem inaczej np.asysta Xaviego.

0

Za 10 mln? No oczywiście sprezdać!!!

0

Co wy na to żeby ściągnąć Libora Kozaka

0

Niech kuppią cuadrado i przydałby się jakiś napastnik np. Libor Kozak

0

Munir za jakies 2-3lata mozem byc gwiazda,nie wiem czy nie lepie byłoby sprzedać pedro ale wtedy nie mielibyśmy rezerwowych do ataku.

1

Mam nadzieje na sciagniecie koke i tego douglasa

13

Wedlug mnie barca powinna kupic cuadrado który móglby zagrac w pomocy na prawym skrzydle i na prawej obronie ito by wystarczylo na ten rok.

2

No wreszcie zrobili jakiś dobry transfer

0

Na pewno chcieliby by za niego z 50 melonów

0

Do Fify to Reus tańszy,a są porówniwalni.

0

Czego nie mogę wystawić ocen...?

0

czego nie mogę ocenić spotkania? Wchodzę w ten baner wystaw oceny i wyskakuje str. główna

0

Jak mecz może być na tym samym programie i zaczynać się o 19:55 i kończyć o 20:55.

0

No,będzie cienko.

0

Arsenal 0:0 cieniutko:D

0

Mertens na ławkę byłby idealny,ciekawe ile by kosztował pewnie coś koło 25 melonów.

0

Jest 0:0 tak? Bo oglądam Napoli

0

Nieźle broni Iraizoz. Ale Napoli naciska.

0

Też się zastanawiam wiem tylko że miał coś z sercem.

0

James i Di Maria na ławce?

0

Ale Napoli ma fajnego spikera:D

0

Co? Griezzman na ławce miałem nadzieję na debiut...

0

Ale sobie Callejon nie trafil:D Nieźleeee

0

Ale Igła strzelił na 1:1 z Atletikiem przed chwilą

6

Niestety Mou mar rację miejse Fabsa jest w środku pola.

0

Hulk nie jest taki słaby przecież na MS ciągnął grę Brazylii dryblował strzelał... Ale Lucas byłby lepszy.

1

Też się dziwię bo naprawdę ma chłopak talent

0

masche powinien grać na DM a nie sergio

0

No nareszcie messi zaczął biegać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?