szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie haj$ na transfery douglasa cuadrado i reusa.
0
Alves,Xavi grali całkiem inaczej np.asysta Xaviego.
0
Za 10 mln? No oczywiście sprezdać!!!
0
Co wy na to żeby ściągnąć Libora Kozaka
0
Niech kuppią cuadrado i przydałby się jakiś napastnik np. Libor Kozak
0
Munir za jakies 2-3lata mozem byc gwiazda,nie wiem czy nie lepie byłoby sprzedać pedro ale wtedy nie mielibyśmy rezerwowych do ataku.
1
Mam nadzieje na sciagniecie koke i tego douglasa
13
Wedlug mnie barca powinna kupic cuadrado który móglby zagrac w pomocy na prawym skrzydle i na prawej obronie ito by wystarczylo na ten rok.
2
No wreszcie zrobili jakiś dobry transfer
0
Na pewno chcieliby by za niego z 50 melonów
0
Do Fify to Reus tańszy,a są porówniwalni.
0
Czego nie mogę wystawić ocen...?
0
czego nie mogę ocenić spotkania? Wchodzę w ten baner wystaw oceny i wyskakuje str. główna
0
Jak mecz może być na tym samym programie i zaczynać się o 19:55 i kończyć o 20:55.
0
No,będzie cienko.
0
Arsenal 0:0 cieniutko:D
0
Mertens na ławkę byłby idealny,ciekawe ile by kosztował pewnie coś koło 25 melonów.
0
Jest 0:0 tak? Bo oglądam Napoli
0
Nieźle broni Iraizoz. Ale Napoli naciska.
0
Też się zastanawiam wiem tylko że miał coś z sercem.
0
James i Di Maria na ławce?
0
Ale Napoli ma fajnego spikera:D
0
Co? Griezzman na ławce miałem nadzieję na debiut...
0
Ale sobie Callejon nie trafil:D Nieźleeee
0
Ale Igła strzelił na 1:1 z Atletikiem przed chwilą
6
Niestety Mou mar rację miejse Fabsa jest w środku pola.
0
Hulk nie jest taki słaby przecież na MS ciągnął grę Brazylii dryblował strzelał... Ale Lucas byłby lepszy.
1
Też się dziwię bo naprawdę ma chłopak talent
0
masche powinien grać na DM a nie sergio
0
No nareszcie messi zaczął biegać