szymon10_ney
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Podłączam się do pytania.
4
Myślałem że Zubi odchodzi... nic z tego
0
Fajny wiersz :) lol
0
Ten mecz charetatywny o 20 naszego czasu???!!!
0
0
0
O j tam... Dobrze Lucho zrobił :)
0
3
Barcelona. Inaczej nie nazywał bym się jej kibicem.
0
Gdzie leci i o której naszego czasu ten charetatywny mecz Neya???
0
Adame można wypożyczyć ale Deulo niech gra w Sevilii :) pozdro.
0
Gdzie i o której ten mecz charetatywny Neya???
0
Wcale nie Suarez zawsze jest bardzo waleczny w ataku :)
0
On jest super :)
1
Hahahaha :) O Busim najlepsze!!!
0
Co???!!! Przecież oni odpadną do 2 ligi niemieckiej.
0
Merci Abi!!! :)
0
Ja też koniec szkoły 3 tygodnie wolnego...
0
Piękne zdjęcie od razu się wzruszyłem :)
Brakuje mi tych czasów...
3
0
Bardzo dobrze Aragorn :)
0
No to by było dobre :)
0
Koniec świata (:
0
Serio? hahahahaha
0
Hahahaha co oni robią :)
0
Jak Juve ? 15 znaków
0
Real i karny hahaha :)
0
Ludogorec prawie bramke strzelił
0
Zubi ręka w kieszeni :)
1
No to ciężki dzień masz. POWODZENIA!!!!!!!