2

Podłączam się do pytania.

4

Myślałem że Zubi odchodzi... nic z tego

0

Fajny wiersz :) lol

0

Ten mecz charetatywny o 20 naszego czasu???!!!

0

0

0

O j tam... Dobrze Lucho zrobił :)

0

3

Barcelona. Inaczej nie nazywał bym się jej kibicem.

0

Gdzie leci i o której naszego czasu ten charetatywny mecz Neya???

0

Adame można wypożyczyć ale Deulo niech gra w Sevilii :) pozdro.

0

Gdzie i o której ten mecz charetatywny Neya???

0

Wcale nie Suarez zawsze jest bardzo waleczny w ataku :)

0

On jest super :)

1

Hahahaha :) O Busim najlepsze!!!

0

Co???!!! Przecież oni odpadną do 2 ligi niemieckiej.

0

Merci Abi!!! :)

0

Ja też koniec szkoły 3 tygodnie wolnego...

0

Piękne zdjęcie od razu się wzruszyłem :)
Brakuje mi tych czasów...

3

0

Bardzo dobrze Aragorn :)

0

No to by było dobre :)

0

Koniec świata (:

0

Serio? hahahahaha

0

Hahahaha co oni robią :)

0

Jak Juve ? 15 znaków

0

Real i karny hahaha :)

0

Ludogorec prawie bramke strzelił

0

Zubi ręka w kieszeni :)

1

No to ciężki dzień masz. POWODZENIA!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?