@pt9 Najważniejszy jest błonnik, to w głównej mierze od niego zależy zarówno konsystencja jak i częstotliwość kupy. Polecam chleb żytni 100% na zakwasie z biedry, po nim mam najlepsze efekty.
Co do pytania, to nie potrafie sie godnie wypróżnić nawet w obecności kota.
@Rewolucja123 No ale kogo, Kounde? U nas tak naprawde niema prawego obrońcy a jak ma być Messi to musi być ktoś ofensywny po prawej stronie bo Messi i tak będzie grał gdzie chce przez co brakowałoby symetrii, lewego napastnika też brakuje więc tam i tak Balde musiałby śmigać sam. Nie umniejszam nic Dembele ale on może być jedynie zawodnikiem do rotacji przez co Barcelonie brakuje skrzydeł i nic sie nie zanosi, żeby w przyszłym sezonie sie to zmieniło, może kiedyś Lamine tam zagra.
https://www.futbin.com/23/squad/4388367 Jak wam sie podoba Barca w ustawieniu 1352 z Messim? Uważam, że Raphinha mógłby progresować będąc ustawionym głębiej.
@SteuerFreiMoney Są to mięsożercy fakultatywni :D. Mięso absolutnie nie jest konieczne w diecie człowieka, każdy potrzebny składnik da sie odnaleźć w diecie pozbawionej mięsa. Dieta populacji Okinawy która znana jest z największej dlugowieczności składa sie w 95-99% z produktów roślinnych.
@SteuerFreiMoney Przynajmniej zdrowszy będzie, chociaż niektóre ryby i jajka są bardzo wartościowe, wątróbka drobiowa też. W każdym bądź razie dieta roślinna potrafi zapewnić wszystkie niezbędne składniki potrzebne do życia.
Ciekawe jak Alba prezentowałby się w pomocy przy naszym ustawieniu z 4 pomocnikami, ciekawe czy dublowali by się. Jordi poza świetną grą w ofensywie potrafi też bardzo dobrze rozgrywać a Balde pomimo młodego wieku wydaje się grać bardziej odpowiedzialnie w obronie. Mimo pozytywnego występu Kessiego wczoraj wciąż obawiam sie o jego skuteczność w ataku pozycyjnym.
@Kengo A co może im brakować? Z tego co wiem to dobrze zbilansowana dieta roślinna jest w stanie zapewnic wszystkie mikro i makroskładniki włącznie z odpowiednią ilością białka jak i witaminą B12.
Z aktualnego składu Atletico to tylko Llorente bym u nas chciał za pieniądze. Bardzo im sie skład posypał a 30letni Carrasco będący już dłuższy okres bez formy z rocznym kontraktem kupiony za 15-20mln to żadna okazja tylko zbędne ryzyko. Wolałbym kupić jakiegoś obiecującego nowego Neymara z Brazylii :D, ew transfer typu Pedri, Pablo Torre.
7
Są już doniesienia co do kontuzji Balde?
0
Troche śmieszy forma Elche odkąd są pewni spadku.
0
Torre wg sofascore ocena 7.4 91,2% celność podań, 4 kluczowe.
Przekłada sie to na rzeczywisty obraz gry?
1
@Sulimo I tak wolałbym od Sosnowca.
1
@wasacz Może z czystej ciekawości
2
@pt9 Najważniejszy jest błonnik, to w głównej mierze od niego zależy zarówno konsystencja jak i częstotliwość kupy. Polecam chleb żytni 100% na zakwasie z biedry, po nim mam najlepsze efekty.
Co do pytania, to nie potrafie sie godnie wypróżnić nawet w obecności kota.
1
@pt9 Same, myślałem, że tylko ze mną jest coś nie tak. Ale ostatnio jak jem troche zdrowiej to już zrezygnowałem z tej drugiej porannej.
1
Przy tej miernej Islandii i Cyprze to Blanka może nawet dobrze wypaść.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 No ale kogo, Kounde?
U nas tak naprawde niema prawego obrońcy a jak ma być Messi to musi być ktoś ofensywny po prawej stronie bo Messi i tak będzie grał gdzie chce przez co brakowałoby symetrii, lewego napastnika też brakuje więc tam i tak Balde musiałby śmigać sam.
Nie umniejszam nic Dembele ale on może być jedynie zawodnikiem do rotacji przez co Barcelonie brakuje skrzydeł i nic sie nie zanosi, żeby w przyszłym sezonie sie to zmieniło, może kiedyś Lamine tam zagra.
0
@Rewolucja123 Na Dembele ciężko polegać i tak musi być ktoś do rotacji.
3
@tadzik447 W kontrakcie płatne od meczu xD
0
https://www.futbin.com/23/squad/4388367
Jak wam sie podoba Barca w ustawieniu 1352 z Messim?
Uważam, że Raphinha mógłby progresować będąc ustawionym głębiej.
1
@SteuerFreiMoney Są to mięsożercy fakultatywni :D. Mięso absolutnie nie jest konieczne w diecie człowieka, każdy potrzebny składnik da sie odnaleźć w diecie pozbawionej mięsa. Dieta populacji Okinawy która znana jest z największej dlugowieczności składa sie w 95-99% z produktów roślinnych.
1
@SteuerFreiMoney Przynajmniej zdrowszy będzie, chociaż niektóre ryby i jajka są bardzo wartościowe, wątróbka drobiowa też. W każdym bądź razie dieta roślinna potrafi zapewnić wszystkie niezbędne składniki potrzebne do życia.
0
@Joe_Pesci Brakuje kogoś na lewe skrzydło.
0
Ciekawe ile teraz trzeba by zapłacić za Xaviego Simonsa :(
0
Wiadomo kiedy wraca Pedri? Są jakieś szanse na gre z Realem?
0
@NeKenI Wole mieć japońską brzydką deske niż jakieś gunwo tfsi pod maską.
20
@Mow_mi_Douglas Bardziej była afera, że Neymar prowokuje przeciwników i nie okazuje im szacunku poprzez swoje sztuczki xD
1
Ciekawe jak Alba prezentowałby się w pomocy przy naszym ustawieniu z 4 pomocnikami, ciekawe czy dublowali by się. Jordi poza świetną grą w ofensywie potrafi też bardzo dobrze rozgrywać a Balde pomimo młodego wieku wydaje się grać bardziej odpowiedzialnie w obronie. Mimo pozytywnego występu Kessiego wczoraj wciąż obawiam sie o jego skuteczność w ataku pozycyjnym.
0
@sokot wpisałem squad builder w wyszukiwarkę, w fife gram sporadycznie jak jestem u szwagra
0
https://www.futwiz.com/en/fifa23/squad/311401
Chętnie zobaczyłbym taki eksperymentalny skład pod nieobecność Busiego.
1
@Keson Wykupiony za 6,5mln
2
@Kengo A co może im brakować?
Z tego co wiem to dobrze zbilansowana dieta roślinna jest w stanie zapewnic wszystkie mikro i makroskładniki włącznie z odpowiednią ilością białka jak i witaminą B12.
0
Czemu de Jong nie wszedł?
0
Z aktualnego składu Atletico to tylko Llorente bym u nas chciał za pieniądze. Bardzo im sie skład posypał a 30letni Carrasco będący już dłuższy okres bez formy z rocznym kontraktem kupiony za 15-20mln to żadna okazja tylko zbędne ryzyko. Wolałbym kupić jakiegoś obiecującego nowego Neymara z Brazylii :D, ew transfer typu Pedri, Pablo Torre.
3
@HighestInTheRoom Kimmich wsm kozak
4
@Faro Haaland i granie diamentem z Pedrim na śpo.
3
@ptrx Już mniej sie nie da