7

Są już doniesienia co do kontuzji Balde?

0

Troche śmieszy forma Elche odkąd są pewni spadku.

0

Torre wg sofascore ocena 7.4 91,2% celność podań, 4 kluczowe.
Przekłada sie to na rzeczywisty obraz gry?

1

@Sulimo I tak wolałbym od Sosnowca.

1

@wasacz Może z czystej ciekawości

2

@pt9 Najważniejszy jest błonnik, to w głównej mierze od niego zależy zarówno konsystencja jak i częstotliwość kupy. Polecam chleb żytni 100% na zakwasie z biedry, po nim mam najlepsze efekty.

Co do pytania, to nie potrafie sie godnie wypróżnić nawet w obecności kota.

1

@pt9 Same, myślałem, że tylko ze mną jest coś nie tak. Ale ostatnio jak jem troche zdrowiej to już zrezygnowałem z tej drugiej porannej.

1

Przy tej miernej Islandii i Cyprze to Blanka może nawet dobrze wypaść.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 No ale kogo, Kounde?
U nas tak naprawde niema prawego obrońcy a jak ma być Messi to musi być ktoś ofensywny po prawej stronie bo Messi i tak będzie grał gdzie chce przez co brakowałoby symetrii, lewego napastnika też brakuje więc tam i tak Balde musiałby śmigać sam.
Nie umniejszam nic Dembele ale on może być jedynie zawodnikiem do rotacji przez co Barcelonie brakuje skrzydeł i nic sie nie zanosi, żeby w przyszłym sezonie sie to zmieniło, może kiedyś Lamine tam zagra.

0

@Rewolucja123 Na Dembele ciężko polegać i tak musi być ktoś do rotacji.

3

@tadzik447 W kontrakcie płatne od meczu xD

0

https://www.futbin.com/23/squad/4388367
Jak wam sie podoba Barca w ustawieniu 1352 z Messim?
Uważam, że Raphinha mógłby progresować będąc ustawionym głębiej.

1

@SteuerFreiMoney Są to mięsożercy fakultatywni :D. Mięso absolutnie nie jest konieczne w diecie człowieka, każdy potrzebny składnik da sie odnaleźć w diecie pozbawionej mięsa. Dieta populacji Okinawy która znana jest z największej dlugowieczności składa sie w 95-99% z produktów roślinnych.

1

@SteuerFreiMoney Przynajmniej zdrowszy będzie, chociaż niektóre ryby i jajka są bardzo wartościowe, wątróbka drobiowa też. W każdym bądź razie dieta roślinna potrafi zapewnić wszystkie niezbędne składniki potrzebne do życia.

0

@Joe_Pesci Brakuje kogoś na lewe skrzydło.

0

Ciekawe ile teraz trzeba by zapłacić za Xaviego Simonsa :(

0

Wiadomo kiedy wraca Pedri? Są jakieś szanse na gre z Realem?

0

@NeKenI Wole mieć japońską brzydką deske niż jakieś gunwo tfsi pod maską.

20

@Mow_mi_Douglas Bardziej była afera, że Neymar prowokuje przeciwników i nie okazuje im szacunku poprzez swoje sztuczki xD

1

Ciekawe jak Alba prezentowałby się w pomocy przy naszym ustawieniu z 4 pomocnikami, ciekawe czy dublowali by się. Jordi poza świetną grą w ofensywie potrafi też bardzo dobrze rozgrywać a Balde pomimo młodego wieku wydaje się grać bardziej odpowiedzialnie w obronie. Mimo pozytywnego występu Kessiego wczoraj wciąż obawiam sie o jego skuteczność w ataku pozycyjnym.

0

@sokot wpisałem squad builder w wyszukiwarkę, w fife gram sporadycznie jak jestem u szwagra

0

https://www.futwiz.com/en/fifa23/squad/311401

Chętnie zobaczyłbym taki eksperymentalny skład pod nieobecność Busiego.

1

@Keson Wykupiony za 6,5mln

2

@Kengo A co może im brakować?
Z tego co wiem to dobrze zbilansowana dieta roślinna jest w stanie zapewnic wszystkie mikro i makroskładniki włącznie z odpowiednią ilością białka jak i witaminą B12.

0

Czemu de Jong nie wszedł?

0

Z aktualnego składu Atletico to tylko Llorente bym u nas chciał za pieniądze. Bardzo im sie skład posypał a 30letni Carrasco będący już dłuższy okres bez formy z rocznym kontraktem kupiony za 15-20mln to żadna okazja tylko zbędne ryzyko. Wolałbym kupić jakiegoś obiecującego nowego Neymara z Brazylii :D, ew transfer typu Pedri, Pablo Torre.

3

@HighestInTheRoom Kimmich wsm kozak

4

@Faro Haaland i granie diamentem z Pedrim na śpo.

3

@ptrx Już mniej sie nie da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?