1

@Sulimo Masakra.
.

0

@mateusz1989VeB Postrzegało sie tak też Coutinho, Griezmanna, Gomesa. Płacenie większych kwot nie gwarantuje niczego.

0

@Hubsao W Barcy są takie braki w ataku, że młodzi mogą mieć parcie na transfer do nas.

0

@Hubsao Borussia za Adeyemiego dała 30 mln.

0

@mateusz1989VeB Di Maria.

0

@KrwawiaceoczyVEB Jak będzie zdolny do rozegrania połowy meczów w sezonie po 90 min to będe bardzo zadowolony.

1

Lepiej kupić 4 młodzików z dużym potencjałem niż Raphinhe. 70mln za tego typu gracza to zbyt duże ryzyko, wolałbym przeznaczyć te pieniądze na wypłate dla Di Marii+ jakiś młodzik.

1

@8stoichkov8 Też chciałbym być oznaczony na przyszłość :)

0

@skubi99 No dobra ale to, że na 40 walk w kilku miał problem z wagą jest normalne, jak sam powiedziałeś nie każdy jest Khabibem który miał w sztabie jednych z najlepszych specjalistów od robienia wagi na świecie ale napewno nie jest to powód do zmiany kategorii wagowej gdzie w 77 zawodnicy to konie mające około 93 kg na codzień i w walce kolo 88 kg, gdzie ci z lekkiej mają walcząc z 83-84kg max a 4-5kg to ogromna dysproporcja w oktagonie.
Btw. Jest masa zawodników, którzy robią jeszcze efektywniej wage od Khabiba np GSP. Rekordy robienia wagi oscylują wokół 20% masy ciała między walką a ważeniem co jest chore i żal mi tych zawodników, że tak niszczą swoje organizmy ale problemy z robieniem wagi to tez normalka nawet u najlepszych.


0

@Rust_Cohle Rataj rusza sie jak niepełnosprawny w lekkim stopniu, jakieś problemy z synchronizacją ruchów. Kasjusz w mma jest w stanie wygrać tylko z kimś pokroju Rataja czy Jasia Kapeli xD
W boksie przegrał z lżejszym i mniejszym zawodnikiem w swojej dyscyplinie, dotatkowo w jakichś puchowych rękawicach.

0

@skubi99 Głupoty gadasz. Taki Khabib walczył w lekkiej na codzień ważąc ok 88kg.
Niektórzy po ścinaniu wagi ledwo stoją na wadze, a u niego tak nie było, więc gdyby mu zależało to wage by zrobił.

0

@HypeR Kleszcz ma duży potencjał ale musi sie rozwinąć. Oprócz tego, że ma świetny głos i dobrze rapuje, potrafi też śpiewać.

0

@vangoor Pewnie jakiś Betis, Sevilla albo West Ham siądzie.

0

@VegetaPolska Troche hipokryzja bo u arabów czy w Ligue One jest pewnie wyższy poziom niż w Ekstraklapie.

0

@MesQueUnClub96 Za to skoki jako dyscyplina olimpijska są w głównej części sponsorowane przez państwo. Bez tych pieniędzy infrastruktura w skokach by nie istniała.

2

@Mario96w Iga, Hubert w tenisie. Błachowicz, Jotko, Gamrot wysoko w rankingach UFC aczkolwiek są mało medialni jak na ten sport. Na polskiego Conora trzeba będzie poczekać.

0

@MesQueUnClub96 Patrząc na liczbe trenujących młodych ludzi to tenis i skoki są już pobite, tzn w mojej mojej miejscowosci tak jest, ale to moze wynikac, ze mamy gwiazde akurat w tym sporcie.

0

Czy mma jest już w Polsce drugim najpopularniejszym sportem po piłce nożnej?

2

@Gwyn Ojciec był zmęczony a nie pijany :(

0

@Freudysta Znajomy mi opowiadał, że nauczyciele są przeciążeni papierologią przez co mają dużo mniej czasu aby skupić sie na samym nauczaniu. Tutaj też pewnie jest jakiś sposób, żeby to uprościć.

0

@Pewex Nie prawda. Kłamiesz ;C
Roterb 2022 Barcelona Danza Koduro remix skills

1

Piątek 22:40 24.06.2022r.

Romberda jeszcze niema.

1

Dailyhuis
Manchester United have offered 86mln and Harry Maguire for Frenkie de Jong.
[r/ManchesterUnited]

5

@Hubsao Paulinho z Chin do Barcelony.

0

@dniel BMI to tylko dodatkowy index który może być jakąś bardzo ogólną informacją ale nie wyrocznią co do miary otyłości. Zwróć uwagę choćby na różnice w wadze szkieletów u różnych osób. Nieraz osoby mają bardzo potężne stawy i kości, więc nie można ich porównywać do osób smukłych w stosunku wagi do wzrostu.
Napomne, że Usain bolt smukły i wysoki ważył 95kg przy 195cm. A Mike Tyson, krępy i szybki około 100kg przy 178. A 191 i 103 kg to bardzo zdrowe proporcje dla osoby o ciężkim kośćcu.

0

@usztafik Może kiedyś będą takie koparki, że będzie sie nimi sterowało z domu :D

0

@Survier Arab debiutował w Almmie 7 lat temu więc jest to dość doświadczony zawodnik jak na to grono.

0

Tak wyglądają nokautujące ciosy Szeligi, Denisa i innych pseudofighterów gdy biją sie z prawdziwymi sportowcami.
Podejrzewam, że w k1 byłaby już kompletna dominacja ze względu na to jak wypompował sie w 1 rundzie w parterze.

4

@Emhyr I cyk za rok albo dwa odejdzie za czapke gruszek jak Coutinho.

1

@Toretto Xaviemu pewnie zależy na rozgrywaniu piłki, sam Araujo jest w tym elemencie dużo gorszy od Pique czy Erica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?