3 czerwca 2022, 17:36
0
Po ile lpg dzisiaj? ..
30 maja 2022, 17:44
1
@kubix05 Same wzory i barwy przeżywają drugą młodość.
30 maja 2022, 13:39
@Deviler Pepsi normalne z cukrem, jedyna słuszna opcja.
25 maja 2022, 19:41
@Criss18Barca Monaco.
20 maja 2022, 14:01
@MysticCat Serio? .
15 maja 2022, 00:30
Słaba ta gala. Kto miał wygrać to wygrał.
14 maja 2022, 16:54
Wie ktoś może czy gdzieś w Łodzi puszczają fame mma w barze?
13 maja 2022, 19:25
@AdamaTraore Prawdziwy Chrześcijanin.
13 maja 2022, 16:51
@Tasde 100 lat za Latynosami.
13 maja 2022, 16:43
3
Ale trzeba przyznać, że my Polacy wyznaczyliśmy już dawno trend ze skarpetami i klapkami anie jakiś Kejniłest
13 maja 2022, 10:15
@lucas/catalan Deyna grał tam w Pucharze Europy nawet.
13 maja 2022, 01:43
4
@barcelonaLM Nigdy nie mów nigdy. Rosja jest takim państwem gdzie sytuacja polityczna może odwrócić sie o 180° w mniej niż dekade.
12 maja 2022, 20:21
Te 50% u 30letniego zawodnika z ogromną pensją i podatnością na kontuzje to śmiech na sali. Dobrze, że odszedł ale wolałbym 23 mln i 0% praw.
11 maja 2022, 12:42
@Nazio87 Proszę o oznaczenie.
10 maja 2022, 21:01
@tom9001 No chyba nie xD
10 maja 2022, 16:29
@Kwiatek67 Obstawiam 50-70mln. Gdyby nie dwie głupie czerwone kartki byłby droższy.
10 maja 2022, 15:35
@Xwowrak Obiecuje wielu co kilka lat :D
9 maja 2022, 17:26
@aleksandrowielki Benzyna do kosiarek.
7 maja 2022, 22:16
Często brakuje ruchu z przodu a to było do niedawna charakterystyczne u Xaviego.
6 maja 2022, 20:32
Komentarz usunięty przez użytkownika
6 maja 2022, 17:00
6
@Mario96w Walaszek bombo kiedy nowy grubas.
6 maja 2022, 16:59
9
@Barca1992 Otyły Pan to największa legenda polskiego kina.
5 maja 2022, 12:46
@Emhyr Mieliśmy Bośniaka :D
3 maja 2022, 23:09
@Pawci023x Zbieram złom i nie tylko. Zarobki są różne. Cenie sobie samozatrudnienie, nienormowane godziny pracy i ogólną niezależność.
3 maja 2022, 11:29
Jak to jest, że w połowie 2022 roku są pseudokibice którzy chodzą na ustawki xDI to w miejscach publicznych. Jak chcą się tłuc to mogą sobie legalnie stworzyć do tego warunki. Kary są zbyt łagodne skoro wciąż do tego dochodzi.
3 maja 2022, 11:17
@MSN30 Jak dojadę, działa w każdym mieście.
30 kwietnia 2022, 16:38
Ciekawe jak teraz będzie wyglądać sprawa z Haalandem.
24 kwietnia 2022, 16:25
5
To jest KOT. Ma potencjał do bycia topowym obrońcą. Na lewej obronie też się sprawdzał.
19 kwietnia 2022, 23:34
2
@DonAndresFCB @Kwiatek67 @taris https://www.meczyki.pl/newsy/te-druzyny-wydaly-najwiecej-na-transfery-w-ostatniej-dekadzie-lider-ponad-miliard-euro-na-minusie/182276-n
14 kwietnia 2022, 19:36
@Kusco15 Miły gest.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Po ile lpg dzisiaj?
..
1
@kubix05 Same wzory i barwy przeżywają drugą młodość.
0
@Deviler Pepsi normalne z cukrem, jedyna słuszna opcja.
0
@Criss18Barca Monaco.
0
@MysticCat Serio?
.
1
Słaba ta gala. Kto miał wygrać to wygrał.
0
Wie ktoś może czy gdzieś w Łodzi puszczają fame mma w barze?
0
@AdamaTraore Prawdziwy Chrześcijanin.
0
@Tasde 100 lat za Latynosami.
3
Ale trzeba przyznać, że my Polacy wyznaczyliśmy już dawno trend ze skarpetami i klapkami anie jakiś Kejniłest
0
@lucas/catalan Deyna grał tam w Pucharze Europy nawet.
4
@barcelonaLM Nigdy nie mów nigdy. Rosja jest takim państwem gdzie sytuacja polityczna może odwrócić sie o 180° w mniej niż dekade.
3
Te 50% u 30letniego zawodnika z ogromną pensją i podatnością na kontuzje to śmiech na sali. Dobrze, że odszedł ale wolałbym 23 mln i 0% praw.
0
@Nazio87 Proszę o oznaczenie.
0
@tom9001 No chyba nie xD
0
@Kwiatek67 Obstawiam 50-70mln. Gdyby nie dwie głupie czerwone kartki byłby droższy.
1
@Xwowrak Obiecuje wielu co kilka lat :D
0
@aleksandrowielki Benzyna do kosiarek.
0
Często brakuje ruchu z przodu a to było do niedawna charakterystyczne u Xaviego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Mario96w Walaszek bombo kiedy nowy grubas.
9
@Barca1992 Otyły Pan to największa legenda polskiego kina.
0
@Emhyr Mieliśmy Bośniaka :D
1
@Pawci023x Zbieram złom i nie tylko. Zarobki są różne. Cenie sobie samozatrudnienie, nienormowane godziny pracy i ogólną niezależność.
1
Jak to jest, że w połowie 2022 roku są pseudokibice którzy chodzą na ustawki xD
I to w miejscach publicznych.
Jak chcą się tłuc to mogą sobie legalnie stworzyć do tego warunki.
Kary są zbyt łagodne skoro wciąż do tego dochodzi.
4
@MSN30 Jak dojadę, działa w każdym mieście.
0
Ciekawe jak teraz będzie wyglądać sprawa z Haalandem.
5
To jest KOT. Ma potencjał do bycia topowym obrońcą. Na lewej obronie też się sprawdzał.
2
@DonAndresFCB @Kwiatek67 @taris
https://www.meczyki.pl/newsy/te-druzyny-wydaly-najwiecej-na-transfery-w-ostatniej-dekadzie-lider-ponad-miliard-euro-na-minusie/182276-n
0
@Kusco15 Miły gest.