0

Po ile lpg dzisiaj?


..

1

@kubix05 Same wzory i barwy przeżywają drugą młodość.

0

@Deviler Pepsi normalne z cukrem, jedyna słuszna opcja.

0

@Criss18Barca Monaco.


0

@MysticCat Serio?


.

1

Słaba ta gala. Kto miał wygrać to wygrał.

0

Wie ktoś może czy gdzieś w Łodzi puszczają fame mma w barze?

0

@AdamaTraore Prawdziwy Chrześcijanin.

0

@Tasde 100 lat za Latynosami.

3

Ale trzeba przyznać, że my Polacy wyznaczyliśmy już dawno trend ze skarpetami i klapkami anie jakiś Kejniłest

0

@lucas/catalan Deyna grał tam w Pucharze Europy nawet.

4

@barcelonaLM Nigdy nie mów nigdy. Rosja jest takim państwem gdzie sytuacja polityczna może odwrócić sie o 180° w mniej niż dekade.

3

Te 50% u 30letniego zawodnika z ogromną pensją i podatnością na kontuzje to śmiech na sali. Dobrze, że odszedł ale wolałbym 23 mln i 0% praw.

0

@Nazio87 Proszę o oznaczenie.

0

@tom9001 No chyba nie xD

0

@Kwiatek67 Obstawiam 50-70mln. Gdyby nie dwie głupie czerwone kartki byłby droższy.

1

@Xwowrak Obiecuje wielu co kilka lat :D

0

@aleksandrowielki Benzyna do kosiarek.

0

Często brakuje ruchu z przodu a to było do niedawna charakterystyczne u Xaviego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Mario96w Walaszek bombo kiedy nowy grubas.

9

@Barca1992 Otyły Pan to największa legenda polskiego kina.

0

@Emhyr Mieliśmy Bośniaka :D

1

@Pawci023x Zbieram złom i nie tylko. Zarobki są różne. Cenie sobie samozatrudnienie, nienormowane godziny pracy i ogólną niezależność.

1

Jak to jest, że w połowie 2022 roku są pseudokibice którzy chodzą na ustawki xD
I to w miejscach publicznych.
Jak chcą się tłuc to mogą sobie legalnie stworzyć do tego warunki.
Kary są zbyt łagodne skoro wciąż do tego dochodzi.

4

@MSN30 Jak dojadę, działa w każdym mieście.

0

Ciekawe jak teraz będzie wyglądać sprawa z Haalandem.

5

To jest KOT. Ma potencjał do bycia topowym obrońcą. Na lewej obronie też się sprawdzał.

0

@Kusco15 Miły gest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?