@JonSnow "A na hotelach pracowniczych to takie balangi wyprawiają, że głowa mała. Ćpanie, ruchanie, picie oporowo i awantury." Szukają tam ludzi jeszcze do pracy? :D
Coś jest w drużynie Athleticu, że potrafią przegrać z każdym i wygrać z każdym. Gdyby kiedyś udało im sie podtrzymać wysoką forme to LaLiga miałaby kolejny groźny zespół w pucharach.
@lucas/catalan Świetny kandydat, wolnościowiec, nie dyskryminuje mniejszości i "słabszych". Dla mnie prawie ideał jak wcześniej Gwiazdowski, tylko, że takie wartości nie sprzedają sie zbyt dobrze w naszym społeczeństwie.
@Kozinho. Dokładnie tak jest. Państwa które z pozoru można nazwać "ekologicznymi" typu Kanada, Belgia... tworzą najwięcej śladu węglowego na osobę. Zagłębieni w temacie wiedzą jak pilnujący swojego interesu Niemcy są tylko z pozoru ekologiczni. Odejście od atomu i budowanie farm wiatrowych (w nielicznych miejscach są one wydajne dodatkowo źle oddziałują na ptaki) to największa głupota ostatnich lat ale Niemcy mają technologie i biją kabzę. Na tej planecie nie będzie dobrze.
@maroon Paradoksalnie widzę w tym troche logiki bo ziemia tzn ludzkość coraz większymi krokami dąży do zagłady. Nasza planeta bez nas szybko się odbuduje tylko pytanie czy Ci wyborcy tego właśnie chcą tzn mieć się dobrze teraz a swoich wnuków skazać na walkę o życie.
@Kozinho. To logiczne, że łatwiej jest przewidzieć średnią temperaturę w przyszłości biorąc pod uwagę dłuższy okres typu 2 lata niż jeden konkretny dzień za tydzień. Tego typu badania robione są regularnie i się sprawdzają. Jeśli ten argument do kogoś nie trafia to mogę podesłać badania jak przewidywano teraźniejszy klimat. Naprawdę przykro mi, że ludzie nie widzą ogromnego wpływu człowieka na naszą planetę, gdzie różnica 0,1 stopnia Celsjusza wpływa na powodzie, anomalie pogodowe , bioróżnorodność (tak ważną w zachowaniu zdrowego ekosystemu z którego czerpią przemysły takie jak farmakologia).
Nie sądziłem, że Korwin aż tak jest odrealniony w temacie globalnego ocieplenia. Przecież w jego tezach nie ma nic wspólnego z nauką, przed chwilą dzwoniący wypunktował każdy jego argument.
@szymonekk Nwm czy to dobra statystyka, byćmoże jest szybki ale potrzebuje dużo więcej miejsca, żeby sie bujnąć w porównaniu do Traore czy Dembele. Taki Messi jest w opór szybki jeśli bierzemy pod uwage pierwsze sekundy sprintu. Bartra też dominował w statystykach biegowych a jak przyszło co do czego to dawał sie łatwo objechać na raz i nie mówie tu tylko o pamiętnym rajdzie Balea.
Brakowało nam 9ki więc kupiliśmy Ferrana :D Ale trzeba przyznać, że w kadrze fajnie pykał na prawym skrzydle, może nie jest zbyt szybki, drybling taki se ale gigant w pressingu z nienajgorszą techniką, troche przypominał Gaviego kiedy Xavi wystawia go jako fałszywego skrzydłowego. Chyba nikt z zarządu nie spodziewał sie, że Adama odpali i finalnie to Ferran będzie grał wszystko z prawej strony, bo 9ka z niego zadna. W City nawet Gundogan miał epizody na 9. Mam nadzieje, że nie zmarnujemy potencjału kolejnego piłkarza, lepiej wymienić go zawczasu.
@Mr8lack Właśnie Milik czy to w Napoli czy w reprezentacji choć mógł być nieskuteczny to mimo to zawsze potrafił odnajdywać sie w wielu sytuacjach bramkowych. Dużą umiejętnością napastników, która jest często niedoceniana jest właśnie umiejętne wychodzenie do piłek na czystą pozycje. Niejednokrotnie hejtowano Ronaldo ze względu na jego niską skuteczność bramek w stosunku do oddanych strzałów ale no właśnie do sytuacji trzeba dojść i tak naprawde często to właśnie napastnik sugeruje penetrujące podanie asystującemu.
20
Poniżej 30 mln niema sensu go sprzedawać.
0
I po co to takie Putin żyje?
0
@JonSnow "A na hotelach pracowniczych to takie balangi wyprawiają, że głowa mała. Ćpanie, ruchanie, picie oporowo i awantury."
Szukają tam ludzi jeszcze do pracy? :D
0
@arda Tego typu zawodnicy nie sprawdzają sie w Barcelonie.
3
@Bykunn Albo mięso armatnie.
4
Coś jest w drużynie Athleticu, że potrafią przegrać z każdym i wygrać z każdym. Gdyby kiedyś udało im sie podtrzymać wysoką forme to LaLiga miałaby kolejny groźny zespół w pucharach.
0
@lucas/catalan Tak to brzmi w uszach ignoranta.
1
@lucas/catalan To nie dyskryminacja to próba karania ludzi, którzy jawnie wpływają na zwiększenia ryzyka uszczerbka na zdrowiu reszty społeczeństwa.
1
@lucas/catalan Świetny kandydat, wolnościowiec, nie dyskryminuje mniejszości i "słabszych". Dla mnie prawie ideał jak wcześniej Gwiazdowski, tylko, że takie wartości nie sprzedają sie zbyt dobrze w naszym społeczeństwie.
0
@DarkShen Gra głównie jako napastnik w klubie z top4 w bundes, która jest najbardziej ofensywną z poważnych lig. Zobaczymy czy coś pogra w kadrze.
1
@JohnA A gdzie Real który miał 3 lm z rzędu + la liga 16/17 i Atleti finalista lm.
5
@takisobiektos Ale w Bundeslidze gra Bayern, długo, długo nikt i dopiero reszta stawki.
2
@Emhyr parisowi by dali komentować, w krakowie mają prąd.
0
@Uukasz_93 Dzieci niech dadzą od razu do Polski, będą miały lepszą przyszłość.
4
@ObiwanKenobi Poczytaj sobie o transporcie ozonu przez wiatry z równika na biegun. Zamykam temat.
6
@ObiwanKenobi Dziura ozonowa xD
Właśnie dzięki naukowcą ludzkość poradziła sobie z tym tematem.
0
@P33ck Do tego jest dużo ciekawsza kiedy Real i Barcelona mają już praktycznie co kolejkę ciężki bój o 3 pkt.
1
@Yoshi94 Więc nie kierujemy się nauką bo być może nie mają racji xD
3
@Kozinho. Dokładnie tak jest. Państwa które z pozoru można nazwać "ekologicznymi" typu Kanada, Belgia... tworzą najwięcej śladu węglowego na osobę.
Zagłębieni w temacie wiedzą jak pilnujący swojego interesu Niemcy są tylko z pozoru ekologiczni. Odejście od atomu i budowanie farm wiatrowych (w nielicznych miejscach są one wydajne dodatkowo źle oddziałują na ptaki) to największa głupota ostatnich lat ale Niemcy mają technologie i biją kabzę. Na tej planecie nie będzie dobrze.
0
@maroon Paradoksalnie widzę w tym troche logiki bo ziemia tzn ludzkość coraz większymi krokami dąży do zagłady. Nasza planeta bez nas szybko się odbuduje tylko pytanie czy Ci wyborcy tego właśnie chcą tzn mieć się dobrze teraz a swoich wnuków skazać na walkę o życie.
7
@Kozinho. To logiczne, że łatwiej jest przewidzieć średnią temperaturę w przyszłości biorąc pod uwagę dłuższy okres typu 2 lata niż jeden konkretny dzień za tydzień.
Tego typu badania robione są regularnie i się sprawdzają. Jeśli ten argument do kogoś nie trafia to mogę podesłać badania jak przewidywano teraźniejszy klimat.
Naprawdę przykro mi, że ludzie nie widzą ogromnego wpływu człowieka na naszą planetę, gdzie różnica 0,1 stopnia Celsjusza wpływa na powodzie, anomalie pogodowe , bioróżnorodność (tak ważną w zachowaniu zdrowego ekosystemu z którego czerpią przemysły takie jak farmakologia).
1
@qchulainn Przecież w sprawach klimatycznych on nie ma zielonego pojęcia. Myli lokalne oziębienie klimatu z globalnym itp.
0
@barcelonaLM Dla utrzymania formy fizjoterapeutów spoko opcja.
1
Nie sądziłem, że Korwin aż tak jest odrealniony w temacie globalnego ocieplenia. Przecież w jego tezach nie ma nic wspólnego z nauką, przed chwilą dzwoniący wypunktował każdy jego argument.
2
Chyba nasza aktualnie najsilniejsza 3ka w ataku to Dembele, L. D. J i Adama.
Dembele już chyba wyleczył uraz spojenia łonowego?
0
@szymonekk Nwm czy to dobra statystyka, byćmoże jest szybki ale potrzebuje dużo więcej miejsca, żeby sie bujnąć w porównaniu do Traore czy Dembele. Taki Messi jest w opór szybki jeśli bierzemy pod uwage pierwsze sekundy sprintu. Bartra też dominował w statystykach biegowych a jak przyszło co do czego to dawał sie łatwo objechać na raz i nie mówie tu tylko o pamiętnym rajdzie Balea.
0
Brakowało nam 9ki więc kupiliśmy Ferrana :D
Ale trzeba przyznać, że w kadrze fajnie pykał na prawym skrzydle, może nie jest zbyt szybki, drybling taki se ale gigant w pressingu z nienajgorszą techniką, troche przypominał Gaviego kiedy Xavi wystawia go jako fałszywego skrzydłowego. Chyba nikt z zarządu nie spodziewał sie, że Adama odpali i finalnie to Ferran będzie grał wszystko z prawej strony, bo 9ka z niego zadna. W City nawet Gundogan miał epizody na 9.
Mam nadzieje, że nie zmarnujemy potencjału kolejnego piłkarza, lepiej wymienić go zawczasu.
0
@Mr8lack Właśnie Milik czy to w Napoli czy w reprezentacji choć mógł być nieskuteczny to mimo to zawsze potrafił odnajdywać sie w wielu sytuacjach bramkowych. Dużą umiejętnością napastników, która jest często niedoceniana jest właśnie umiejętne wychodzenie do piłek na czystą pozycje. Niejednokrotnie hejtowano Ronaldo ze względu na jego niską skuteczność bramek w stosunku do oddanych strzałów ale no właśnie do sytuacji trzeba dojść i tak naprawde często to właśnie napastnik sugeruje penetrujące podanie asystującemu.
0
Zamawialiście coś z mytrendyphone? Legit?
1
@Magicc89PL @domisiek114 Zyiech w Chelsea.
Ale branie zawodnika z kończącym sie kontraktem i niewygórowaną pensją nie jest dużym ryzykiem.